fbpx

Sėkmės istorijos

Albertas, 7 mėn.

2021-11-01

… Dabar labiausiai man patinka rytai, kai ilgai maitinu Albertą. Po nakties jo būnu pasiilgusi. Kambaryje įsivyrauja visiška tyla ir susikaupimas. Pamaitinus negaliu atsispirti jo absoliučiam meilumui ir gerai nuotaikai. Su tokiu apspangusiu nuo palaimos vaikučiu dar praleidžiu dalį laiko glaudžiai bendraudama ir žaisdama. Prisiminus pirmąsias naktis, pagalvoju, kad nors ir buvo sunkesnės, bet įspūdingos, net neįtikėtinos. Vėliau, deja, pačiai sunkiau sekėsi miegoti. Matyt nėra lengva po daugiau nei pusės metų grįžti į įprastas miego valandas. Nors, jau praėjus 3 savaitei, ir mano miegas jau gerėja 🙂 Mokymų metu jau pirmą savaitę abu su vyru džiaugiamės pažinę naują Albertą, kurio nepažinojom prieš tai. Dabar jis vientisesnis ir tarsi kitoks. Anksčiau dienos metu būdavo keistų emocijų iškrovų. Galiausiai, kažkuriuo metu abu pajutom ir apmaudą, kad mokymų nepradėjom anksčiau. Bet kita vertus – viskam savas laikas, o mane dar ir nuraminot, kai pasakėt, kad dabar yra pats geriausias laikas būtent dėl mažylio amžiaus! Ir.. prasidėjo eksperimentavimo laikotarpis – ant kiek garsiai galime leisti vakarus ar dienas namie, kai vaikas miega?! 🙂

Man labai patiko Jūsų tiek profesionalioji, tiek žmogiškoji pusė. Mokate ne tik plačiai atsakyti į visus klausimus su realiais, iš patirties, pavyzdžiais, bet ir gebate maloniai bendrauti, kas labai raminančiai nuteikia. Norisi dar paminėti apie moralinį nuteikimą (kaip rašėte el.laiške) prieš prasidedant mokymams. Jis mums padėjo geriau įsijausti ir tvirtai žengti pirmuosius žingsnius. Tikrai jautėmės kaip viena komanda, o tai tikiu – jau yra pusė darbo.

Liepa, 26 mėn.

2021-10-24

Kartais, net ir trumpi pokalbiai, padaro didelius pokyčius.
“Po jūsų pokalbio pakalbėjau su vyru ir abu supratome savo klaidas. Tačiau ir tai, kad nenorime daryti daug dalykų… Tad pabandėme įvykdyti pokyčius, kurie buvo mūsų supratimu esminiai. Tad labai ačiū už jūsų pokalbį, už išsamius atsakymus, nes šiuo metu turime ramius vakarus (dažniausiai). Jie prasideda apie 8:30 – 9:00.

Pradėjo keltis irgi ne 5h , 6:40 – 7:00, kas mus labai džiugina. Ryte atsikelia ir ateina išmiegojus į virtuvę arba jei reikia žadinti apsikabina ir sako ,,myliu”. O seniau serenados būdavo, nes alkana. Vaikas pailsėjęs, mes irgi. Pietų miego miega reguliariai nuo 13:00 – 15:00.

Kelionė buvo sakyčiau gana lengva, nes mūsų vaikas labai sukalbamas, labiau visko bijojau aš. Bet pavyko ir man išlikti ramiai

Labai ačiū dar kartelį. Pokalbis su jumis  mūsų galvose sudėliojo tam tikrus veiksmus, kuriuos delsėme daryti. Atskleidė klaidas, kurias padarėm ir parodė kelią, kuriuo galime eiti.

Skambutis ar net mintis, kad reikia skambinti jau yra ženklas, kad norisi pokyčių:)) arba kitaip tariant, jog jiems pribrendo tėveliai. Nes čia darbas didesnis su tėvais, man rodos, vyksta 😉 vaikai tik prisitaiko. Ir palaikymo reikia būtent tėvams. O jūs mokate tėvams nubrėžti tiklso gaires ir suteikti paramą.
Sėkmės jūsų misijoje ir darbe! Tegul vaikai ir tėvai miega ♥️

Leonas, 4,5 mėn.

