fbpx

Neringa, Mėjos (7,5 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2023-03-06

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Prieš pradedant mūsų miegelių pokyčius, Mėja naktimis ir dienomis miegodavo tik įsikandusi krūtį, naktį keldavosi dažniausiai kas 1-2 val. Dienos metu miegelius miegodavo tik su manimi, naktį taip pat kartu, net jei į tualetą nueiti reikėdavo, būdavo daug ašarų, kad pasitraukiau.

Dabar jaučiamės puikiai, tiek aš, tiek tėtis, tiek Mėja. Dabar dienos metu turiu 3 val. laiko sau, kada galiu atsipūsti ar nuveikti kažkokius darbus ir laisvą vakarą, kada galiu pažiūrėti mėgstamą serialą ar tiesiog ilsėtis, galime su vyru praleisti vakarą, o naktį miegoti! Dabar galiu planuoti dienos laiką, nes žinau, kada Mėja miegos, kada būdrausim, kada galime kažkur išvažiuoti, kiek turime laiko, atsirado aiškumas. Tai nuostabu! Mėja geriau taip pat jaučiasi, pailsėjusi, geros nuotaikos, kai viskas pavyksta pagal planą. Bendrai – atsirado žinojimas, kas kaip ir kada, jei kažkas nepavyksta, žinau, kaip iš to išeiti ir ką daryti. Mokymai suteikė labai daug žinių apie miegą ir viską, kas su tuo susiję.

Dėkoju už puikius mokymus ir palaikymą, kantrybę, prisitaikymą prie mūsų išsiderinusios dienotvarkės. Mums puikiai sekėsi nuo pat pradžių, kadangi jūs puikiai, suprantamai ir aiškiai išdėstėte visą informaciją. Taip pat norėjau pasidžiaugti ir savimi 😀 Kad pirmosiomis dienomis ir naktimis nepalūžau ir išlikau stipri, nesustojau ir negrįžau atgal, nors tikrai norėjosi. Po pirmos nakties, ypač kai Mėja užmigo (išvargo nuo verkimo), atsisėdusi ir padėjusi galvą tarp kojų, o po to kitą dieną visa pikta ir ant manęs supykusi, tikrai pradėjau galvoti, kad nutrūko ryšys, kad susargdinau vaiką, kad esu bloga mama, kad mano dukrelė baisiai kankinasi, mintys buvo visokios, tačiau su jūsų palaikymu jau kitą dieną pamačiau, kad viskas grįžo į senas vėžias, o Mėja tiesiog buvo pavargusi, kad joks ryšys nenutrūko, kad Mėja vėl šypsosi. Sakyčiau mokymai skirti ne tik vaiko miegui, bet ir tėvams, kaip išmokti ramiai miegoti, nusiraminti ir t. t. Pradžioje mokymų pergyvenau net dėl miegojimo pozų, kad Mėjai nepatogu, kad jos naktį nejausiu, kad uždus, kad kas nors atsitiks ir pan. Dabar galiu ramiai miegoti, atsipalaiduoti, nes kartu su mokymais įveikiau ir savo baimes. Net kameros monitorių jau išssijungiu naktį 😀