fbpx

Sėkmės istorijos

Greta, Emilio (7 mėn.) mama

2022-11-28
Emilio sėkmės istorija_Miego pasaka

Nebegalėjau gyventi be miego, Emilis visą naktį keldavosi kad 30-40 min., jaučiausi išsekusi, vaikas nuolat buvo irzlus ir nelaimingas. Draugei prasitarus, kad jos pusseserė įsigijo kursą ir nenustoja sakyti “verta kiekvieno cento”, šis sakinys mane papirko. Mokymai pakeitė mūsų gyvenimą, pagaliau vėl galiu mėgautis motinyste, baigėsi depresinės mintys, ašaros ir gyvenimas tik laukimu “kada tai baigsis”. Labai džiaugiuosi, kad nelaukėme, kol Emilis išaugs, priėmėme sprendimą ieškoti pagalbos.

Jūsų vietoje kelčiau kainą :). Pradžioje atrodė brangu, bet po tokio kiekio informacijos, po nuolatinio palaikymo, bendravimo, pagalbos ir TOKIO atsidavimo tam, ką darote, negalėjome patikėti, kad kaina tik tokia! Labai džiaugiuosi, kad mokymai nėra sausa teorija, kad dalinatės kitų tėvelių patirtimi (tai padeda suprasti, kad mes ne vieni) ir asmenine patirtimi, pasitikėjimas pačia programa tampa dar didesnis.

Daina, Beno (8 mėn.) mama

2022-11-11
Beno sėkmės istorija_Miego pasaka

Dabar jaučiamės puikiai. Vaikutis miega savo kambary, užmiega per kelias min. savarankiškai ir išmiega visą naktį be atsibudimų.

Labai jums ačiū už šiltą bendravimą, patarimus ir begalinį palaikymą. Visa informacija tiek pokalbių metu, tiek siųsta medžiaga buvo išdėstyta puikiai. Būsim amžinai dėkingi!

Eva, Liepos (12 mėn.) mama

2022-10-05
Miego pasaka sėkmės istorija, Liepa 12 mėn.

Mūsų dukrytei metukai, o su Sigita bendraujame nuo tada kai jai buvo 6 mėnesiai. Būtent nuo tada miegame kuo puikiausiai! Sigitos patarimai mūsų šeimai grąžino miegą, šypsenas veiduose ir pilnavertį gyvenimą. Nors ir patiems reikėjo įdėti pastangų, jau po trijų naktų dukra pati nusiramindavo ir užmigdavo. Mums tai atrodė pats didžiausias stebuklas, nes iki tol valandų valandas nešiodavom, čiūčiuodavom, dainuodavom, ant gimnastikos kamuolio šokinėdavom ir galvas sukdavom ką dar bedaryt. Viena 60 min konsultacija ir mūsų kančios baigėsi. Dabar kilus klausimų dėl miego, ramiai užsiregistruoju trumpai konsultacijai ir Sigita dažniausiai jau kitą dieną randa laiko skambučiu atsakyti į kilusius klausimus. Sigita bendrauja labai šiltai, nuoširdžiai, besirendama ir savo šeimos patirtimi. Nuoširdžiausias AČIŪ ir didžiausios rekomendacijos nuo mūsų šeimynos.

Greta, Aisčio (7 mėn.) mama

2022-09-27
Miego pasaka sėkmės istorija, Aistis 7 mėn.

Dar kartą dėkojame, kad visa šeima po miegelio mokymų yra pailsėjusi ir laiminga, o tėveliai turi gerokai daugiau laisvo laiko dėl ilgesnio vaiko nakties miego. Prieš pradedant miego planą mūsų sūnus, kuriam yra 7 mėn, įprastai keldavosi apie 5 kartus naktį, todėl apie kokybišką miegą galėjome tik pasvajoti. Po miegelio mokymų jis kuo puikiausiai užmiega savo kambaryje be migdymo ir keliasi tik vieną kartą pavalgyti. Gaila tik to, kad nesikreipėme į Miego Pasaką anksčiau.

