fbpx

MOKYMAI. Miego pokyčių programa, 3-17 mėn. kūdikiams, "Saldus miegelis kūdikėliams"

„Saldus miegelis kūdikėliams” – tai specialiai sukurti miego mokymai, skirti 3-17 mėnesių amžiaus kūdikiams. Ši programa sukurta su tikslu, plėsti tėvų žinias ir suteikti jiems įrankius efektyviam mažylių miego organizavimui. Per šiuos mokymus dėmesys skiriamas svarbioms temoms, o teikiamos naudingos rekomendacijos padės sukurti optimalią miego aplinką kūdikiui. Be to, programa leis suprasti, kaip skirtingi veiksniai, tokie kaip dienotvarkė, maitinimas ir rutinos, gali turėti įtakos kūdikio miegui.

Šie mokymai suteiks ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kurie padės Jums sukuriant palankias sąlygas ramiam ir giliajam kūdikio miegui. Išmoksite tinkamai suderinti dienotvarkę, maitinimą ir rutinas, kad kūdikis galėtų ramiai ir saugiai užmigti. Tai ne tik puiki investicija į tėvystės laiką, bet dovanos ir ramų miegą tiek mažyliui, tiek Jums, suteikdama harmoniją Jūsų šeimos gyvenime.

Kam šie mokymai skirti:

 

Jei šiose situacijose aptinkate save, mokymai Jums bus itin naudingi:

 

Žinios, kurias įgysite mokymų metu:

 

Ko tikėtis išklausius šių mokymų?

Vaikų miego problema tikrai labai aktuali. Tai parodė ir Jūsų besiregistruojančių skaičius vebinarui. Šių mokymų tikslas – suteikti Jums žinias ir įrankius, kurie padės pakeisti Jūsų turimą miego situaciją ir susigrąžinti į šeimą ne tik gerą miegą, bet ir hormoniją santykiuose.

 

Mokymai vyks gyvai uždaroje facebook grupėje, kuri liks aktyvi tiek kol bus aktyvi. Mokymų įrašas liks visam laikui.

DOVANA #1 – Mokymo dalyvių grupė net su 4 val. klausimų – atsakymų tiesiogine sesija.
DOVANA #2 – Idealios aplinkos sukūrimas kūdikiui. Rekomendacijos.
DOVANA #3 – VIDEO, kaip pasiruošti miegelio mokymams.
Dovanų vertė net 750 €

Mokymai prasidės vasario 13 d.

 

 

INVESTUOKITE Į SAVO ŠEIMOS GERĄ MIEGĄ – 197 €
(vietoje 460 €)

 

Kaip užsisakyti šiuos mokymus?

Toliau spauskite čia