fbpx

Motiejus, 10 mėn.

Sigita Žilinskienė
2021-09-07

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Net nerandu žodžių apsakyti, kaip mūsų šeima dėkinga Jums! Buvome pavargę, pikti, galvojome, kad teks susitaikyti su tuo, kad mūsų vaikas tiesiog klyks lovelėje kol užmigs, kad kasnakt teks supti, nešioti, maitinti. Dar net neįpusėjus mokymų, gyvenimas pasikeitė kardinaliai! Jaučiamės laimingi ir, svarbiausia, pailsėję!

Buvo labai svarbus ne tik miego plano sudarymas, bet ir kasdienis palaikymas, kurį gavau šių mokymų metu! Tas tvirtas užnugaris ir parama, kurią jaučiau visada šalia, padėjo jaustis daug tvirčiau ir ramiau. Tai tikrai įtakojo greitesnių rezultatų pasiekimą.

Esame labai patenkinti Jūsų paslaugomis! Sužavėjo ne tik pati miego programa, bet ir Jūsų suteikiami patarimai bei nuoširdus bendravimas. Abu su vyru rekomenduojame Jus visiems savo pažįstamiems, kurie šiuo metu augina vaikučius 🙂