fbpx

Sėkmės istorijos

Indrė, Adrijaus (4,5 mėn.) mama

2024-04-05

Džiaugiamės, kad taip sklandžiai ir sėkmingai, klausantis ir sekant jūsų žingsniais, susitvarkėme Adrijaus miegučius ir išmokinome jį patį užmigti. Čia didžiausias laimėjimas ir džiaugsmas! Naktis nebebaisi:))

Jaučiamės nuostabiai, jūsų dėka mes puikiausiai miegame, esame pailsėję, laimingi !!!

Justina, Patriko (2 m 10 mėn.) mama

2024-03-21

Gyvenimas nušvito kitomis, šviesiomis – ryškiomis, spalvomis 🙂. Miegam be atsikelimų visą naktį, jaučiasi visa šeima paiilsėjusi ir geromis nuotaikomis. Pagerėjo vaikučio apetitas, nes naktimis nebereikia buteliuko (Susitvarkė mityba).

Džiaugiuosi padariusi tokį sprendimą, pasirinkus jūsų pagalba, buvote mūsų nakties fėja 🌺 Buvo dvejonių, gal įveikti galim patys, bet nuovargis daro savo. O su jumis tai buvo taip ramu, gavom pakankamai įkvėpimo ir patarimų, ir faktų, mokymo.

Agnija, Emilijos (11 mėn.) mama

2024-03-14

Labai skeptiškai žiūrėjau į tokias paslaugas, bet galiausiai nusprendžiau pabandyti, nes tai buvo paskutinė viltis. Mano mažylė nuo gimimo kėlėsi kas ciklą ~40 min, ją reikėdavo raminti, kad toliau miegotų. Per 11 mėn yra ilgiausiai išmiegojusi 3h vos kelis kartus, ir viskas.. Užmigdavo ant rankų, su čiulptuku ir white noise, ir tai tęsėsi iki 11 mėn… Buvau pas skirtingus daktarus, bet visi pasakė tą patį, kentėk mama, išaugs, toks jau vaikas. Todėl nesitikėjau daug iš šios programos. Gavus iš Sigitos nurodymus, darėme viską iki menkiausios smulkmenos ir jau pirmą naktį vaikas išmiegojo neatsibudęs😂Pagalvojom gal vaikui stresas, naujos taisyklės, bet ne, jau praėjo mėnuo, o mes vis dar miegame visą naktį, aišku pasitaiko visokių situacijų ir nubudimų, bet mūsų VISOS ŠEIMOS MIEGAS pagerėjo neatpažįstamai. Aš nuoširdžiai rekomenduoju Sigitą, čia geriausia investicija!

Viktorija, Einoro (11 mėn.) mama

2024-03-09

Apie „Miego pasaka” sužinojau iš vienos Facebooko grupės, kur Einoro bendraamžių mamytės dalinosi sekmės istorijomis.
Buvo daug abejonių, baimių pradėti… Esu labai laiminga, kad visgi ryžausi kreiptis. Pradžia šiek tiek baugino, tačiau tai buvo pats geriausias pasirinkimas tiek vaikui, tiek man ir šeimai.
Po miegelio mokymų pagaliau miegu ir aš visą naktį. Atsikeliu pailsėjusi, kupina jėgų. Sutvarkius pietų miegelius atsirado laiko SAU, namų ruošai.

Svetlana, Ingos (5 mėn.) mama

2024-03-01

Mėnuo laiko, kaip mano šeima gyvena Rojuje! Nors ir nesinori prisiminti, kas gi buvo prieš tą mėnesį, tačiau privalu išdėstyti, kad skaitantys šį komentarą tėveliai suprastų, kaip pakito mano šeimos gyvenimas. O buvo baisu. Mano vaikas miegodavo su manimi lovoje, išmoko užmigti tik žindant ir naktį keldavosi kas 30 min ieškodama krūties. Vyras persikėlė į kitą kambarį, aš pati buvau ties depresijos (dėl nemigos) riba. Pikta, be jėgų, noro kažką veikti. Vienintelis dalykas, kurio norėjosi – miegoti! Suradus info internete apie Sigitą, skaitant jos klientų atsiliepimus iš pradžių buvo sunku patikėti, kad išvis įmanoma, jog vaikas miegos visą naktį be prabudimų…todėl kiek delsėme. Pradėti delsėme ir dėl finansinių motyvų, tačiau, galiausiai nusprendėme pamėginti. Sakiau sau, na jeigu nepavyks bent jau žinosiu, kad išmėginom viską. Ir labai džiaugiuosi mūsų pasirinkimu. Jau pirmą naktį mūsų viakas prabudo tik du kartus. Antrą naktį – nė karto. Pamenu, kad net iš lovos pašokau patikrinti, ar vaikas kvėpuoja. Tačiau po savaitės tokio režimo, įpratau prie būsenos, ir jau mėnuo ir dvi dienos kaip gyvename Rojuje. Vaiką nakčiai migdome 19 val., o ryte žadiname ją patys – 7:20 val. Džiaugiuosi, kad prie programos prisijungė ir mūsų artimi draugai, ir jų patirtys taip pat geros. Rekomenduoju visiems, kurie dar svarstote. Nebesvarstykite, pradėkite ir viską darykite pagal Sigitos instrukcijas. AČIŪ!

Sandra, Bangimanto (6 mėn.) mama

2024-02-26

Nuolatinės bemiegės naktys, to pasekoje atsiradusi apatija ir lėtinis nuovargis jau signalizavo, kad reikia ieškotis pagalbos.
Šiandien jaučiu dėkingumo jausmą. Naktys kai keldavausi po 13-15 kartų per naktį per dvi savaites pavirto į visai kitokias naktis, kai keliuosi 2-3 kartus. Man tai jau prilygsta stebuklui.
Esu dėkinga Sigitai už tai, jog šioje kelionėje niekada nesijaučiau vieniša. Sigita visada atsakydavo į visus iškilusius klausimus atidžiai. Ieškodavome kartu sprendimų iš susidariusios situacijos.

Jogailė, Ajos (4,5 mėn.) mama

2024-02-13

Kreipemes i Miego pasaka del nuo gimimo iki 4 men. labai prasto dukros miego. Neisivaizdavau, kad dukra gali miegoti savo lovytej, uzmigti savarankiskai ir ismiegoti visa nakti, bet pasirodo tai yra imanoma🙉 Mokymai truko 2 savaites, bet jau po 2 naktu dziaugiausi pagerejusia miego kokybe. Pries mokymus labai bijojau, galvojau neiseis susitvarkyti su emocijomis, kad dukra dar per maza, maniau metodai nebus pakankamai svelnus. Bet susitvarkeme puikiai! Ir labai ramino Sigitos palaikymas, konsultavimas kylant klausimams ir pateikta issami informacija. Dar karta labai aciu uz puikius ir tikrai veiksmingus miego mokymus😊

Vilma, Leono (4,5 mėn.) mama

2024-01-02
Sėkmės istorija_Leonas_Miego pasaka

Savo nemiego situacijai ieškojau sistemingo sprendimo. Po mokymų, turiu daugiau laiko pati sau, vakarais galiu ilsėtis, pabūti su kitais šeimos nariais, dienos miegelių metu pati pailsiu ar nuveikiu kažką buityje. Didžiuojuosi savo sūnumi, manau kad ir jam taip miegoti yra geriau. Man patiko, kad yra tobulas, siektinas variantas. Ir yra mano situacijoje tas tobulas rezultatas, kuris yra priimtinas man šiuo metu, kartu aiškios instrukcijos augimui. Ačiū!

Brigita, Dano (7,5 mėn.) mama

2023-12-04
Dano sėkmės istorija_miego pasaka

Kreiptis į Sigitą buvo vienas geriausių sprendimų! Visi sakė- „pamatysi išaugs, dantukai, raida, reikia pralaukti, kol ims miegoti. Ateis laikas, perkelsite į savo kambarį.” Bet nuojauta sakė, kad laikas imtis veiksmų jau dabar, didėjant kasdieniam tiek Dano, tiek mūsų nuovargiui. Pradžioje atrodė, jog miegas savo lovytėje vienam ir dar savarankiškas užmigimas yra neįmanomas dalykas. Tačiau tinkamas dienos režimas, daug informacijos ir nuolatinis Sigitos palaikymas parodė, jog viskas yra pasiekiama. Nuoširdžiai rekomenduoju, nelaukite kol Jūsų vaikas „išaugs” ir ims miegoti geriau, kreipkitės ir išpręskite nemiegojimo problemas kuo anksčiau!

Jurga ir Ričardas, Fausto (3.5 mėn.) tėvai

2023-12-03
Fausto sėkmės istorija_miego pasaka

Kai mūsų sūnelio Fausto naktiniai miegeliai ėmė trumpėti, o migdymo laikas ilgėti, pradėjome domėtis miego mokymais bei miego konsultantais. Nutarėme kreiptis į Miego pasaką, nes buvo siūloma individuali programa, pritaikyta būtent mūsų mažyliui. Pradžioje nuogastavome kaip mums seksis, nes Faustui buvo tik 3,5 mėnesio, tačiau Sigita mus patikino, kad Faustas gali išmokti. Ir jis išmoko. Faustas dabar užmiega pats savo lovytėje ir vietoj 2 val migdymo jis tai padaro pats per 5-20 minučių, jam nebereikia čiulptuko tam, kad užmigti ir keliasi jis tik 1-2 kartus per naktį pavalgyti. O mes didžiuodamiesi savo vaiku ir tuo ką pasiekėme giriamės, jog galime patys išmiegoti po 7-8 val per naktį. tačiau sėkmingas, Jaučiamės daug ramiau, nes žinome kur kreiptis jei kils nauji miegelių iššūkiai. Visiems tėveliams linkime ieškoti pagalbos ir balanso tarp visos šeimos narių poreikių bei nebijoti, nes jei Faustas būdamas toks mažas išmoko, išmoks ir jūsų mažylis. Išsimiegantys Fausto mama ir tėtis.

Donatas ir Kristina, Leono (9 mėn.) tėvai

2023-11-23

Nuoširdžiai dėkojame, kad buvote mūsų vedlė šitame kelyje. Mums jis truko net devynis mėnesius, kurie buvo išties nelengvi. Jūsų dėka supratome, kad gali būti ir kitaip. Ačiū už pamokas, patarimus, palaikymą. Už dienos rutinos planą, kurio mums niekaip nesisekė susidaryti patiems. Už tikėjimą mumis. Tikėjimo  įgavome ir mes! Tai svarbiausia, ką išsinešame iš mūsų bendradarbiavimo 🙂 Toliau švelniai, bet atkakliai eisime visos šeimos ramaus miego link. O jei susidursime su kliūtimis, žinome, kur kreiptis 🤍

Jau pasakojame apie Miego pasaką savo draugams, būtinai rekomenduosime jus ir ateityje.