2021-09-27

Mes labai džiaugiamės, kad kreipėmės į Jus. Nors gal ir nėra viskas kol kas tobula, bet gyvenimas tikrai labai palengvėjo.. pati jaučiu, kad turiu nuotaikos ir jėgų, ir vyras pastebėjo, kad visai kitas žmogus tapau be to supimo ir budėjimo nuolatinio..
Gyvenimo kokybė pagerėjo, turiu laisvus vakarus ir ramias naktis.

Dėkui už pagalbą 🙂

Stefanija, 5 mėn.

2021-09-16

Visa šeima įžengė į naują, kokybiškesnį gyvenimo etapą 🙂 Atsirado ne tik daugiau miego tėvams, bet ir dienotvarkė. Prieš prasidedant mokymams buvo jaudulio tiek dėl dukters, tiek dėl mūsų pačių, tėvų. Nežinojome, ko galime tikėtis vieni iš kitų 🙂 Jūs, Sigita, ne tik profesionaliai konsultavote, dalinotės įvairiausia naudinga informacija, bet ir labai šiltai, dėmesingai prižiūrėjote mus visų mokymų metu. Visa šeima jums be galo dėkinga!

Motiejus, 10 mėn.

2021-09-07

Net nerandu žodžių apsakyti, kaip mūsų šeima dėkinga Jums! Buvome pavargę, pikti, galvojome, kad teks susitaikyti su tuo, kad mūsų vaikas tiesiog klyks lovelėje kol užmigs, kad kasnakt teks supti, nešioti, maitinti. Dar net neįpusėjus mokymų, gyvenimas pasikeitė kardinaliai! Jaučiamės laimingi ir, svarbiausia, pailsėję!

Buvo labai svarbus ne tik miego plano sudarymas, bet ir kasdienis palaikymas, kurį gavau šių mokymų metu! Tas tvirtas užnugaris ir parama, kurią jaučiau visada šalia, padėjo jaustis daug tvirčiau ir ramiau. Tai tikrai įtakojo greitesnių rezultatų pasiekimą.

Esame labai patenkinti Jūsų paslaugomis! Sužavėjo ne tik pati miego programa, bet ir Jūsų suteikiami patarimai bei nuoširdus bendravimas. Abu su vyru rekomenduojame Jus visiems savo pažįstamiems, kurie šiuo metu augina vaikučius 🙂

Mantas, 7 mėn.

2021-07-28

Norime padėkoti už kelionę kartu, su profesionalia pagalba rezultatai yra labai geri. Palaikymas, žmogiškumas, rūpestingumas yra tai ko reikėjo išvargusiems tėveliams. Internete galima rasti labai daug informacijos, bet džiaugiamės, kad su Sigitos pagalba viską išsifiltravome, gavome planą pritaikytą konkrečiai mūsų šeimai, daug analizės ir patarimų. Vaikutis geresnės nuotaikos, džiugiai mokosi naujų dalykų, nes pagaliau gavo kokybiško miego. Ačiū!

Ella, 7 mėn.

2021-07-07

Nusprendėme kreiptis pas Sigitą kadangi mūsų mažoji naktį miegodavo tik krūtinės pagalba, buvo neįmanoma perkelti jos į savo lovytę ir todėl susidurdavom su nuolatiniais prabudimais. Dukrytė nuo manęs neatsitraukdavo, miegodavau su nutirpusia ranka, bijodavau pajudėti, kad neprižadinti, buvau išsekusi, dažnai pikta ir apie vakarus sau jau buvau pamiršusi.
Sunku patikėti, kad per kelias naktis viskas pas mus pasikeitė ir jau pirmą naktį matėme didelius pasiekimus. Dabar mūsų mažoji miega savo lovytėje, ji užmiega pati, mūsų pagalba yra minimali arba visai nereikalinga. Naktys patapo ramesnes, dažnai išmiega visą naktį arba prabunda 1-2 kartus. Prieš mūsų pokyčius juokėmės iš idėjos, kad tiesiog paguldysim vaiką į lovytę, uždarysime duris ir ji miegos. Galvojome, kad tai tikrai neįmanoma, tikrai ne pas mus. Dabar juokiamės, kad būtent šitaip dažnai pas mus ji ir užmiega 🙂.
Per šiuos mokymus tikrai turėjome ir sunkesniu dienų ir daug klausimų, bet Sigita mus labai palaikė, davė daug svarbios informacijos, atsakė į visokius iškilusius klausimus ir džiaugėsi kartu su mumis mūsų pasiekimais. Labai profesionali, empatiška, draugiška ir maloni miego specialistė, kuri myli savo darbą.
Mes Jums labai dėkojame ir jei ateity iškils kokių problemų, mes būtinai su Jumis susisieksime.

