fbpx

Giedrė, Martyno (9 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2022-02-07

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Iš pradžių į tokio pobūdžio programas žiūrėjau skeptiškai, bet nusprendėmė „griebtis šiaudo”, nes nuovargis kenkė tiek vaikui, tiek mums. Ilgi migdymai vakarais, dieną pradėdavome 5 ryto, o kur dar pietų miegai, kurie trukdavo 20-35 minutes… Matydama kitus vaikus saldžiai miegant grauždavau save, ką netinkamai darau. Atrodo tiek literatūros, tiek išbandyta, o niekas neveikia arba veikia labai laikinai. O kur dar visų mamų ir tetų patarimai „pirmakartei” mamai, ką ir kaip netinkamai darau. O viskas apsivertė vos per kelias dienas! Iki šiol negaliu patikėti, kad vaikas paguldytas į savo lovelę, savo kambaryje, be jokių čiulptukų užmiega PATS. Ir išmiega puikiai, net naktinio pienelio nebereikia… 🙂

Su vyru pajautėme, ką vėl reiškia miegoti naktį, atsisakėme įvairių „pagalbininkų” be kurių vaikas dar greičiau užmiega. Vakarai skirti mūsų kaip poros laikui, o ne vežimo sūpavimui 1-2 valandas.