Miglė, 23 metai

2023-11-03
Miglės miego istorija_Miego pasaka_suaugusių miegas

Pirmiausia širdingai noriu padėkoti miego terapeutei Sigitai už pagalbą. Jau pačią pirmą savaitę po pokalbio pasijuto pokyčiai miego kokybėje. Mano miego kokybei labai turėjo įtakos kasdieninis stresas, nesugebėjimas nusiraminti prieš miegą, bet Sigitos duotos nusiraminimo mantros dėka, sugebėjau susidoroti su šia problema. Po keturių bendravimo savaičių, pajutau labai didelius pokyčius susijusius su miegu. Tikrai buvo verta pakeisti šį tą savo kasdienybėje, nes rezultatai pranoko visus lūkesčius. Nesitikėjau, kad smulkmenos taip stipriai pakeis miego kokybę. Labai rekomenduoju šią nuostabią specialistę, kuri sugeba įsigilinti į problemą ir nuoširdžiai stengiasi padėti, puikiai atlieka savo darbą. Dėkoju labai!

Laura, Nojaus (7 mėn.) mama

2023-10-24
Nojaus sėkmės istorija_miego pasaka

Dar kartą noriu Jums tarti nuoširdų AČIŪ!
Jau buvau praradusi viltį, kad artimiausiu metu pavyks turėti laisvus vakarus ir ramias naktis. Nojaus vakariniai migdymai užsitęsdavo iki begalybės (užsnŭsdavo bežysdamas arba sūpuojant, tačiau paguldyti , kad neprabustų, tapdavo tikras iššŭkis, o pavykus išmiegodavo max 30-40 min.ir vėl viskas iš naujo). Guldydavomės Nojų kartu lovoj, nes padėti į lovytę miegantį, niekaip nepavykdavo, todėl mūsų su vyru miegas (jei taip galima pavadinti) buvo budėjimo rėžimu. Ši situacija sekimo fiziškai vis labiau ir labiau, todėl kreipėmės ị Sigitą.
Ir tik vieną galiu pasakyti, kad teorija atrodė daug baisesnė, nei viskas vyko ištikrųjų. Nojus stebėtinai greit priprato prie lovytės ir savarankiško užmigimo.
Esame visi pailsėję (tame tarpe ir Nojus) ir laimingi!

Gintarė, Majos (8 mėn.) mama

2023-09-19
Gintarė, Majos (8 mėn.) mama_miego pasaka sėkmės istorija

Labai prastas vaikučio miegas ir negebėjimas užmigti pačiai paskatino ieškotis pagalbos.
Po miego pokyčių programos jaučiuosi nuostabiai, nebereikia migdyti valandų valandas miegeliui, mažylė neatsikelia kas 20min. Ir nereikia pagalbos vėl užmigti.
Dabar labai džiaugiuosi laisvais vakarais ir geru vaikučio miegu.

Jono ir Tomo (1 m 10 mėn.) mama

2023-08-07
Tomas ir Jonas (1 m 10 mėn.)_miego pasaka sėkmės istorija

Dvynukų, Jono ir Tomo, mama dalinasi savo pasiekimais miego pokyčių programoje po 4 dienų.

Indrė, Kajos (8 mėn.) mama

2023-08-07
Indrė, Kajos (8 mėn.) mama_miego pasaka sėkmės istorija

Vaiko naktiniai pabudimai su rėkimu paskatino kreiptis pagalbos. Jus rekomendavo sesė, kuri jau seniai džiaugiasi puikiai miegeliais. Ir pasiekimai mūsų puikūs taip pat: Kaja užmiega be verkimų per 5-15 min. visiems miegučiams, o naktį išmiega be pabudimo.

Greta, Emilio (13 mėn.) mama

2023-05-25

Pirmą kartą išgirdusi terminą “miego specialistė” pasakiau – kas čia per specialybė?:) tiesiog negalėjau patikėti, kad tai egzistuoja ir suprasti, kaip tokio specialisto pagalba veikia.

Bet.. palūžau. Tiesiog fiziškai nebegalėjau keltis kas 30min, tuomet migdyti vaiką 30-40min ir vėl pamiegoti TIK 30min. Tai atrodė aukščiausio lygio kankinimas. Bijojau ir nakties, nes žinojau, kas manęs laukia, bet dar labiau bijojau dienos, nes paprasčiausiai nebeturėjau jėgų užsiimti su vaiku. Visos dienos ir naktys pasidarė tragiškos, o mano būsena kritinė.
Tuomet atradau Sigitą, kuri momentaliai pakeitė mūsų visų gyvenimus.
Galbūt kažkas pasakytų, kad taikomas metodas “nieko naujo”, BET Sigitos kompetencija, palaikymas, supratingumas yra savybės, kurios įpučia labai daug vilties, kad viskas susitvarkys ir tai tikrai susitvarko!

Didžiausias ačiū Sigitai, nuoširdžiausios rekomendacijos rinktis šią specialistę. Tėveliai, išgelbėkite savo naktis ir vėl atraskite tėvystės džiaugsmą ❤️

Emilija, Einoro (12 mėn.) mama

2023-03-28

Begalinis nuovargis po ilgų bemiegių menesių, kai kiekviena naktis atnesdavo tik didesnį nuovargį, paskatino ieškoti pagalbos. Šiai dienai jaučiamės puikiai! Miegam visą naktį be trukdžių visa šeima.

Ši programa buvo daug sunkesnė man, mamytei, nei pačiam vaikučiui. Nesitikėjau, kad man pačiai bus taip sunku elgtis ne, kaip man atrodo geriausiai, o kaip rekomenduojama elgtis. Džiaugiuosi, kad „perlaužiau” savo įsitikinimus, nes tik vadovaujantis instrukcijomis ir buvo pasiektas toks geras rezultatas.

Noriu patarti kitoms mamytėms nebijoti permainų ir jei sunku su vaikelio miegais, spręsti šią bėdą, o ne laukti „kol išaugs”.

 

Rūta, Agotos ir Adelės (7 mėn.) mama

2023-03-21

Dėkui Sigitai! Į šį žodį telpa visa mūsų šeimos padėka Sigitai ( Miego pasaka), kuri tiesiogine to žodžio prasme pakeitė mūsų gyvenimą auginant dvynukes! Auginti dvynukes didelis iššūkis, o kai nemiegas tampa visos šeimos palydovu tampa beprotiška… žmonės sakė laukit išaugs , tačiau širdis sakė kad laukti nėra ko… paskutinė viltis buvo Sigitos pagalba padedant dukrytėms išmiegoti… jau nuo pirmos dienos įvyko stebuklas, mergaitės pradėjo miegoti, miegojimų tarpai ilgėjo.. iki šios dienos galvojam kad taip negali būti.. gal tai kažkokia magija? Ne ne tai realybė! mano kaip mamos palinkėjimas yra vienintelis… nesikankinti ir ieškoti sprendimų būdų, o jie teveliai tikrai yra! Jei kreipsitės i Sigita jūsų šeimoje vaikučių miegas pagaliau virs miego pasaka ❤️

 

Agnė, Aideno (2 m 3 mėn.) mama

2023-03-09

Praejus 2 sav mokymams galime drasiai rekomenduoti Sigita kaip miego specialiste. Ji sutvarke Aideno miegelius ir pateisino musu seimos lukescius. Sunus geba uzmigti pats be pagalbos,  nakti prabudus grizta pats i mieguti, o rytais reikia eiti net zadinti, nes miega giliu miegu. Tikiu,kad augant dar bus nemazai issukiu,bet nebijosime kreiptis i „miego pasaka”  jei patys nesusitvarkysime. Jau po pirmo skambucio pajauciau , jog Sigita mum gali padeti. Ir tai buvo tiesa. Jeigu butume zinoje, butume kreipesi anksciau. Deja teko virs 2 metu naktimis tiesiogine prasme nemiegoti . Siuo metu esame visi issimiegoje ir laimingi 🙂

 

Agneta, Dovydo (10 mėn.) mama

2023-03-08

Geriausiai išleisti pinigai gyvenime:)
Sigita nuostabi, labai rekomenduoju🫶
Ramybė apgaubė mūsų naktis, o gera nuotaika mūsų rytus ir dienas.
Gyvenimas pasikeitė🥳
Labai rekomenduoju❤️

Neringa, Mėjos (7,5 mėn.) mama

2023-03-06

Prieš pradedant mūsų miegelių pokyčius, Mėja naktimis ir dienomis miegodavo tik įsikandusi krūtį, naktį keldavosi dažniausiai kas 1-2 val. Dienos metu miegelius miegodavo tik su manimi, naktį taip pat kartu, net jei į tualetą nueiti reikėdavo, būdavo daug ašarų, kad pasitraukiau.

Dabar jaučiamės puikiai, tiek aš, tiek tėtis, tiek Mėja. Dabar dienos metu turiu 3 val. laiko sau, kada galiu atsipūsti ar nuveikti kažkokius darbus ir laisvą vakarą, kada galiu pažiūrėti mėgstamą serialą ar tiesiog ilsėtis, galime su vyru praleisti vakarą, o naktį miegoti! Dabar galiu planuoti dienos laiką, nes žinau, kada Mėja miegos, kada būdrausim, kada galime kažkur išvažiuoti, kiek turime laiko, atsirado aiškumas. Tai nuostabu! Mėja geriau taip pat jaučiasi, pailsėjusi, geros nuotaikos, kai viskas pavyksta pagal planą. Bendrai – atsirado žinojimas, kas kaip ir kada, jei kažkas nepavyksta, žinau, kaip iš to išeiti ir ką daryti. Mokymai suteikė labai daug žinių apie miegą ir viską, kas su tuo susiję.