Erika, Ąžuolo (10,5 mėn.) mama

2022-09-02

Miego pasaka_Sėkmės istorija_Ąžuolas_10,5

Nebežinojau ko griebtis, viskas buvo blogai, pati nepailsėdavau, neturėdavau jėgų diena. Tiesa sakant, maniau, kad čia yra laiko gaišimas, nes atrodė kad niekas negali geriau pažinoti mano vaiko, ir visa tai išaugsime. Bet čia yra geriausias sprendimas padarytas, ir geriausia investicija į miega. Esame labai laimingi ir dėkingi Jums, negaliu patikėti vaikas miega, kartais atsikelia 0-2kart, esu pailsėjusi, apsidirbu visus darbus, net lieka laiko sau, vaikas dieną linksmesnis, atrodo daugiau visko išmoksta, greičiau, nebijau palikti vaiko močiutei, nes žinau kad užmigs pats, nesu pririšta prie Ąžuolo. Mes net vakarais žiūrime televizorių su vyru, kalbamės, negaliu patikėti.

Gyvenimas apsisuko 360%. Labai dėkoju Jums, pats geriausias pasirinkimas buvo kreiptis. Nors ir pradžiai dvejojau.

Ačiū Jums, net nemoku apsakyti kaip džiaugiamės, pasirinkę Jus.

Aistė, Izabelės (11,5 mėn.) mama

2022-08-12

Miego pasaka | Izabelės miegelio sėkmės istorija

Dažni kelimaisi ir maitinimai naktį paskatino kreiptis pas Jus pagalbos. Dabar jaučiamės puikiai 😄 išmiegame visą naktį ir turim daugiau laiko sau. Noriu pasidžiaugti, kad supažindinot ir su žmogaus dizaino sistema.

Ugnė, Olivijos (8 mėn.) mama

2022-07-18

Miego pasaka | Sėkmės istorija, Olivija

Visą atsiliepimo video rasite “Miego pasaka” Instagramos paskyroje.

Jonas, 12 mėn.

2022-07-08

Noriu pasidžiaugti, kad po pokalbio su Jumis nusprendėme tiesiog leisti Jonui užmigti su tėčiu, o aš persikrausčiau į kitą kambarį. Tai tik to ir užteko! Kai išmoko užmigti nežindant, tai ir į savo lovytę labai lengvai perkraustėme, turim vakaro ritualus ir tpu tpu tpu, kol kas viskas sekasi labai gerai 🙂

Ačiū Jums!

Agnė, Mėtos (17 mėn.) mama

2022-06-28

Galiu pasidžiaugti ir patvirtinti, kad konsultacijos telefonu, netgi nusipirkus miego plano informaciją, yra būtinos. Padeda informaciją užtvirtinti ir prisiduoti, tiksliau suformuoti savo elgesį. Teisybę sakant, tikėjausi, kad mūsų su Mėta kelias bus lengvesnis. Mėta labai protinga mergaitė ir iš tikrųjų viską suprato dar pirmąją naktį, tačiau būdama labai užsispyrus, o gal pajutusi savo nepriklausomybę ir galimybę reikšti nuomonę labai priešinosi miegeliams.Viso mokymo metu galvojau, kad programa skirta ne tik vaikui, bet ir tėvams. Ir jeigu vaiko įpročius įmanoma gana lengvai pakeisti, tai tėvų įpročių keitimas yra gal net svarbesnis. Tėvai gal ne iš karto suvokia, kad ir jiems teks gyvenimo būdą keisti, ne tik vaikui, o suaugusių žmonių “atkritimas” atgal į savo patogius įpročius yra daug sunkiau nugalimas manau.

Marija, Jokūbo (7,5 mėn.) mama

2022-06-28

Sigita, Kamilės (13 mėn.) mama

2022-06-13

Paskutiniu metu buvo pasidariusios sunkios naktys dukrytei ir man, t.y. dažni pabudimai ir nešiojimai, nuolatinis miego trūkumas. Draugė rekomendavo Jus. Pokyčiai po 2 savaičių tikrai akivaizdūs: dukrytė miega viena savo kambaryje, kartais jau išmiega ir visą naktį. Nebereikia nešioti ar pastoviai žindyti tam, kad ji nusiramintų.

