fbpx

Matas, 2 m 1 mėn.

Sigita Žilinskienė
2022-05-23

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Rašau norėdama Jums padėkoti nežinau kelintą kartą.
Matukas pradėjo lankyt darželį. Pats palikimo ir atsiskirimo etapas nebuvo pats lengviausias, bet galiausiai pasiekėm tą momentą kai pradėjom palikinėti Matą pietų miegui. Nemeluosiu, streso man buvo. Namuose jis miega tamsiam kambary su baltuoju triukšmu, ko aišku daržely nėra. Kas gerai, kad galėjom atnešti savo miegmaišį. Atėjus pirmam pietų miegui tikrai galvojau, kad nieko nebus, laukiau prie darželio, kad jį tiesiog pasiimti ir važiuoti namo miegot. Ir ką Jūs galvojat? Užmigo vaikas per 10min. Aišku, sake truputi ašaryčių buvo, kelis kartus pašaukė mamą, bet pirmą dieną išmiegojo 1val.20min. Na ir dabar jau visą savaitę jis miega daržely kuo puikiausiai. Po pietu valgio, jei jis pavalgo greičiau nei kiti vaikai, tiesiog nueina, pasiima savo miegmaišį ir eina i lovytę.
Ir aš nuoširdžiai manau, kad tai tik Jūsų dėka. Tik su Jumis sugebėjom išaiugdyti tokius šaunius miego įpročius, kad vaikui miegas tapo laukiama dienos dalis.
Ačiū dar kartą!