Dėkoju už puikius mokymus ir palaikymą, kantrybę, prisitaikymą prie mūsų išsiderinusios dienotvarkės. Mums puikiai sekėsi nuo pat pradžių, kadangi jūs puikiai, suprantamai ir aiškiai išdėstėte visą informaciją. Taip pat norėjau pasidžiaugti ir savimi 😀 Kad pirmosiomis dienomis ir naktimis nepalūžau ir išlikau stipri, nesustojau ir negrįžau atgal, nors tikrai norėjosi. Po pirmos nakties, ypač kai Mėja užmigo (išvargo nuo verkimo), atsisėdusi ir padėjusi galvą tarp kojų, o po to kitą dieną visa pikta ir ant manęs supykusi, tikrai pradėjau galvoti, kad nutrūko ryšys, kad susargdinau vaiką, kad esu bloga mama, kad mano dukrelė baisiai kankinasi, mintys buvo visokios, tačiau su jūsų palaikymu jau kitą dieną pamačiau, kad viskas grįžo į senas vėžias, o Mėja tiesiog buvo pavargusi, kad joks ryšys nenutrūko, kad Mėja vėl šypsosi. Sakyčiau mokymai skirti ne tik vaiko miegui, bet ir tėvams, kaip išmokti ramiai miegoti, nusiraminti ir t. t. Pradžioje mokymų pergyvenau net dėl miegojimo pozų, kad Mėjai nepatogu, kad jos naktį nejausiu, kad uždus, kad kas nors atsitiks ir pan. Dabar galiu ramiai miegoti, atsipalaiduoti, nes kartu su mokymais įveikiau ir savo baimes. Net kameros monitorių jau išssijungiu naktį 😀

Laura, Amandos (9 mėn.) mama

2023-03-05

Didelis Ačiū Miego pasakai! Miego mokymų programos metu pagerėjo naktinis miegas, dienos miegai, o tuo pačiu ir vaiko bei mamos nuotaika. Vetoj ilgų migdymų trunkančių valandas, supimo ant rankų, bandymo paguldyti, o pabudus ir vėl supti, dabar tą laiką galime išnaudoti poilsiui ar kitiems maloniems dalykams 🤍

Liudvika, Lenos (12 mėn.) mama

2023-03-01

Prieš Sigitai atkeliaujant į mūsų gyvenimus, situacija su dukrytės (12men) miegu buvo kritiškai bloga, mes miegojome kartu, ji žindė naktimis kas pusvalandį ar net dažniau ir nubusdavo nuo kiekvieno mano krustelėjimo, labai daug verkė ir naktimis buvo tiesiog labai nerami. Tiek dieną, tiek naktį migdydavau ją po kelias valandas, aš buvau tokia pervargusi, kad atrodė tai tęsis amžinai, nuoširdžiai netikėjau, kad kasnors gali mums padėti, nes kiek kreipiausi su šia bėda pas gyditojus ar bet kokius kitus vaikų specialistus, visi sakydavo, kad tai normalu, kad vaikas tiesiog turi išaugti, kad iki 3 metų net nereikėtų tikėtis, kad vaikas gali turėti, kažkokią aiškią miego rutiną arba, kad turėčiau išvis nutraukti žindymą, tuomet galbūt vaikas miegotų geriau. Sigita savo žiniomis ir įdirbiu paneigė viską ką buvau girdėjusi anksčiau. Teigiamų rezultatų pasiekėme taip greitai, kad nei aš pati, nei Sigita tuo nelabai galėjome patikėti, bet tie rezultatai niekur nedingo. Mano dukrytė, miega atskirai, savo lovytėje, tiek dieną, tiek naktį užmiega pati, visada tuo pačiu metu ir jau dabar sugeba išmiegoti visą naktį, be didelių nubudinėjimų ar žindymo, net jeigu ir nubunda, jau išmoko užsimigdyti iš naujo pati. O svarbiausia, kad lovytė, kuri anksčiau buvo tik nepasitenkinimo ir ašarų šaltinis, dabar jai tapo nusiraminimo, poilsio ir saldaus miegelio vieta, kur ji jaučiasi saugiai ir ramiai. Už visą tai ir dar daugiau esame dėkingos Sigitai. Buvau palūžusi, pervargusi ir pasimetusi kai pradėjome mokymus, todėl buvo labai gera turėti tokį tvirtą užnugarį, žmogų, kuris taip išsamiai ir palaikančiai vedė per visą miego mokymų kelionę, suteikė daug informacijos, patarimų ir nuodugniai išdėstė visą veiksmų planą. Man asmeniškai, šis palaikymas buvo labai svarbus ir nuostabu, kad žinau, jog kad ir kokios miego negandos mus ištiktų ateityje, turėsime kur kreiptis pagalbos ir patarimų. Taigi linkiu tėveliams nesikankinti, nelaukti ir kreiptis kuo greičiau, jeigu turite bėdų su mažūjų miegu, kokybiškas poilsis-tai tikrai geriausia investicija į visos šeimos emocinę, fizinę ir psichologinę sveikatą. Ačiū, Jums Sigita ❤️

Loreta, Milos (11 mėn.) mama

2023-02-24

Mūsų mažylės miegas nuo 4 mėnesio tapo chaotiškas, o suėjus 8 mėnesiams dar labiau pablogėjo. Aš maitindavau n kartų naktį, o vyras ištisai supdavo ant rankų, kad nuramintų. Po 10 mėnesių bemiegių naktų, didžiulio psichologinio ir fizinio nuovargio, nusprendėme ieškoti pagalbos. Esame labai dėkingi Sigitai. Net sunku patikėti, kad Mila išmiega visą naktį be didesnių pabudimų, taip pat pamažu tvarkosi ir dienos miegeliai. Rytai prasideda nebe 5h, o 7h. Dabar turiu daugiau energijos dieną žaidimams su dukryte, o vakarais laiko sau, pomėgiams, namams. Mūsų visų miegas tapo kokybiškesnis. Labai gailiuosi, kad nesikreipėme pagalbos anksčiau. Ačiū Jums!

Vilma, Vyčio (8,5 mėn.) mama

2023-02-20

Ieškojau pagalbos, nes negalėjau jau miegoti kartu su kūdikiu, nei aš, nei Vytis nepamiegodavo, keldavosi dažniau nei kas valandą, miegodavo tik su mano papu, arba atitraukus papą, su soske, bet vis tiek kelavosi blaškėsi daug, kaltinau dantis pilvą viską, identišką situaciją turėjau su pirmagimiu, ir galvojau tiesiog mano tokie vaikai, bet tada Gegužinukų grupėje radau atsakymą, kad būtent padėjo iš panašios situacijos išeiti MIEGO PASAKA

Dabar galiu miegoti viena, galiu nesijaudinti kad neišsimiega Vytis, turiu kamerytę per kurią visada stebiu ramia širdimi savo vaiką (us).

Norėčiau patarti mamoms, kurios kankinasi ir galvoja, kad reikia vaiko psichologinei būsenai, kad žįstų nuolat kol yra poreikis, tai netiesa, nes dabar matau kad Vytis išsimiega puikiai ir daug geriau be mano krūties.

Evelina, Danieliaus (2 metai 10 mėnesių) mama

2023-02-07

Jaučiuosi pailsėjusi ir laiminga, kad mano berniukas pats gali užmigti ir miegoti savo lovytėje. Mokymu pliusas dar ir tas, kad šalia kokybiško miego prisideda ir tai, kad vaikas išmoksta ir kitų įgūdžių : dantukų valymo, kambario susitvarkymo, mažiau isterijų, o svarbiausia visa šeima pailsėjusi.

Tai yra geriausia investicija ne tik į vaiką, bet ir į visą šeimos gerovę, Sigita jūs nuostabi, ačiū, kad kuriate tokias paslaugas, kurios palengvina tėvams naktis😍

Renata, Noelio (10 mėn.) mama

2023-01-17

Miego mokymams ryžomės dėl kokybiško miego/poilsio trūkumo. Šiandien jaučiamės puikiai! Džiaugiamės laisvesniu vakaru bei kokybišku miegu naktį.

Rūta ir Justas, Liucijos (12 mėn.) tėvai

2023-01-05

Ryžomės miegelių mokymams, nes norėjome paruošti vaiką darželiui ir pradėti miegoti savarankiškai.

Dabar turime daugiau laisvo laiko, ypač vakare. Vaikas atrodo labiau pailsėjęs. Visi jaučiamės geriau 🙂 Džiaugiamės pasiryžę pradėti mokyti Liuciją miegoti savarankiškai!

Rūta, Luko (2 m 3 mėn.) mama

2023-01-03

Rekomenduoju visiems, kurie patiria iššūkių su miegu.

Sigita mums labai smarkiai padėjo. Migdydavome sūnų po kelias valandas, valandomis važinėdavome automobiliu, kol sūnus užmigdavo. Buvome labai pavargę. Pradėjus dirbti su Sigita, jau tą pačią savaitę sūnus užmigdavo savo lovelėje per 15-30 minučių. Sumažėjo naktinių prabudimų. Esame labai labai dėkingi.

Modesta, Leticijos (22 mėn.) mama

2022-12-14
Leticijos sėkmės istorija_Miego pasaka

Noriu Jums laaabai labai padėkoti. Išgelbėjote mūsų naktis 🥰 Jūsų nemokama konsultacija, man paliko tokį įspūdį, ir tiek daug žinių davėte, daug taškelių ant „i” sudėjote. Jau nuo Jūsų skambučio pradėjau vadovautis Jūsų rekomendacijomis, nors po 2,5 val dienos miego labai sunku buvo jai keltis, bet po truputį po truputį atsikėlė (po truputį sumažinsime iki 2 val, bet iš karto taip drąsiai nenorėjau elgtis) o poveikis buvo iš karto, tą pačią naktį – dukrytė išmiegojo neatsikėlusi, užmigo taip pat nebe 23 val, o 21 val ji jau miegojo 🥰
Jūs tikrai nuostabi, ir Jūsų žinios neįkainojamos. Net nemokama konsultacija iš tikro turėtų kainuoti, nes Jūs labai daug per jas padedate. Ir su čiulptuku, toks auksinis patarimas, viską net susirašiau, kad atėjus laikui, kažko nepamirščiau 😊

Ačiū Jums labai.
Dabar, jau drąsiai žinosiu, kad Jūsų konsultacijas galima pirkti, ir tai nebus veltui išleisti pinigai. Ir tikrai rekomenduosiu, jei kam bus problemų su vaikučio miegu 😊

Greta, Emilio (7 mėn.) mama

2022-11-28
Emilio sėkmės istorija_Miego pasaka

Nebegalėjau gyventi be miego, Emilis visą naktį keldavosi kad 30-40 min., jaučiausi išsekusi, vaikas nuolat buvo irzlus ir nelaimingas. Draugei prasitarus, kad jos pusseserė įsigijo kursą ir nenustoja sakyti “verta kiekvieno cento”, šis sakinys mane papirko. Mokymai pakeitė mūsų gyvenimą, pagaliau vėl galiu mėgautis motinyste, baigėsi depresinės mintys, ašaros ir gyvenimas tik laukimu “kada tai baigsis”. Labai džiaugiuosi, kad nelaukėme, kol Emilis išaugs, priėmėme sprendimą ieškoti pagalbos.