Ačiū, kad padėjote mums sėkmingai pradėti kelionę link geresnio miegučio. Toliau tęsime ją patys. Kartais galbūt suklysime, galbūt paslysime, tačiau dėsime visas pastangas, kad mūsų dukrytė turėtų patį ramiausią ir saldžiausią miegutį 🙂

Gabija, Jorio (3,5 mėn.) mama

2022-06-13

Į MIEGO PASAKĄ kreipiausi apimta nevilties, nes naktys buvo virtusios košmaru. Maitinimai kas 1,30h, nubudimų naktį 5-7, vieną dieną pasakiau sau, kad nebegaliu, ir googlindama “ką daryti, kad vaikas miegotų” viename forume radau mamos pasidalintą rekomendaciją apie Sigitą, pasitarėme su vyru, nors paslauga ne iš pigiausių, nusprendėme, kad neturime ką prarasti ir galbūt mums padės geriau gyventi. Pirmoji programos naktis buvo tikrai viena sunkiausių mano gyvenime emociškai, nes verkėme abu – tiek vaikas, tiek aš. Po tokios nakties su Sigita pasitarėme, kad koreguosime programą ir dirbsime taip, kad jausčiausi tiek aš, tiek vaikutis komfortiškai ir tokiu būdu sieksime maksimalių rezultatų. Nors buvo padaryta daug išimčių (mano sprendimu), kurių programoje nebuvo numatyta, kad pasiekti geriausią rezultatą, tačiau mums pavyko pasiekti, kad vaikutis užmigtų pats lovelėje, užmiega 7h vakare, atsikelia 6h ryto (šią vietą dar reikės pakoreguoti), o naktį užtenka 1-2 maitinimų. Gyvenimo kokybė ženkliai pagerėjo, tapome laimingi ir pailsėję tėvai, laimingas ir vaikutis. Sigitos profesionalumas, puikus savo srities išmanymas, palaikymas, motyvacija ir didžiulė empatija leido pasiekti šių puikių rezultatų. Jeigu susidursime su sunkumais ateityje – nedvejodami vėl kreipsimės į Sigitą pagalbos. Ačiū, kad mūsų košmariškas naktis pavertėte į puikią miego pasaką 🙂

Vilija, Patricijos (13 mėn.) mama

2022-06-09

Ačiū Sigitai, kad padėjo mūsų šeimai išspręsti mūsų mažosios Patricijos (13 mėn.) miego problemas. Nebereikia keltis naktimis, maitinti, keisti sauskelnių 🙂 Mergaitė išmiega visą naktį. O ir tėvai jau gali pamiegoti (jau metus nebuvom miegoję visą naktį, tik po kelias valandas), vakarais skirti laiko sau 🙂 Tikra MIEGO PASAKA! 🤗

Ana, 3,5 mėn.

2022-06-07

Ačiū Jums labai! Naktys nuo buvusios tragikomedijos labai pasikeitė! Dukra nesikelia ir nebevalgo naktimis nuo 4 mėn. Gavau daug naudingos informacijos, kuri pasiteisino 100%! 🙂

Augustė, Unės (10 mėn.) mama

2022-05-28

Aš vis dar negaliu patikėt, ir pripratus prie gero net pamirštu pasidžiaugt, kaip susitvarkė mūsų mažylės miegai (dabar jau jai 10 mėn), o jau pora mėnesių miega atsikeldama tik kartą. Labai ilgai nedrįsome pradėt programos, kelias savaitės nukėlinėjom, atrodė, kad bus daug kankinimosi, daug verkimo, labai nenorėjau kankint vaikučio. O viskas buvo žymiai paprasčiau ir greičiau nei galima įsivaizduot 🙂 Pora pirmų migdymo buvo sunkesnių su verkimu po valandą, bet labai greit, jau antrą ar trečią naktį mažylė kėlėsi tik du kartus (kai prieš tai keldavosi bent 4-5 ir paryčiais sunkiai įmigdavo, ir būdavo, kad keldavosi labai anskti ryte). Rezultatas jautėsi iškart, ir dabar jau pora mėnesių keliamės tik kartą (taip norėjom, pasilikom vieną maitinimą), o mažylė miega savo kambaryje, tad ir ji pailsi geriau ir mes. Pagaliau išsimiegam, ir ryte keliasi vėliau. Gyvenimas tikrai labai stipriai pagerėjo:) Ačiū Sigitai už nuoširdų darbą ir pagalbą, ji ne tik nuolat buvo kartu, patarė ir labai greit reaguodavo, ir lūžio momentais, kai nežinodavom ką daryt, labai greit atsakydavo. Viską sekė faile, kaip mums sekasi ir ne tik susiskambindavom, bet ir kai dvejojom labai padrasino, pamotyvavo. Taip kad patariu visiem – mažiau galvot, mažiau dvejot, o imt ir daryt :))

Matas, 2 m 1 mėn.