Matas, 13 mėn.

2021-06-26

Niekam nebeturėjau nei kantrybės nei jėgų… Bemiegės naktys, fizinis ir psichologinis nuovargis, vis dažnesni pasipykimai su vyru privedė prie minties, kad reikia ieškoti pagalbos, sprendžiant mūsų mažulio miegelio bėdas.

Po miego mokymų jaučiuosi puikiai, viskas pasikeitė labai smarkiai, pagaliau pailsiu, vaikas išmiega visą naktį, turiu laiko savo pomėgiams ir bendroms vakarieniems su vyru, kurias jau buvom pamirše per metus laiko, atsirado daugiau jėgų ir noro kažką veikti ir daryti. Na viskas tiesiog puikiai 🙂

Visiems apie Jus pasakoju, nes padėjot iš naujo suprasti kaip gera būti mama 🙂

Paulina, 18 mėn.

2021-06-09

Nuostabi, draugiška, jautri, profesionali saldaus miegelio ekspertė bei žinovė ir be galo empatiška MAMA SIGITA, išsprendžianti ir išmokanti vaikelį patį savarankiškai užmigti!
Prisipažinsiu, iš pradžių gal šiek tiek ir skeptiški buvom su vyru, besikreipiant pagalbos, bet kuo toliau bendraujant ir matant tokius didžiulius pasiekimus bei rezultatus, buvom be galo laimingi ir dėkingi Sigitai ! 🙂 Labai džiaugiamės, kad kreipėmės pagalbos (beje, irgi pagal rekomendacijas) ir dar labiau džiaugiamės dukrelės išmiegojimu visą naktį savo kambaryje bei atsiradusiu laisvu laiku sau ir kitiems bei pagaliau sugrįžtančiu miegu sau 🙂.
Visiems tėveliams NUOŠIRDŽIAI REKOMENDUOJAM, kurie turi bėdų su vaikučių miegeliu ! 🤗

Žakas, 12 mėn.

2021-05-04

Istorija, kuria reikia pasidžiaugti ir verta pasidalinti ❣️

Nojus, 18 mėn.

2021-04-15

Giriu visiems, kam galiu 🙂 Tai pagirsiu ir čia! Mano Nojus nuo kokių 4mėnesių ėmė vis blogiau ir blogiau miegoti. Jau 8mėn. palūžau, pradėjau keltis ir į savo lovą, ir visaip bandžiau migdyti. Kol galiausiai 13mėn. keldavosi kas 15min., aš absoliučiai nepailsėdavau, o jis nuolat įsikabinęs į krūtį.

Daniela, 9 mėn.

2021-02-15

Ačiū Jums, kad vėl Daniela pati užmiega ❤️ jei kas nutiks ne taip, kreipsimės. Nes tikrai geriau pasitarti nei kažką bandyti ir paskui po kiek laiko daug sunkiau sugrįžti į buvusią situaciją.

Ačiū labai! Sėkmės Jums! ❤️

Iglė, 14 mėn.

2021-01-19

Nuoširdžiai norime padėkoti Sigitai už suteiktą pagalbą atrandant ilgo bei saldaus miegelio kelią. Metus laiko mus kamavo bemiegės, įtemptos naktys, suirzę budavome dienomis, trūko poilsio.. Vis bandydavome įvairius metodus, ieškojome kaip pagerinti savo mergaites miegą, bet tinkamo varianto taip ir neradome. Džiaugiuosi, kad atradome Jus Sigita, ir kad Jūsų metodai tikrai veikia. Net nedvejodama Jus rekomenduoju visiems kurių vaikučiai naktimis būna neramūs, nes tik Jūsų dėka mes šiuo metu džiaugiamės saldžiu nakties miegu. Milijonas ačiū, ačiū, ačiū!