Jūsų vietoje kelčiau kainą :). Pradžioje atrodė brangu, bet po tokio kiekio informacijos, po nuolatinio palaikymo, bendravimo, pagalbos ir TOKIO atsidavimo tam, ką darote, negalėjome patikėti, kad kaina tik tokia! Labai džiaugiuosi, kad mokymai nėra sausa teorija, kad dalinatės kitų tėvelių patirtimi (tai padeda suprasti, kad mes ne vieni) ir asmenine patirtimi, pasitikėjimas pačia programa tampa dar didesnis.

Daina, Beno (8 mėn.) mama

2022-11-11
Beno sėkmės istorija_Miego pasaka

Dabar jaučiamės puikiai. Vaikutis miega savo kambary, užmiega per kelias min. savarankiškai ir išmiega visą naktį be atsibudimų.

Labai jums ačiū už šiltą bendravimą, patarimus ir begalinį palaikymą. Visa informacija tiek pokalbių metu, tiek siųsta medžiaga buvo išdėstyta puikiai. Būsim amžinai dėkingi!

Eva, Liepos (12 mėn.) mama

2022-10-05
Miego pasaka sėkmės istorija, Liepa 12 mėn.

Mūsų dukrytei metukai, o su Sigita bendraujame nuo tada kai jai buvo 6 mėnesiai. Būtent nuo tada miegame kuo puikiausiai! Sigitos patarimai mūsų šeimai grąžino miegą, šypsenas veiduose ir pilnavertį gyvenimą. Nors ir patiems reikėjo įdėti pastangų, jau po trijų naktų dukra pati nusiramindavo ir užmigdavo. Mums tai atrodė pats didžiausias stebuklas, nes iki tol valandų valandas nešiodavom, čiūčiuodavom, dainuodavom, ant gimnastikos kamuolio šokinėdavom ir galvas sukdavom ką dar bedaryt. Viena 60 min konsultacija ir mūsų kančios baigėsi. Dabar kilus klausimų dėl miego, ramiai užsiregistruoju trumpai konsultacijai ir Sigita dažniausiai jau kitą dieną randa laiko skambučiu atsakyti į kilusius klausimus. Sigita bendrauja labai šiltai, nuoširdžiai, besirendama ir savo šeimos patirtimi. Nuoširdžiausias AČIŪ ir didžiausios rekomendacijos nuo mūsų šeimynos.

Greta, Aisčio (7 mėn.) mama

2022-09-27
Miego pasaka sėkmės istorija, Aistis 7 mėn.

Dar kartą dėkojame, kad visa šeima po miegelio mokymų yra pailsėjusi ir laiminga, o tėveliai turi gerokai daugiau laisvo laiko dėl ilgesnio vaiko nakties miego. Prieš pradedant miego planą mūsų sūnus, kuriam yra 7 mėn, įprastai keldavosi apie 5 kartus naktį, todėl apie kokybišką miegą galėjome tik pasvajoti. Po miegelio mokymų jis kuo puikiausiai užmiega savo kambaryje be migdymo ir keliasi tik vieną kartą pavalgyti. Gaila tik to, kad nesikreipėme į Miego Pasaką anksčiau.

Erika, Ąžuolo (10,5 mėn.) mama

2022-09-02

Miego pasaka_Sėkmės istorija_Ąžuolas_10,5

Nebežinojau ko griebtis, viskas buvo blogai, pati nepailsėdavau, neturėdavau jėgų diena. Tiesa sakant, maniau, kad čia yra laiko gaišimas, nes atrodė kad niekas negali geriau pažinoti mano vaiko, ir visa tai išaugsime. Bet čia yra geriausias sprendimas padarytas, ir geriausia investicija į miega. Esame labai laimingi ir dėkingi Jums, negaliu patikėti vaikas miega, kartais atsikelia 0-2kart, esu pailsėjusi, apsidirbu visus darbus, net lieka laiko sau, vaikas dieną linksmesnis, atrodo daugiau visko išmoksta, greičiau, nebijau palikti vaiko močiutei, nes žinau kad užmigs pats, nesu pririšta prie Ąžuolo. Mes net vakarais žiūrime televizorių su vyru, kalbamės, negaliu patikėti.

Gyvenimas apsisuko 360%. Labai dėkoju Jums, pats geriausias pasirinkimas buvo kreiptis. Nors ir pradžiai dvejojau.

Ačiū Jums, net nemoku apsakyti kaip džiaugiamės, pasirinkę Jus.

Aistė, Izabelės (11,5 mėn.) mama

2022-08-12

Miego pasaka | Izabelės miegelio sėkmės istorija

Dažni kelimaisi ir maitinimai naktį paskatino kreiptis pas Jus pagalbos. Dabar jaučiamės puikiai 😄 išmiegame visą naktį ir turim daugiau laiko sau. Noriu pasidžiaugti, kad supažindinot ir su žmogaus dizaino sistema.

Ugnė, Olivijos (8 mėn.) mama

2022-07-18

Miego pasaka | Sėkmės istorija, Olivija

Visą atsiliepimo video rasite „Miego pasaka” Instagramos paskyroje.

Jonas, 12 mėn.

2022-07-08

Noriu pasidžiaugti, kad po pokalbio su Jumis nusprendėme tiesiog leisti Jonui užmigti su tėčiu, o aš persikrausčiau į kitą kambarį. Tai tik to ir užteko! Kai išmoko užmigti nežindant, tai ir į savo lovytę labai lengvai perkraustėme, turim vakaro ritualus ir tpu tpu tpu, kol kas viskas sekasi labai gerai 🙂

Ačiū Jums!

Agnė, Mėtos (17 mėn.) mama

2022-06-28

Galiu pasidžiaugti ir patvirtinti, kad konsultacijos telefonu, netgi nusipirkus miego plano informaciją, yra būtinos. Padeda informaciją užtvirtinti ir prisiduoti, tiksliau suformuoti savo elgesį. Teisybę sakant, tikėjausi, kad mūsų su Mėta kelias bus lengvesnis. Mėta labai protinga mergaitė ir iš tikrųjų viską suprato dar pirmąją naktį, tačiau būdama labai užsispyrus, o gal pajutusi savo nepriklausomybę ir galimybę reikšti nuomonę labai priešinosi miegeliams.Viso mokymo metu galvojau, kad programa skirta ne tik vaikui, bet ir tėvams. Ir jeigu vaiko įpročius įmanoma gana lengvai pakeisti, tai tėvų įpročių keitimas yra gal net svarbesnis. Tėvai gal ne iš karto suvokia, kad ir jiems teks gyvenimo būdą keisti, ne tik vaikui, o suaugusių žmonių „atkritimas” atgal į savo patogius įpročius yra daug sunkiau nugalimas manau.

Marija, Jokūbo (7,5 mėn.) mama

2022-06-28

Sigita, Kamilės (13 mėn.) mama

2022-06-13

Paskutiniu metu buvo pasidariusios sunkios naktys dukrytei ir man, t.y. dažni pabudimai ir nešiojimai, nuolatinis miego trūkumas. Draugė rekomendavo Jus. Pokyčiai po 2 savaičių tikrai akivaizdūs: dukrytė miega viena savo kambaryje, kartais jau išmiega ir visą naktį. Nebereikia nešioti ar pastoviai žindyti tam, kad ji nusiramintų.

Ačiū, kad padėjote mums sėkmingai pradėti kelionę link geresnio miegučio. Toliau tęsime ją patys. Kartais galbūt suklysime, galbūt paslysime, tačiau dėsime visas pastangas, kad mūsų dukrytė turėtų patį ramiausią ir saldžiausią miegutį 🙂

Gabija, Jorio (3,5 mėn.) mama

2022-06-13

Į MIEGO PASAKĄ kreipiausi apimta nevilties, nes naktys buvo virtusios košmaru. Maitinimai kas 1,30h, nubudimų naktį 5-7, vieną dieną pasakiau sau, kad nebegaliu, ir googlindama „ką daryti, kad vaikas miegotų” viename forume radau mamos pasidalintą rekomendaciją apie Sigitą, pasitarėme su vyru, nors paslauga ne iš pigiausių, nusprendėme, kad neturime ką prarasti ir galbūt mums padės geriau gyventi. Pirmoji programos naktis buvo tikrai viena sunkiausių mano gyvenime emociškai, nes verkėme abu – tiek vaikas, tiek aš. Po tokios nakties su Sigita pasitarėme, kad koreguosime programą ir dirbsime taip, kad jausčiausi tiek aš, tiek vaikutis komfortiškai ir tokiu būdu sieksime maksimalių rezultatų. Nors buvo padaryta daug išimčių (mano sprendimu), kurių programoje nebuvo numatyta, kad pasiekti geriausią rezultatą, tačiau mums pavyko pasiekti, kad vaikutis užmigtų pats lovelėje, užmiega 7h vakare, atsikelia 6h ryto (šią vietą dar reikės pakoreguoti), o naktį užtenka 1-2 maitinimų. Gyvenimo kokybė ženkliai pagerėjo, tapome laimingi ir pailsėję tėvai, laimingas ir vaikutis. Sigitos profesionalumas, puikus savo srities išmanymas, palaikymas, motyvacija ir didžiulė empatija leido pasiekti šių puikių rezultatų. Jeigu susidursime su sunkumais ateityje – nedvejodami vėl kreipsimės į Sigitą pagalbos. Ačiū, kad mūsų košmariškas naktis pavertėte į puikią miego pasaką 🙂

Vilija, Patricijos (13 mėn.) mama

2022-06-09

Ačiū Sigitai, kad padėjo mūsų šeimai išspręsti mūsų mažosios Patricijos (13 mėn.) miego problemas. Nebereikia keltis naktimis, maitinti, keisti sauskelnių 🙂 Mergaitė išmiega visą naktį. O ir tėvai jau gali pamiegoti (jau metus nebuvom miegoję visą naktį, tik po kelias valandas), vakarais skirti laiko sau 🙂 Tikra MIEGO PASAKA! 🤗

Ana, 3,5 mėn.

