fbpx

Eglė, Emos (8 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2024-06-02

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Sužinojus apie Miego pasaka, svarsčiau gan ilgai ir dvejojau, tikėdamasi, kad gal viskas pasikeis savaime. Trumpi dienos miegeliai lovyteje (iki pusvalandžio), arba miegojimas vežime tiek, kiek vežiosi. Naktinis miegas tėvų lovoje ir būtinai turi būti kažkas šalia. Paskambinus Sigitai, išgazdino kaina ir vėl svarsčiau. Bet tas naktinis miegas apsikabinus dukrą, mane taip vargino, kad supratau, mano poilsis yra brangesnis. Tėveliai, šie mokymai tikrai yra labai sunkūs emociškai, o aš dar juos pradėjau būdama viena, nes vyras išvyko į komandiruotę. Ar vertejo, taip. Bet ar kartočiau, ne. Laukčiau vyro ir, kaip Sigita sako, reikia dirbti kaip komanda.
Mes dar su dukra esam miego mokymų kelyje, bet jau turim du pietų miegelius lovytėje po pusantros val. ir užmiega pati iki 10 min. Laisvą vakarą, o naktis, tikiuosi tuoj bus visa išmiegota.
Ačiū, Sigita.