fbpx

Greta, Emilio (13 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2023-05-25

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Pirmą kartą išgirdusi terminą “miego specialistė” pasakiau – kas čia per specialybė?:) tiesiog negalėjau patikėti, kad tai egzistuoja ir suprasti, kaip tokio specialisto pagalba veikia.

Bet.. palūžau. Tiesiog fiziškai nebegalėjau keltis kas 30min, tuomet migdyti vaiką 30-40min ir vėl pamiegoti TIK 30min. Tai atrodė aukščiausio lygio kankinimas. Bijojau ir nakties, nes žinojau, kas manęs laukia, bet dar labiau bijojau dienos, nes paprasčiausiai nebeturėjau jėgų užsiimti su vaiku. Visos dienos ir naktys pasidarė tragiškos, o mano būsena kritinė.
Tuomet atradau Sigitą, kuri momentaliai pakeitė mūsų visų gyvenimus.
Galbūt kažkas pasakytų, kad taikomas metodas “nieko naujo”, BET Sigitos kompetencija, palaikymas, supratingumas yra savybės, kurios įpučia labai daug vilties, kad viskas susitvarkys ir tai tikrai susitvarko!

Didžiausias ačiū Sigitai, nuoširdžiausios rekomendacijos rinktis šią specialistę. Tėveliai, išgelbėkite savo naktis ir vėl atraskite tėvystės džiaugsmą ❤️