2022-06-07

Ačiū Jums labai! Naktys nuo buvusios tragikomedijos labai pasikeitė! Dukra nesikelia ir nebevalgo naktimis nuo 4 mėn. Gavau daug naudingos informacijos, kuri pasiteisino 100%! 🙂

Augustė, Unės (10 mėn.) mama

2022-05-28

Aš vis dar negaliu patikėt, ir pripratus prie gero net pamirštu pasidžiaugt, kaip susitvarkė mūsų mažylės miegai (dabar jau jai 10 mėn), o jau pora mėnesių miega atsikeldama tik kartą. Labai ilgai nedrįsome pradėt programos, kelias savaitės nukėlinėjom, atrodė, kad bus daug kankinimosi, daug verkimo, labai nenorėjau kankint vaikučio. O viskas buvo žymiai paprasčiau ir greičiau nei galima įsivaizduot 🙂 Pora pirmų migdymo buvo sunkesnių su verkimu po valandą, bet labai greit, jau antrą ar trečią naktį mažylė kėlėsi tik du kartus (kai prieš tai keldavosi bent 4-5 ir paryčiais sunkiai įmigdavo, ir būdavo, kad keldavosi labai anskti ryte). Rezultatas jautėsi iškart, ir dabar jau pora mėnesių keliamės tik kartą (taip norėjom, pasilikom vieną maitinimą), o mažylė miega savo kambaryje, tad ir ji pailsi geriau ir mes. Pagaliau išsimiegam, ir ryte keliasi vėliau. Gyvenimas tikrai labai stipriai pagerėjo:) Ačiū Sigitai už nuoširdų darbą ir pagalbą, ji ne tik nuolat buvo kartu, patarė ir labai greit reaguodavo, ir lūžio momentais, kai nežinodavom ką daryt, labai greit atsakydavo. Viską sekė faile, kaip mums sekasi ir ne tik susiskambindavom, bet ir kai dvejojom labai padrasino, pamotyvavo. Taip kad patariu visiem – mažiau galvot, mažiau dvejot, o imt ir daryt :))

Matas, 2 m 1 mėn.

2022-05-23

Rašau norėdama Jums padėkoti nežinau kelintą kartą.
Matukas pradėjo lankyt darželį. Pats palikimo ir atsiskirimo etapas nebuvo pats lengviausias, bet galiausiai pasiekėm tą momentą kai pradėjom palikinėti Matą pietų miegui. Nemeluosiu, streso man buvo. Namuose jis miega tamsiam kambary su baltuoju triukšmu, ko aišku daržely nėra. Kas gerai, kad galėjom atnešti savo miegmaišį. Atėjus pirmam pietų miegui tikrai galvojau, kad nieko nebus, laukiau prie darželio, kad jį tiesiog pasiimti ir važiuoti namo miegot. Ir ką Jūs galvojat? Užmigo vaikas per 10min. Aišku, sake truputi ašaryčių buvo, kelis kartus pašaukė mamą, bet pirmą dieną išmiegojo 1val.20min. Na ir dabar jau visą savaitę jis miega daržely kuo puikiausiai. Po pietu valgio, jei jis pavalgo greičiau nei kiti vaikai, tiesiog nueina, pasiima savo miegmaišį ir eina i lovytę.
Ir aš nuoširdžiai manau, kad tai tik Jūsų dėka. Tik su Jumis sugebėjom išaiugdyti tokius šaunius miego įpročius, kad vaikui miegas tapo laukiama dienos dalis.
Ačiū dar kartą!

Adelė, 3 mėn.

2022-04-25

Esame labai patenkinti, kad radome jus! Kreipėmės dėl ilgų ir varginančių vaiko migdymų. Po pirmų dviejų savaičių jau matome ir jaučiame rezultatus, kuriais patys labai džiaugiamės! Dukrytė jau užmiega pati, atsibunda pailsėjus, o ir mes jaučiamės puikiai. Ir mums užteko tik valandos konsultacijos kardinaliems pokyčiams.

Eglė, Žemynos (14 mėn.) mama

2022-03-10

Suaugusiųjų pasaulyje jau mažai kas tiki stebuklais. O pasirodo, kad jie tikrai yra!!! Niekada su vyru nebūtume patikėję, kad mūsų nors vienas vaikas kada gyvenime eis miegoti 8 val. Bet atradus Sigitą, ją patikėjus ir atlikus kartu puikų darbą ir turime realią situaciją: Žemyna jau nuo 19.30 val. trina akutes; 20 val. miega. Jei nakti ir prabunda, kai trukdo ligutė, neramumas ar tas nelemtas augantis dantis, ji išmoko puikiai susitvarkyti su tuo ir svarbiausiai, kad PATI savarankiškai su tuo susitvarko ir užmiega. Keliasi 07.30 val. Pietų miega 1,5 val. Supratau, kad svarbiausiai vaikui yra netrukdyti 😉 Jau nekalbu apie Mūsų pasikeitusią gyvenimo kokybę sutvarkius Žemynos miegutį, apie vaiko elgseną, nuotaiką, savijautą. Trumpai tariant: MUMS labai patinka, ir su kiekviena diena VIS labiau patinka, kad mūsų vaikas išmoko miegoti, užmigti ir savarankiškai vėl susirasti miegutį, jei netyčia jis kažkur pabėga 😊 Tik žinot, koks skirtumas yra tarp vaikų ir suaugusiųjų žmonių STEBUKLŲ. Tai, kad vaikus stebūklai ištinka savaime, o suaugusiems dažnu atveju reikia įdėti tam tikrai nemažai ryžto, kantrybės, tikėjimo ir aišku didelio darbo. Bet kaip bebūtų dėka Sigitos, tikrai patyrėme STEBUKLĄ 🥰🤩🥳 Didelis dėkui JUMS 💐🌺🌼

Ieva, Anos (7 mėn) mama

2022-03-08

Sigita, norėčiau jums dar kartą padėkoti ir palinkėti didžiausios sėkmės darbuose. Man asmeniškai viduje buvo sunku priimti sprendimą pradėti pokyčius, kadangi atrodė, kad taip labiau atsižvelgsiu į savo poreikius, o ne vaiko. Tačiau jūs padėjote tam pasiryžti, suprasti, jog svarbūs yra visos šeimos poreikiai. Dabar galime jaustis ramesni, turėti nuspėjamą dienos ritmą, šeimos gyvenime daugiau harmonijos ir mažiau chaoso. O ir mažoji savarankiškesnė, geba pati nurimti, nebereikia čiulptuko, kas, tikiu, jog ir jai pačiai duoda daugiau ramybės.

Liepa, 5 mėn.

2022-02-23

Nors praėjo nedaug laiko labai norim pasidžiaugti rezultatais. Liepa pati užmiega vakare per 5-10 min., naktį retai kada būna problemų su užmigimu pavalgius. Iš 8-10 kėlimųsi dabar liko 2 🙂 esam labai patenkinti, mūsų su vyru gyvenimo kokybė ženkliai pagėrėjo, namuose puiki nuotaika, ir, aišku, tokia pat nuotaika ir Liepai.

Pirmos naktys buvo kiek sunkesnės, taip pat susidūrėm su pasipriešinimu 6 naktį, bet tai truko apie 20 min… labai džiaugiuosi, kad vyras ryžtingai nusprendė ją migdyti, nes kai jis jos verkimą įvertina 2-3 balais, aš 5… :))

Turim daugybę motyvacijos nesustoti pusiaukelėje.

Kartais net nepatikiu kaip lengvai viskas pavyko… 🙂

Pastaba: Šios šeimos miegelių pokyčiams užteko valandinės konsultacijos.

Gerda, Santiago (4,5 mėn.) mama

2022-02-15

Pradžioje žinojome, kad bus sudėtinga ir tikrai, jau būčiau pasidavusi, jei ne vyro užsispyrimas. Bet po keleto naktų situacija po truputi pradėjo gerėti ir tikrai džiaugiuos, kad nesustojom ir tęsėm kelionę toliau. Dabar vakarais turime laiko sau, naktys nebeatrodo tokios baisios, visi geriau pailsime. Žinoma, dar nėra viskas tobula, bet situacija dabartinė nepalyginama su tuo kaip buvo.

Giedrė, Martyno (9 mėn.) mama

2022-02-07

Iš pradžių į tokio pobūdžio programas žiūrėjau skeptiškai, bet nusprendėmė „griebtis šiaudo”, nes nuovargis kenkė tiek vaikui, tiek mums. Ilgi migdymai vakarais, dieną pradėdavome 5 ryto, o kur dar pietų miegai, kurie trukdavo 20-35 minutes… Matydama kitus vaikus saldžiai miegant grauždavau save, ką netinkamai darau. Atrodo tiek literatūros, tiek išbandyta, o niekas neveikia arba veikia labai laikinai. O kur dar visų mamų ir tetų patarimai „pirmakartei” mamai, ką ir kaip netinkamai darau. O viskas apsivertė vos per kelias dienas! Iki šiol negaliu patikėti, kad vaikas paguldytas į savo lovelę, savo kambaryje, be jokių čiulptukų užmiega PATS. Ir išmiega puikiai, net naktinio pienelio nebereikia… 🙂

Su vyru pajautėme, ką vėl reiškia miegoti naktį, atsisakėme įvairių „pagalbininkų” be kurių vaikas dar greičiau užmiega. Vakarai skirti mūsų kaip poros laikui, o ne vežimo sūpavimui 1-2 valandas.

Adriana, 4,5 mėn.

2022-02-03

https://www.instagram.com/dr.natalijafedotova/

Paula, 10 mėn.

2021-12-28

Ilgai kaupiausi parašyti, nes vis galvojau kaip čia teisingiau išdėstyti mintis. Su vyru susitarėme, kad jei nepavyks, tai žinosim, kad padarėm viską. O pinigus tik sumokėję iškart pamiršom. Liko tik laikytis. Tvirtai, klausyti ir nenukrypti. Taisyklės iš pradžių gąsdino, po to supratome, kad jos yra puiku, nes viską taip gali susiplanuoti.

Mano vaikas 8-9 mėnesį keldavosi kas 45 min. Užmigdavo tik su krūtimi, perkeliant prabusdavo ir vėl viskas iš naujo. Visada trindavo akis ir visi sakydavo: ooo miegelio nori. Ji taip pat buvo pervargusi. Aš buvau taip išsekusi, kad man reikėjo pagalbos. Ir aš ją gavau čia.

Visų pirma dėkoju, o antra džiaugiuosi. Mano vaikas jau mėnesį laiko miega nuo 8 vakaro iki beveik pusės 8 ryto savo kambaryje, savo lovelėje, neprabusdama. Pietų miegelius miega 2, savo kambaryje, o ne kratant vežimą, dažniausiai po 1,5 val. Jei prabunda, apsiverčia į kitą pusę ir vėl miega. Ryte ją reikia žadinti! Ji nebetrina visą dieną akių ir atsikelia žavingai užtinusi, ir sveikinasi su šypsena. Mes turime vakarus, žiūrime filmus, tvarkomės kai vaikas miega, gyvenam gyvenimą, ir man nebetirpsta kaklas nuo nepertraukiamo žindymo.