2022-05-23

Rašau norėdama Jums padėkoti nežinau kelintą kartą.
Matukas pradėjo lankyt darželį. Pats palikimo ir atsiskirimo etapas nebuvo pats lengviausias, bet galiausiai pasiekėm tą momentą kai pradėjom palikinėti Matą pietų miegui. Nemeluosiu, streso man buvo. Namuose jis miega tamsiam kambary su baltuoju triukšmu, ko aišku daržely nėra. Kas gerai, kad galėjom atnešti savo miegmaišį. Atėjus pirmam pietų miegui tikrai galvojau, kad nieko nebus, laukiau prie darželio, kad jį tiesiog pasiimti ir važiuoti namo miegot. Ir ką Jūs galvojat? Užmigo vaikas per 10min. Aišku, sake truputi ašaryčių buvo, kelis kartus pašaukė mamą, bet pirmą dieną išmiegojo 1val.20min. Na ir dabar jau visą savaitę jis miega daržely kuo puikiausiai. Po pietu valgio, jei jis pavalgo greičiau nei kiti vaikai, tiesiog nueina, pasiima savo miegmaišį ir eina i lovytę.
Ir aš nuoširdžiai manau, kad tai tik Jūsų dėka. Tik su Jumis sugebėjom išaiugdyti tokius šaunius miego įpročius, kad vaikui miegas tapo laukiama dienos dalis.
Ačiū dar kartą!

Adelė, 3 mėn.

2022-04-25

Esame labai patenkinti, kad radome jus! Kreipėmės dėl ilgų ir varginančių vaiko migdymų. Po pirmų dviejų savaičių jau matome ir jaučiame rezultatus, kuriais patys labai džiaugiamės! Dukrytė jau užmiega pati, atsibunda pailsėjus, o ir mes jaučiamės puikiai. Ir mums užteko tik valandos konsultacijos kardinaliems pokyčiams.

Eglė, Žemynos (14 mėn.) mama

2022-03-10

Suaugusiųjų pasaulyje jau mažai kas tiki stebuklais. O pasirodo, kad jie tikrai yra!!! Niekada su vyru nebūtume patikėję, kad mūsų nors vienas vaikas kada gyvenime eis miegoti 8 val. Bet atradus Sigitą, ją patikėjus ir atlikus kartu puikų darbą ir turime realią situaciją: Žemyna jau nuo 19.30 val. trina akutes; 20 val. miega. Jei nakti ir prabunda, kai trukdo ligutė, neramumas ar tas nelemtas augantis dantis, ji išmoko puikiai susitvarkyti su tuo ir svarbiausiai, kad PATI savarankiškai su tuo susitvarko ir užmiega. Keliasi 07.30 val. Pietų miega 1,5 val. Supratau, kad svarbiausiai vaikui yra netrukdyti 😉 Jau nekalbu apie Mūsų pasikeitusią gyvenimo kokybę sutvarkius Žemynos miegutį, apie vaiko elgseną, nuotaiką, savijautą. Trumpai tariant: MUMS labai patinka, ir su kiekviena diena VIS labiau patinka, kad mūsų vaikas išmoko miegoti, užmigti ir savarankiškai vėl susirasti miegutį, jei netyčia jis kažkur pabėga 😊 Tik žinot, koks skirtumas yra tarp vaikų ir suaugusiųjų žmonių STEBUKLŲ. Tai, kad vaikus stebūklai ištinka savaime, o suaugusiems dažnu atveju reikia įdėti tam tikrai nemažai ryžto, kantrybės, tikėjimo ir aišku didelio darbo. Bet kaip bebūtų dėka Sigitos, tikrai patyrėme STEBUKLĄ 🥰🤩🥳 Didelis dėkui JUMS 💐🌺🌼

Ieva, Anos (7 mėn) mama

2022-03-08

Sigita, norėčiau jums dar kartą padėkoti ir palinkėti didžiausios sėkmės darbuose. Man asmeniškai viduje buvo sunku priimti sprendimą pradėti pokyčius, kadangi atrodė, kad taip labiau atsižvelgsiu į savo poreikius, o ne vaiko. Tačiau jūs padėjote tam pasiryžti, suprasti, jog svarbūs yra visos šeimos poreikiai. Dabar galime jaustis ramesni, turėti nuspėjamą dienos ritmą, šeimos gyvenime daugiau harmonijos ir mažiau chaoso. O ir mažoji savarankiškesnė, geba pati nurimti, nebereikia čiulptuko, kas, tikiu, jog ir jai pačiai duoda daugiau ramybės.

