fbpx

Amelija, 14 mėn.

Sigita Žilinskienė
2020-06-11

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Laba diena, Sigita. Visu pirma norėčiau jums padėkoti už didelę pagalbą ir paramą mums žingsniuojant šiuo nelengvu miego keliu. Gal ir ne viskas sekėsi 100% bet manau 80% tikrai pasiekėme su jūsų pagalbą. Ačiū jums labai. Bus keista kaip nereiks pildyti miego žurnalo, jau įpratau. Šiandien, Amelija užmigo per 12min. kedė nuo vakar stovi per pusę durų slenksčių (žinau, kad jos neturėjo visai jau būti), bet aš visada atsižvelgiu į Amelijos būklę, kaip ji reguoja ir jaučiasi.Gal mes ir ilgiau užtrukome einant tais mažais žingsniukais iki finišo, bet einame į priekį ir, manau, kad dar truputėli ir mums viskas pavyks. Svarbiausia kad pokyčiai tikrai yra. Vien tai, kad ji miega savo lovelėje ir tik su vienu maitinimu nakti, mums jau tai didelis pasiekimas. Tikrai nepasiduosime ir tęsime toliau savo darbus. Ačiū!

P. S. Jums dideliausios sėkmės savo darbuose, jūsų pagalba neįkainojama, mums, tėveliams kuriems reikia palaikymo ir jūsų žinių. Aš labai jums dėkinga, kad suteikėte galimybę mums keliauti „Miego Pasaka” keliu ir turime ramesnius miegelius.