Ir kas mano nuomone svarbiausia: nuopelnai yra ir mūsų ir Sigitos bendrai. Nes viena pusė nebūtų suveikusi, čia ne stebuklingas ploviklis, kurį nusipirkus išsivalo dėmė. Čia labai sunkus darbas, todėl ir rekomenduoju prieš pradedant labai stipriai tam pasirįžti. O ir dabar su vyru pašnekam, kad jei netyčia išeisim iš ritmo, rutinos, kažkas pablogės, mes gi viską jau mokam ir pradėsim iš naujo!

Ačiū už gyvenimo kokybės pagerinimą.

Elzė, 9 mėn.

2021-12-27

Su Elzės miegais būdavo visko. Bet niekada nesakėme, kad mūsų naktys tragiškos. Tačiau pradėjo atsirasti naktiniai būdravimai. Jie dažnėjo, vargino visus mus. Galiausiai vieną rytą parašiau Sigitai. Antraštė “SOS” pasakė daug.

Su Sigita maloniai pasikalbėjome. Pradėjau miego pokyčius savarankiškai.

Naktinis visų miegas susitvarkė per keletą naktų. Tėtis rytais net pramiegojo žadintuvą!

Su dienos miegeliais lovytėje sekėsi sunkiau. Bet rezultatai džiugino vis labiau.

Visgi pokyčių kelias nebuvo lengvas niekam. Norėjau viską mesti. Atrodė, kad po kurio laiko viskas vėl tik blogėja, kad progresą staiga keičia regresas. Bet pokalbiai su Sigita įkvėpė kantrybės. Taigi susikaupėme, atradome Elzei patinkančius ir tinkančius miego ritualus. Dar prisijaukinome miegmaišį, kuris pasiteisino 100%.

Šiandien galiu drąsiai pasakyti: fantastika, kai vaikas miega lovytėje tiek dieną, tiek naktį. O migdymas tapo maloniu vakaro ritualu.

Ema 2 m 9 mėn., Jonas 8 mėn.

2021-12-27

Emos miegelių istorija

Kai prieš 1,5 metų pradėjome Emos miego mokymus, visai nežinojau ko tikėtis, kiek tas miegas gali buti geresnis. Rezultatas LABAI nustebino – tiek pagerėjo VISOS mūsų šeimos gyvenimo kokybė! Ramios naktys, lengvas užmigimas, vakarai, kai nereikia galvoti „turbūt jau tuoj tuoj pabus”. Įsivedėme puikią rutiną – prieš kiekvieną miegą skaitėme knygutes. Tai tikrai prasmingai išnaudotas laikas, ir nauda mano dukrytei buvo didžiulė, kiek ji išmoko naujų žodžių! Kadangi atsisakėme naktinių maitinimų, pajutau ir truputį pagerėjusį valgymą dienos metu, kas buvo mūsų problema.
Skirtumas po miego mokymų buvo toks didžiulis, kad kiekvieną kartą paguldžiusi dukrytę miegoti, pagalvodavau, wow kaip faina! Negaliu atsistebėti! Ir ta nuostaba tęsėsi kažkur metus, paskui jau tiesiog pripranti ir net nebekyla klausimų, kad gali būti kitaip 😀🙈 O juk žinau, kad gali, ir kad nemažai dvimečių naktimis dar keliasi po kelis kartus, kai tuo tarpu mano Ema miega idealiai jau 1,5 metų 😊
Ačiū! 🌟

Jono miegas

Kadangi vyresnioji sesė buvo praėjusi miego mokymus, gimus Jonui jau žinojau, kas tai yra geras miegas ir koks jis naudingas vaikams, tad neabejojau, jog kažkuriuo metu vėl kreipsimės į Miego Pasaką. Tiesiog supratau, kad ne tik tėvams, bet ir vaikams yra gera ramiai miegoti naktį. Ir nors pirmieji mėnesiai ėjosi gerai, miegas visgi turi tendenciją blogėti ir blogėti 🙈 Maždaug nuo 5-to mėnesio prasidėjo naktiniai būdravimai, trunkantys po 1,5-2 val ir pasikartojantys kiekvieną naktį su retomis išimtimis. Kaip ir dauguma mamų, galvojau palauksiu ir praeis, bet einant trečiam mėnesiui supratau, kad tai gali tęstis be galo. Kadangi namuose dar vyresnė dukrytė, tai labai pergyvenau, kaip mums pavyks pakeisti miego įpročius, bet Sigita visiškai ramiai pasakė – yra visokių situacijų ir tai tikrai ne kliūtis geram miegui! Na ir tikrai, viskas pavyko! Dabar Jonas ne tik lengvai užmiega ir saldžiai miega naktį, bet dar ir čiulptuko atsisakėm, kas mane labai džiugina 😊 O ir Jonas daug geresnės nuotaikos dienos metu, manau visgi geras poilsis tam turi įtakos 😊
Ačiū Sigita! 🌟

Ona Adelė, 10 mėn.

2021-12-21

Prastas visos šeimos miegas privertė mus ieškoti pokyčių. Miegelių mokymų kelias mums nebuvo lengvas, dar nesibaigė, bet džiugina šviesa tunelio gale. Akivaizdus progresas. O svarbiausia – pailsėjęs vaikas.

Tomas, 18 mėn.

2021-12-18

As su Sigitos pagalba turiu tobulai mieganti vaika. Jam dabar 1,6m tobulai miega nuo 6men. O dabar laukiuosi antro ir taip bijau, kad taip nebus ,🙈 nes tikrai pripratom su vyru prie gero 🙈 Aciu labai labai 😊

Atsiliepimo originalas: https://fb.watch/9ZAnkfxfES/

Ignė, 18 mėn.

2021-12-03

Didelis Jums ačiū už pagalbą Ignei labai greitai priprasti miegoti vienai, tiesą sakant pradžioje netikėjau, kad taip gali būti. Bet tai ką padarėte Jūs prilygsta stebuklui. Ačiū, Ignės, 1,6 m, močiutė 💗

Karolina, 4 mėn.

2021-11-02

Staiga pablogėjęs kūdikio miegas privertė ieškotis pagalbos. Po miego mokymų jaučiuosi nuostabiai. Pasikeite labai daug. Pradedant ramesnėmis naktimis, geresniu miegu. Lengvesnis dienos planavimas. Aš labai džiaugiuosi, kad radau šią programą. Rezultatai mane nustebino, net viršijo lūkescius.

Albertas, 7 mėn.

2021-11-01

… Dabar labiausiai man patinka rytai, kai ilgai maitinu Albertą. Po nakties jo būnu pasiilgusi. Kambaryje įsivyrauja visiška tyla ir susikaupimas. Pamaitinus negaliu atsispirti jo absoliučiam meilumui ir gerai nuotaikai. Su tokiu apspangusiu nuo palaimos vaikučiu dar praleidžiu dalį laiko glaudžiai bendraudama ir žaisdama. Prisiminus pirmąsias naktis, pagalvoju, kad nors ir buvo sunkesnės, bet įspūdingos, net neįtikėtinos. Vėliau, deja, pačiai sunkiau sekėsi miegoti. Matyt nėra lengva po daugiau nei pusės metų grįžti į įprastas miego valandas. Nors, jau praėjus 3 savaitei, ir mano miegas jau gerėja 🙂 Mokymų metu jau pirmą savaitę abu su vyru džiaugiamės pažinę naują Albertą, kurio nepažinojom prieš tai. Dabar jis vientisesnis ir tarsi kitoks. Anksčiau dienos metu būdavo keistų emocijų iškrovų. Galiausiai, kažkuriuo metu abu pajutom ir apmaudą, kad mokymų nepradėjom anksčiau. Bet kita vertus – viskam savas laikas, o mane dar ir nuraminot, kai pasakėt, kad dabar yra pats geriausias laikas būtent dėl mažylio amžiaus! Ir.. prasidėjo eksperimentavimo laikotarpis – ant kiek garsiai galime leisti vakarus ar dienas namie, kai vaikas miega?! 🙂

Man labai patiko Jūsų tiek profesionalioji, tiek žmogiškoji pusė. Mokate ne tik plačiai atsakyti į visus klausimus su realiais, iš patirties, pavyzdžiais, bet ir gebate maloniai bendrauti, kas labai raminančiai nuteikia. Norisi dar paminėti apie moralinį nuteikimą (kaip rašėte el.laiške) prieš prasidedant mokymams. Jis mums padėjo geriau įsijausti ir tvirtai žengti pirmuosius žingsnius. Tikrai jautėmės kaip viena komanda, o tai tikiu – jau yra pusė darbo.

Ugnė, 6,5 mėn

2021-10-27

Pabaigus miego mokymus gyvenimo, poilsio kokybė žymiai pagerėjo, atsirado laiko sau, vyrui ir namams. Tieisog džiaugiuosi jus atradusi, ir susidūrus su miego nesklandumais, būtinai kreipsiuosi į jus pagalbos.

Liepa, 26 mėn.

2021-10-24

Kartais, net ir trumpi pokalbiai, padaro didelius pokyčius.
„Po jūsų pokalbio pakalbėjau su vyru ir abu supratome savo klaidas. Tačiau ir tai, kad nenorime daryti daug dalykų… Tad pabandėme įvykdyti pokyčius, kurie buvo mūsų supratimu esminiai. Tad labai ačiū už jūsų pokalbį, už išsamius atsakymus, nes šiuo metu turime ramius vakarus (dažniausiai). Jie prasideda apie 8:30 – 9:00.

Pradėjo keltis irgi ne 5h , 6:40 – 7:00, kas mus labai džiugina. Ryte atsikelia ir ateina išmiegojus į virtuvę arba jei reikia žadinti apsikabina ir sako ,,myliu”. O seniau serenados būdavo, nes alkana. Vaikas pailsėjęs, mes irgi. Pietų miego miega reguliariai nuo 13:00 – 15:00.

Kelionė buvo sakyčiau gana lengva, nes mūsų vaikas labai sukalbamas, labiau visko bijojau aš. Bet pavyko ir man išlikti ramiai

Labai ačiū dar kartelį. Pokalbis su jumis  mūsų galvose sudėliojo tam tikrus veiksmus, kuriuos delsėme daryti. Atskleidė klaidas, kurias padarėm ir parodė kelią, kuriuo galime eiti.