Tomas, 6,5 mėn.

2020-12-20

Sveiki, norime pasidžiaugti ir padėkoti, atrodo įvyko lūžis ir pas Tomuką, ir pas mus 🙂

Džiaugiamės ramiais vakarais ir ramiomis naktimis. Ačiū Jums už pagalbą, jei kils kokių bėdų su miegeliu tikrai Jums rašysiu 🙂

Ir keletai savo draugių Jus rekomendavau.

Vytė, 5 mėn.

2020-12-17

Noriu Jums padėkoti už pagalbą ir mokymą mažylės savarankiško miegelio.

Prieš kreipiantis į Sigitą dukrytė prastai miegojo (viskas pablogėjo po miego regreso). Darėme viską su vyru tik kad ji užmigtų: supome, maitinome, davėme čiulptuką, nešiojome ir t.t. Tačiau atėjo ta dienai, kai kėlimąsis kas valandą, o kartais ir dažniau privedė ieškoti sprendimo būdo ir taip atradome Sigitą. Pripažinsiu, kad buvo nelengva, mūsų dukrytė užsispyrus (nenuostabu, nes tėvai ne ką mažiau užsispyrę :D). Galvojau, kad nieko nebus, mažytė nepasiduos ir teks grįžti prie senų migdymo būdų, bet progresas kurį matėme jau po kelių dienų ir Sigitos palaikymas įkvėpė jėgų nepasiduoti ir toliau laikytis plano. Rezultate, mažytė užmiega pati, be supimo, be maitinimo ir be čiulptuko. Aišku, būna sunkesnių dienų ir pribudimų, tačiau arba mažytė pati toliau užmiega pati arba mūsų pagalba būna labai minimali. Todėl noriu padėkoti Sigitai už pagalbą. Ačiū Jums :)) Jeigu yra tėvelių su panašia situacija, nedvejokite, padėkite savo vaikučiui 🙂 Pamiegojęs vaikutis – laimingas ir sveikas vaikutis ir aišku nepamirškime laimingų tėvelių su daugiau laiko sau 🙂

Daniela, 5 mėn.

2020-11-30

Prieš kreipiantis į Jus mūsų mergaitė tikrai labai blogai miegojo. Naktys būdavo košmaras, labai sunkios: 8-12 pabudimų, visi pabudimai ir užmigimai su verkimu. Dienos miegelių irgi nelaukdavau, net bijodavau to laiko, kai reikės vaiką migdyti, nes visad verkdavo, klykdavo. Labai džiaugiamės, kad Jus suradome. Dabar mūsų naktys ramios, su 1-2 prabudimais valgyti, be jokio verkimo, mergaitė pabudusi guguoja, vartosi, pavalgiusi vėl pati užmiega. Po Jūsų programos pradėjau net laukti vaiko migdymo, dukrytę paguldome su šypsena, beveik niekad neverkia, užmiega ir nusiramina pati. Negalvojau, kad mūsų situacijoje taip viskas gali pasikeisti į gerą. Ačiū Jums už tai, kad pagaliau mūsų visa šeima po nakties pabunda pailsėjusi, o dieną per mergaitės dienos miegelius galime ramiai užsiimti savo darbais. Džiaugiamės kasdien ir žinau, kad, jei dar kada kils sunkumų su miegu, iškart kreipsimės į Jus, kad padėtumėte mums juos išspręsti!

Sofija, 24 mėn.

2020-10-28

Nuostabus rytas, kai pamatai kaip miegojo naktį vaikutis, ir netgi ne savas ☺️. Nuostabus rytas šeimai, kurių dukrytė, Sofija (greitai bus 2 metukai), jau 2-ąją miego mokymo dieną išmiegojo visą naktį (11 val.), SAVO kambaryje, SAVO lovytėje! (Iki vakar, ji buvo visai negulėjusi joje ir net keliant vidun, tėvai, sulaukdavo didžiausio pasipriešinimo). Puikus pasiekimas. Labai džiaugiuosi už juos ir kartu su jais. 🥰

https://www.facebook.com/miegopasaka.lt/photos/a.132457341754561/181400923526869/

Keinas, 17 mėn.

