fbpx

Paula, 10 mėn.

Sigita Žilinskienė
2021-12-28

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Ilgai kaupiausi parašyti, nes vis galvojau kaip čia teisingiau išdėstyti mintis. Su vyru susitarėme, kad jei nepavyks, tai žinosim, kad padarėm viską. O pinigus tik sumokėję iškart pamiršom. Liko tik laikytis. Tvirtai, klausyti ir nenukrypti. Taisyklės iš pradžių gąsdino, po to supratome, kad jos yra puiku, nes viską taip gali susiplanuoti.

Mano vaikas 8-9 mėnesį keldavosi kas 45 min. Užmigdavo tik su krūtimi, perkeliant prabusdavo ir vėl viskas iš naujo. Visada trindavo akis ir visi sakydavo: ooo miegelio nori. Ji taip pat buvo pervargusi. Aš buvau taip išsekusi, kad man reikėjo pagalbos. Ir aš ją gavau čia.

Visų pirma dėkoju, o antra džiaugiuosi. Mano vaikas jau mėnesį laiko miega nuo 8 vakaro iki beveik pusės 8 ryto savo kambaryje, savo lovelėje, neprabusdama. Pietų miegelius miega 2, savo kambaryje, o ne kratant vežimą, dažniausiai po 1,5 val. Jei prabunda, apsiverčia į kitą pusę ir vėl miega. Ryte ją reikia žadinti! Ji nebetrina visą dieną akių ir atsikelia žavingai užtinusi, ir sveikinasi su šypsena. Mes turime vakarus, žiūrime filmus, tvarkomės kai vaikas miega, gyvenam gyvenimą, ir man nebetirpsta kaklas nuo nepertraukiamo žindymo.

Ir kas mano nuomone svarbiausia: nuopelnai yra ir mūsų ir Sigitos bendrai. Nes viena pusė nebūtų suveikusi, čia ne stebuklingas ploviklis, kurį nusipirkus išsivalo dėmė. Čia labai sunkus darbas, todėl ir rekomenduoju prieš pradedant labai stipriai tam pasirįžti. O ir dabar su vyru pašnekam, kad jei netyčia išeisim iš ritmo, rutinos, kažkas pablogės, mes gi viską jau mokam ir pradėsim iš naujo!

Ačiū už gyvenimo kokybės pagerinimą.