Skambutis ar net mintis, kad reikia skambinti jau yra ženklas, kad norisi pokyčių:)) arba kitaip tariant, jog jiems pribrendo tėveliai. Nes čia darbas didesnis su tėvais, man rodos, vyksta 😉 vaikai tik prisitaiko. Ir palaikymo reikia būtent tėvams. O jūs mokate tėvams nubrėžti tiklso gaires ir suteikti paramą.
Sėkmės jūsų misijoje ir darbe! Tegul vaikai ir tėvai miega ♥️

Leonas, 4,5 mėn.

2021-09-27

Mes labai džiaugiamės, kad kreipėmės į Jus. Nors gal ir nėra viskas kol kas tobula, bet gyvenimas tikrai labai palengvėjo.. pati jaučiu, kad turiu nuotaikos ir jėgų, ir vyras pastebėjo, kad visai kitas žmogus tapau be to supimo ir budėjimo nuolatinio..
Gyvenimo kokybė pagerėjo, turiu laisvus vakarus ir ramias naktis.

Dėkui už pagalbą 🙂

Stefanija, 5 mėn.

2021-09-16

Visa šeima įžengė į naują, kokybiškesnį gyvenimo etapą 🙂 Atsirado ne tik daugiau miego tėvams, bet ir dienotvarkė. Prieš prasidedant mokymams buvo jaudulio tiek dėl dukters, tiek dėl mūsų pačių, tėvų. Nežinojome, ko galime tikėtis vieni iš kitų 🙂 Jūs, Sigita, ne tik profesionaliai konsultavote, dalinotės įvairiausia naudinga informacija, bet ir labai šiltai, dėmesingai prižiūrėjote mus visų mokymų metu. Visa šeima jums be galo dėkinga!

Motiejus, 10 mėn.

2021-09-07

Net nerandu žodžių apsakyti, kaip mūsų šeima dėkinga Jums! Buvome pavargę, pikti, galvojome, kad teks susitaikyti su tuo, kad mūsų vaikas tiesiog klyks lovelėje kol užmigs, kad kasnakt teks supti, nešioti, maitinti. Dar net neįpusėjus mokymų, gyvenimas pasikeitė kardinaliai! Jaučiamės laimingi ir, svarbiausia, pailsėję!

Buvo labai svarbus ne tik miego plano sudarymas, bet ir kasdienis palaikymas, kurį gavau šių mokymų metu! Tas tvirtas užnugaris ir parama, kurią jaučiau visada šalia, padėjo jaustis daug tvirčiau ir ramiau. Tai tikrai įtakojo greitesnių rezultatų pasiekimą.

Esame labai patenkinti Jūsų paslaugomis! Sužavėjo ne tik pati miego programa, bet ir Jūsų suteikiami patarimai bei nuoširdus bendravimas. Abu su vyru rekomenduojame Jus visiems savo pažįstamiems, kurie šiuo metu augina vaikučius 🙂

Mantas, 7 mėn.

2021-07-28

Norime padėkoti už kelionę kartu, su profesionalia pagalba rezultatai yra labai geri. Palaikymas, žmogiškumas, rūpestingumas yra tai ko reikėjo išvargusiems tėveliams. Internete galima rasti labai daug informacijos, bet džiaugiamės, kad su Sigitos pagalba viską išsifiltravome, gavome planą pritaikytą konkrečiai mūsų šeimai, daug analizės ir patarimų. Vaikutis geresnės nuotaikos, džiugiai mokosi naujų dalykų, nes pagaliau gavo kokybiško miego. Ačiū!

Ella, 7 mėn.

2021-07-07

Nusprendėme kreiptis pas Sigitą kadangi mūsų mažoji naktį miegodavo tik krūtinės pagalba, buvo neįmanoma perkelti jos į savo lovytę ir todėl susidurdavom su nuolatiniais prabudimais. Dukrytė nuo manęs neatsitraukdavo, miegodavau su nutirpusia ranka, bijodavau pajudėti, kad neprižadinti, buvau išsekusi, dažnai pikta ir apie vakarus sau jau buvau pamiršusi.
Sunku patikėti, kad per kelias naktis viskas pas mus pasikeitė ir jau pirmą naktį matėme didelius pasiekimus. Dabar mūsų mažoji miega savo lovytėje, ji užmiega pati, mūsų pagalba yra minimali arba visai nereikalinga. Naktys patapo ramesnes, dažnai išmiega visą naktį arba prabunda 1-2 kartus. Prieš mūsų pokyčius juokėmės iš idėjos, kad tiesiog paguldysim vaiką į lovytę, uždarysime duris ir ji miegos. Galvojome, kad tai tikrai neįmanoma, tikrai ne pas mus. Dabar juokiamės, kad būtent šitaip dažnai pas mus ji ir užmiega 🙂.
Per šiuos mokymus tikrai turėjome ir sunkesniu dienų ir daug klausimų, bet Sigita mus labai palaikė, davė daug svarbios informacijos, atsakė į visokius iškilusius klausimus ir džiaugėsi kartu su mumis mūsų pasiekimais. Labai profesionali, empatiška, draugiška ir maloni miego specialistė, kuri myli savo darbą.
Mes Jums labai dėkojame ir jei ateity iškils kokių problemų, mes būtinai su Jumis susisieksime.

Matas, 13 mėn.

2021-06-26

Niekam nebeturėjau nei kantrybės nei jėgų… Bemiegės naktys, fizinis ir psichologinis nuovargis, vis dažnesni pasipykimai su vyru privedė prie minties, kad reikia ieškoti pagalbos, sprendžiant mūsų mažulio miegelio bėdas.

Po miego mokymų jaučiuosi puikiai, viskas pasikeitė labai smarkiai, pagaliau pailsiu, vaikas išmiega visą naktį, turiu laiko savo pomėgiams ir bendroms vakarieniems su vyru, kurias jau buvom pamirše per metus laiko, atsirado daugiau jėgų ir noro kažką veikti ir daryti. Na viskas tiesiog puikiai 🙂

Visiems apie Jus pasakoju, nes padėjot iš naujo suprasti kaip gera būti mama 🙂

Paulina, 18 mėn.

2021-06-09

Nuostabi, draugiška, jautri, profesionali saldaus miegelio ekspertė bei žinovė ir be galo empatiška MAMA SIGITA, išsprendžianti ir išmokanti vaikelį patį savarankiškai užmigti!
Prisipažinsiu, iš pradžių gal šiek tiek ir skeptiški buvom su vyru, besikreipiant pagalbos, bet kuo toliau bendraujant ir matant tokius didžiulius pasiekimus bei rezultatus, buvom be galo laimingi ir dėkingi Sigitai ! 🙂 Labai džiaugiamės, kad kreipėmės pagalbos (beje, irgi pagal rekomendacijas) ir dar labiau džiaugiamės dukrelės išmiegojimu visą naktį savo kambaryje bei atsiradusiu laisvu laiku sau ir kitiems bei pagaliau sugrįžtančiu miegu sau 🙂.
Visiems tėveliams NUOŠIRDŽIAI REKOMENDUOJAM, kurie turi bėdų su vaikučių miegeliu ! 🤗

Žakas, 12 mėn.

2021-05-04

Istorija, kuria reikia pasidžiaugti ir verta pasidalinti ❣️

Gyvenimas gali apsiversti per vieną naktį. Ne, tai ne šiaip gražus posakis, kuris mums patiko ir norėtume pasidalinti, tai mūsų gyvenimas, kuris pasikeitė per vieną naktį prieš šiek tiek daugiau nei savaitę.😊

Taigi kas nutiko? Ogi mūsų mažylis (12 mėn.) pagaliau užmiega pats, pradėjo gerai miegoti naktį, „atleido“ mane ir tėtį iš kas naktinio varginančio „darbo“. Taigi ir aš pati jaučiuosi, kaip naujai gimusi ir su nauja energija ir mintimis kibsiu į kūrybinį darbą.

Kaip mums tai pavyko? Na, paslaptis slypi „Miego pasakoje“. O kartu su jos įkūrėjos, Sigitos Žilinskienės, pagalba mūsų mažojo Žako miegelis, pasikeitė per vieną naktį.❗️

Ką tokio stebuklingo ji padarė? Pirma, parašė mūsų vaikučiui individualų miego planą. Antra, jį aptarėm, nagrinėjom, diskutavom. Trečia, dėl mažylio staigaus susirgimo, turėjom pradžią atidėt šiek tiek, o paskui adaptavo įgyvendinimą prie naujos mūsų situacijos. Ketvirta, po pirmos nakties negalėjom patikėti, kas nutiko. Šiandien jau 9 naktis, o mes vis dar euforijoje. Ir žinome, kad kuo toliau, bus tik geriau. 🙏

O jei jau girtis dar labiau, tai pasak Sigitos, mūsų mažajam sekasi ypatingai gerai ir didžiulį pliusą ji uždeda mūsų Montessori kortelėms, kurias Žakas nagrinėja jau seniai ir nesvarbu, kad su dalimi jų susipažino kramtydamas 😃

Didžiausios rekomendacijos ir padėka Miego pasaka ❣️

Nojus, 18 mėn.

2021-04-15

Giriu visiems, kam galiu 🙂 Tai pagirsiu ir čia! Mano Nojus nuo kokių 4mėnesių ėmė vis blogiau ir blogiau miegoti. Jau 8mėn. palūžau, pradėjau keltis ir į savo lovą, ir visaip bandžiau migdyti. Kol galiausiai 13mėn. keldavosi kas 15min., aš absoliučiai nepailsėdavau, o jis nuolat įsikabinęs į krūtį. Dieną NIEKO nevalgydavo, spjaudavo net skanėstus po pirmo kąsnio, kukurūzus ir t.t. Neįtiko jam nei jokie ten saldūs varškėtukai, nu tiesiog niekas. Labai kankinomės ne tik dėl miego, bet ir dėl maisto. Jaučiausi savotiškam dugne, nes pradėjo visokie “specialistai” ieškoti ligų ir problemų, bet kai suradau Miego pasaką – viskas apsivertė aukštyn kojom. Nusprendėm bandyti, nes nieko juk neprarasim. Jau pirmą naktį neprireikė jo maitinti, net eiti pas jį į kambarį, pirmą rytą suvalgė pusę jogurto indelio! Ir toliau domėjosi maistu… Aš negalėjau patikėt tuo, kas vyksta 🙈😅 Tai nerealu. Pirmi vakarai tikrai nebuvo emociškai lengvi, bet kai esi tikrai pavargęs ir žinai, dėl ko visa tai darai – VERTA. Nojus pradėjo ir valgyti, ir puikiai miegoti, ir kantrybės atsirado gerokai daugiau, daug daugiau nori žaisti, užsiimti ir t.t. Dabar jam jau 18mėn. ir vis dar džiaugiamės puikiu savarankišku vaiko miegu, o užmiega pats vos per kelias sekundes 😁 Fantastika!