Liepa, 5 mėn.

2022-02-23

Nors praėjo nedaug laiko labai norim pasidžiaugti rezultatais. Liepa pati užmiega vakare per 5-10 min., naktį retai kada būna problemų su užmigimu pavalgius. Iš 8-10 kėlimųsi dabar liko 2 🙂 esam labai patenkinti, mūsų su vyru gyvenimo kokybė ženkliai pagėrėjo, namuose puiki nuotaika, ir, aišku, tokia pat nuotaika ir Liepai.

Pirmos naktys buvo kiek sunkesnės, taip pat susidūrėm su pasipriešinimu 6 naktį, bet tai truko apie 20 min… labai džiaugiuosi, kad vyras ryžtingai nusprendė ją migdyti, nes kai jis jos verkimą įvertina 2-3 balais, aš 5… :))

Turim daugybę motyvacijos nesustoti pusiaukelėje.

Kartais net nepatikiu kaip lengvai viskas pavyko… 🙂

Pastaba: Šios šeimos miegelių pokyčiams užteko valandinės konsultacijos.

Gerda, Santiago (4,5 mėn.) mama

2022-02-15

Pradžioje žinojome, kad bus sudėtinga ir tikrai, jau būčiau pasidavusi, jei ne vyro užsispyrimas. Bet po keleto naktų situacija po truputi pradėjo gerėti ir tikrai džiaugiuos, kad nesustojom ir tęsėm kelionę toliau. Dabar vakarais turime laiko sau, naktys nebeatrodo tokios baisios, visi geriau pailsime. Žinoma, dar nėra viskas tobula, bet situacija dabartinė nepalyginama su tuo kaip buvo.

Giedrė, Martyno (9 mėn.) mama

2022-02-07

Iš pradžių į tokio pobūdžio programas žiūrėjau skeptiškai, bet nusprendėmė “griebtis šiaudo”, nes nuovargis kenkė tiek vaikui, tiek mums. Ilgi migdymai vakarais, dieną pradėdavome 5 ryto, o kur dar pietų miegai, kurie trukdavo 20-35 minutes… Matydama kitus vaikus saldžiai miegant grauždavau save, ką netinkamai darau. Atrodo tiek literatūros, tiek išbandyta, o niekas neveikia arba veikia labai laikinai. O kur dar visų mamų ir tetų patarimai “pirmakartei” mamai, ką ir kaip netinkamai darau. O viskas apsivertė vos per kelias dienas! Iki šiol negaliu patikėti, kad vaikas paguldytas į savo lovelę, savo kambaryje, be jokių čiulptukų užmiega PATS. Ir išmiega puikiai, net naktinio pienelio nebereikia… 🙂

Su vyru pajautėme, ką vėl reiškia miegoti naktį, atsisakėme įvairių “pagalbininkų” be kurių vaikas dar greičiau užmiega. Vakarai skirti mūsų kaip poros laikui, o ne vežimo sūpavimui 1-2 valandas.

Adriana, 4,5 mėn.

2022-02-03

https://www.instagram.com/dr.natalijafedotova/

Paula, 10 mėn.

2021-12-28

Ilgai kaupiausi parašyti, nes vis galvojau kaip čia teisingiau išdėstyti mintis. Su vyru susitarėme, kad jei nepavyks, tai žinosim, kad padarėm viską. O pinigus tik sumokėję iškart pamiršom. Liko tik laikytis. Tvirtai, klausyti ir nenukrypti. Taisyklės iš pradžių gąsdino, po to supratome, kad jos yra puiku, nes viską taip gali susiplanuoti.