2020-09-19

Musu berniukui Keinui 17 mėnesiu, nuo jo gimimo mes esam išmiegoje tik viena karta 8 valandas nesikeldami. Visus 16 mėnesiu supdavom vaiką ant ranku ir keldavomės daug kartu per naktį…

Tomas, 12,5 mėn.

2020-09-16

Nežinau, kaip tinkamai padėkoti, kad grąžinote man miegą! Pagaliau jaučiuosi pailsėjusi, nebėra įtampos ir nesijaučiu, kad būčiau ant žlugimo ribos. Per metus neturėjau daugiau nei 4 valandų nepertraukiamo miego ir buvau tikrai išsekusi, irzli, nervindavo menkiausia smulkmena. Tai ką turime dabar, visiems šeimoje tarsi stebuklas, džiaugiamės kiekvieną rytą. 🙂 

Dar kartą AČIŪ.

Adomas, 18 mėn.

2020-07-13

Ačiū Jums labai už tokią nuoširdžią, malonią pagalbą ir palaikymą! Padarėt stebuklą. ne kitaip! 🙂 Net sapnuot negalėjau. kad mano Adomas taip tvarkingai miegos ir iš nemiegotojo ir naktinėtojo taps tokiu visai pavyzdingu miegotoju!! 🙂

Amelija, 14 mėn.

2020-06-11

Laba diena, Sigita. Visu pirma norėčiau jums padėkoti už didelę pagalbą ir paramą mums žingsniuojant šiuo nelengvu miego keliu. Gal ir ne viskas sekėsi 100% bet manau 80% tikrai pasiekėme su jūsų pagalbą. Ačiū jums labai. Bus keista kaip nereiks pildyti miego žurnalo, jau įpratau. Šiandien, Amelija užmigo per 12min. kedė nuo vakar stovi per pusę durų slenksčių (žinau, kad jos neturėjo visai jau būti), bet aš visada atsižvelgiu į Amelijos būklę, kaip ji reguoja ir jaučiasi.Gal mes ir ilgiau užtrukome einant tais mažais žingsniukais iki finišo, bet einame į priekį ir, manau, kad dar truputėli ir mums viskas pavyks. Svarbiausia kad pokyčiai tikrai yra. Vien tai, kad ji miega savo lovelėje ir tik su vienu maitinimu nakti, mums jau tai didelis pasiekimas. Tikrai nepasiduosime ir tęsime toliau savo darbus. Ačiū!

P. S. Jums dideliausios sėkmės savo darbuose, jūsų pagalba neįkainojama, mums, tėveliams kuriems reikia palaikymo ir jūsų žinių. Aš labai jums dėkinga, kad suteikėte galimybę mums keliauti “Miego Pasaka” keliu ir turime ramesnius miegelius.

Ema, 13 mėn.

2020-05-29

Labai labai džiaugiuosi sudalyvavusi šioje miego programoje. Nors informacijos apie vaikų miegą galima rasti daug, tačiau pačiai pasiekti rezultatų vis nesisekė.
Sigita viską sudėliojo į vietas ir labai tiksliai nurodė ką, kaip ir kada daryti. Ir dar – miego planas buvo pritaikytas konkrečiai mūsų vaikui, mūsų unikaliai situacijai (vaikas beveik nevalgantis kieto maisto), kartu su didžiuliu palaikymu, rūpesčiu ir motyvacija. Sunkesniais momentais, mintyse sau kartodavau Sigitos žodžius – ji nei minutės neleido dvejoti, kad kažkas gali nepavykti. Ir iš tikrųjų, pavyko! Jau antrą naktį pajutome žymų progresą (kokio pati nepasiekiau per kelias savaites), o 8-tą naktį dukrytė jau pilnai išmiegojo savo lovytėje, ir man nei karto nereikėjo keltis!

Visiems dvejojantiems, galiu tik pasakyti – tikrai verta! Negalėjau patikėti, kaip greitai ir kaip lengvai mano vaikas mokosi naujų miego įpročių, ir esu tikra, kad tokio rezultato pati nebūčiau pasiekusi. Ačiū!

Rekomenduoju! Mūsų situacija buvo itin kebli. Gavome asmeniškai pritaikytą miego planą – labai bijojau, kad jis nebūtų…

Posted by Agnė Bartaševičienė on 2020 m. birželio 9 d., antradienis