Daniela, 9 mėn.

2021-02-15

Ačiū Jums, kad vėl Daniela pati užmiega ❤️ jei kas nutiks ne taip, kreipsimės. Nes tikrai geriau pasitarti nei kažką bandyti ir paskui po kiek laiko daug sunkiau sugrįžti į buvusią situaciją.

Ačiū labai! Sėkmės Jums! ❤️

Iglė, 14 mėn.

2021-01-19

Nuoširdžiai norime padėkoti Sigitai už suteiktą pagalbą atrandant ilgo bei saldaus miegelio kelią. Metus laiko mus kamavo bemiegės, įtemptos naktys, suirzę budavome dienomis, trūko poilsio.. Vis bandydavome įvairius metodus, ieškojome kaip pagerinti savo mergaites miegą, bet tinkamo varianto taip ir neradome. Džiaugiuosi, kad atradome Jus Sigita, ir kad Jūsų metodai tikrai veikia. Net nedvejodama Jus rekomenduoju visiems kurių vaikučiai naktimis būna neramūs, nes tik Jūsų dėka mes šiuo metu džiaugiamės saldžiu nakties miegu. Milijonas ačiū, ačiū, ačiū!

Tomas, 6,5 mėn.

2020-12-20

Sveiki, norime pasidžiaugti ir padėkoti, atrodo įvyko lūžis ir pas Tomuką, ir pas mus 🙂

Džiaugiamės ramiais vakarais ir ramiomis naktimis. Ačiū Jums už pagalbą, jei kils kokių bėdų su miegeliu tikrai Jums rašysiu 🙂

Ir keletai savo draugių Jus rekomendavau.

Vytė, 5 mėn.

2020-12-17

Noriu Jums padėkoti už pagalbą ir mokymą mažylės savarankiško miegelio.

Prieš kreipiantis į Sigitą dukrytė prastai miegojo (viskas pablogėjo po miego regreso). Darėme viską su vyru tik kad ji užmigtų: supome, maitinome, davėme čiulptuką, nešiojome ir t.t. Tačiau atėjo ta dienai, kai kėlimąsis kas valandą, o kartais ir dažniau privedė ieškoti sprendimo būdo ir taip atradome Sigitą. Pripažinsiu, kad buvo nelengva, mūsų dukrytė užsispyrus (nenuostabu, nes tėvai ne ką mažiau užsispyrę :D). Galvojau, kad nieko nebus, mažytė nepasiduos ir teks grįžti prie senų migdymo būdų, bet progresas kurį matėme jau po kelių dienų ir Sigitos palaikymas įkvėpė jėgų nepasiduoti ir toliau laikytis plano. Rezultate, mažytė užmiega pati, be supimo, be maitinimo ir be čiulptuko. Aišku, būna sunkesnių dienų ir pribudimų, tačiau arba mažytė pati toliau užmiega pati arba mūsų pagalba būna labai minimali. Todėl noriu padėkoti Sigitai už pagalbą. Ačiū Jums :)) Jeigu yra tėvelių su panašia situacija, nedvejokite, padėkite savo vaikučiui 🙂 Pamiegojęs vaikutis – laimingas ir sveikas vaikutis ir aišku nepamirškime laimingų tėvelių su daugiau laiko sau 🙂

Daniela, 5 mėn.

2020-11-30

Prieš kreipiantis į Jus mūsų mergaitė tikrai labai blogai miegojo. Naktys būdavo košmaras, labai sunkios: 8-12 pabudimų, visi pabudimai ir užmigimai su verkimu. Dienos miegelių irgi nelaukdavau, net bijodavau to laiko, kai reikės vaiką migdyti, nes visad verkdavo, klykdavo. Labai džiaugiamės, kad Jus suradome. Dabar mūsų naktys ramios, su 1-2 prabudimais valgyti, be jokio verkimo, mergaitė pabudusi guguoja, vartosi, pavalgiusi vėl pati užmiega. Po Jūsų programos pradėjau net laukti vaiko migdymo, dukrytę paguldome su šypsena, beveik niekad neverkia, užmiega ir nusiramina pati. Negalvojau, kad mūsų situacijoje taip viskas gali pasikeisti į gerą. Ačiū Jums už tai, kad pagaliau mūsų visa šeima po nakties pabunda pailsėjusi, o dieną per mergaitės dienos miegelius galime ramiai užsiimti savo darbais. Džiaugiamės kasdien ir žinau, kad, jei dar kada kils sunkumų su miegu, iškart kreipsimės į Jus, kad padėtumėte mums juos išspręsti!

Sofija, 24 mėn.

2020-10-28

Nuostabus rytas, kai pamatai kaip miegojo naktį vaikutis, ir netgi ne savas ☺️. Nuostabus rytas šeimai, kurių dukrytė, Sofija (greitai bus 2 metukai), jau 2-ąją miego mokymo dieną išmiegojo visą naktį (11 val.), SAVO kambaryje, SAVO lovytėje! (Iki vakar, ji buvo visai negulėjusi joje ir net keliant vidun, tėvai, sulaukdavo didžiausio pasipriešinimo). Puikus pasiekimas. Labai džiaugiuosi už juos ir kartu su jais. 🥰

https://www.facebook.com/miegopasaka.lt/photos/a.132457341754561/181400923526869/

Keinas, 17 mėn.

2020-09-19

Musu berniukui Keinui 17 mėnesiu, nuo jo gimimo mes esam išmiegoje tik viena karta 8 valandas nesikeldami. Visus 16 mėnesiu supdavom vaiką ant ranku ir keldavomės daug kartu per naktį. Kai mano žmona man pasakė apie “Miego Pasaka”, as buvau nusiteikęs labai skeptiškai. Dabar taip dziaugiames, nes tai buvo pats geriausias musu sprendimas. Vaikas pats užmiega ir diena, ir vakare. Ismiega visa naktį neprabusdamas. Rezultatai buvo matomi jau po poros dienų. Aciu, aciu, aciu “Miego Pasaka”. Vaikas jaučiasi puikiai, issimiegojes, tėveliai pagaliau irgi miega visa naktį 😊 Visi laimingi ir patenkinti.

Tomas, 12,5 mėn.

2020-09-16

Nežinau, kaip tinkamai padėkoti, kad grąžinote man miegą! Pagaliau jaučiuosi pailsėjusi, nebėra įtampos ir nesijaučiu, kad būčiau ant žlugimo ribos. Per metus neturėjau daugiau nei 4 valandų nepertraukiamo miego ir buvau tikrai išsekusi, irzli, nervindavo menkiausia smulkmena. Tai ką turime dabar, visiems šeimoje tarsi stebuklas, džiaugiamės kiekvieną rytą. 🙂 

Dar kartą AČIŪ.

Adomas, 18 mėn.

2020-07-13

Ačiū Jums labai už tokią nuoširdžią, malonią pagalbą ir palaikymą! Padarėt stebuklą. ne kitaip! 🙂 Net sapnuot negalėjau. kad mano Adomas taip tvarkingai miegos ir iš nemiegotojo ir naktinėtojo taps tokiu visai pavyzdingu miegotoju!! 🙂

Amelija, 14 mėn.

2020-06-11

Laba diena, Sigita. Visu pirma norėčiau jums padėkoti už didelę pagalbą ir paramą mums žingsniuojant šiuo nelengvu miego keliu. Gal ir ne viskas sekėsi 100% bet manau 80% tikrai pasiekėme su jūsų pagalbą. Ačiū jums labai. Bus keista kaip nereiks pildyti miego žurnalo, jau įpratau. Šiandien, Amelija užmigo per 12min. kedė nuo vakar stovi per pusę durų slenksčių (žinau, kad jos neturėjo visai jau būti), bet aš visada atsižvelgiu į Amelijos būklę, kaip ji reguoja ir jaučiasi.Gal mes ir ilgiau užtrukome einant tais mažais žingsniukais iki finišo, bet einame į priekį ir, manau, kad dar truputėli ir mums viskas pavyks. Svarbiausia kad pokyčiai tikrai yra. Vien tai, kad ji miega savo lovelėje ir tik su vienu maitinimu nakti, mums jau tai didelis pasiekimas. Tikrai nepasiduosime ir tęsime toliau savo darbus. Ačiū!

P. S. Jums dideliausios sėkmės savo darbuose, jūsų pagalba neįkainojama, mums, tėveliams kuriems reikia palaikymo ir jūsų žinių. Aš labai jums dėkinga, kad suteikėte galimybę mums keliauti „Miego Pasaka” keliu ir turime ramesnius miegelius.

Ema, 13 mėn.

2020-05-29

Labai labai džiaugiuosi sudalyvavusi šioje miego programoje. Nors informacijos apie vaikų miegą galima rasti daug, tačiau pačiai pasiekti rezultatų vis nesisekė.
Sigita viską sudėliojo į vietas ir labai tiksliai nurodė ką, kaip ir kada daryti. Ir dar – miego planas buvo pritaikytas konkrečiai mūsų vaikui, mūsų unikaliai situacijai (vaikas beveik nevalgantis kieto maisto), kartu su didžiuliu palaikymu, rūpesčiu ir motyvacija. Sunkesniais momentais, mintyse sau kartodavau Sigitos žodžius – ji nei minutės neleido dvejoti, kad kažkas gali nepavykti. Ir iš tikrųjų, pavyko! Jau antrą naktį pajutome žymų progresą (kokio pati nepasiekiau per kelias savaites), o 8-tą naktį dukrytė jau pilnai išmiegojo savo lovytėje, ir man nei karto nereikėjo keltis!

Visiems dvejojantiems, galiu tik pasakyti – tikrai verta! Negalėjau patikėti, kaip greitai ir kaip lengvai mano vaikas mokosi naujų miego įpročių, ir esu tikra, kad tokio rezultato pati nebūčiau pasiekusi. Ačiū!

Rekomenduoju! Mūsų situacija buvo itin kebli. Gavome asmeniškai pritaikytą miego planą – labai bijojau, kad jis nebūtų…

Posted by Agnė Bartaševičienė on 2020 m. birželio 9 d., antradienis