Mano vaikas 8-9 mėnesį keldavosi kas 45 min. Užmigdavo tik su krūtimi, perkeliant prabusdavo ir vėl viskas iš naujo. Visada trindavo akis ir visi sakydavo: ooo miegelio nori. Ji taip pat buvo pervargusi. Aš buvau taip išsekusi, kad man reikėjo pagalbos. Ir aš ją gavau čia.

Visų pirma dėkoju, o antra džiaugiuosi. Mano vaikas jau mėnesį laiko miega nuo 8 vakaro iki beveik pusės 8 ryto savo kambaryje, savo lovelėje, neprabusdama. Pietų miegelius miega 2, savo kambaryje, o ne kratant vežimą, dažniausiai po 1,5 val. Jei prabunda, apsiverčia į kitą pusę ir vėl miega. Ryte ją reikia žadinti! Ji nebetrina visą dieną akių ir atsikelia žavingai užtinusi, ir sveikinasi su šypsena. Mes turime vakarus, žiūrime filmus, tvarkomės kai vaikas miega, gyvenam gyvenimą, ir man nebetirpsta kaklas nuo nepertraukiamo žindymo.

Ir kas mano nuomone svarbiausia: nuopelnai yra ir mūsų ir Sigitos bendrai. Nes viena pusė nebūtų suveikusi, čia ne stebuklingas ploviklis, kurį nusipirkus išsivalo dėmė. Čia labai sunkus darbas, todėl ir rekomenduoju prieš pradedant labai stipriai tam pasirįžti. O ir dabar su vyru pašnekam, kad jei netyčia išeisim iš ritmo, rutinos, kažkas pablogės, mes gi viską jau mokam ir pradėsim iš naujo!

Ačiū už gyvenimo kokybės pagerinimą.

Elzė, 9 mėn.

2021-12-27

Su Elzės miegais būdavo visko. Bet niekada nesakėme, kad mūsų naktys tragiškos. Tačiau pradėjo atsirasti naktiniai būdravimai. Jie dažnėjo, vargino visus mus. Galiausiai vieną rytą parašiau Sigitai. Antraštė “SOS” pasakė daug.

Su Sigita maloniai pasikalbėjome. Pradėjau miego pokyčius savarankiškai.

Naktinis visų miegas susitvarkė per keletą naktų. Tėtis rytais net pramiegojo žadintuvą!

Su dienos miegeliais lovytėje sekėsi sunkiau. Bet rezultatai džiugino vis labiau.

Visgi pokyčių kelias nebuvo lengvas niekam. Norėjau viską mesti. Atrodė, kad po kurio laiko viskas vėl tik blogėja, kad progresą staiga keičia regresas. Bet pokalbiai su Sigita įkvėpė kantrybės. Taigi susikaupėme, atradome Elzei patinkančius ir tinkančius miego ritualus. Dar prisijaukinome miegmaišį, kuris pasiteisino 100%.

Šiandien galiu drąsiai pasakyti: fantastika, kai vaikas miega lovytėje tiek dieną, tiek naktį. O migdymas tapo maloniu vakaro ritualu.

Ema 2 m 9 mėn., Jonas 8 mėn.

2021-12-27

Emos miegelių istorija

Kai prieš 1,5 metų pradėjome Emos miego mokymus, visai nežinojau ko tikėtis, kiek tas miegas gali buti geresnis. Rezultatas LABAI nustebino – tiek pagerėjo VISOS mūsų šeimos gyvenimo kokybė! Ramios naktys, lengvas užmigimas, vakarai, kai nereikia galvoti “turbūt jau tuoj tuoj pabus”. Įsivedėme puikią rutiną – prieš kiekvieną miegą skaitėme knygutes. Tai tikrai prasmingai išnaudotas laikas, ir nauda mano dukrytei buvo didžiulė, kiek ji išmoko naujų žodžių! Kadangi atsisakėme naktinių maitinimų, pajutau ir truputį pagerėjusį valgymą dienos metu, kas buvo mūsų problema.
Skirtumas po miego mokymų buvo toks didžiulis, kad kiekvieną kartą paguldžiusi dukrytę miegoti, pagalvodavau, wow kaip faina! Negaliu atsistebėti! Ir ta nuostaba tęsėsi kažkur metus, paskui jau tiesiog pripranti ir net nebekyla klausimų, kad gali būti kitaip 😀🙈 O juk žinau, kad gali, ir kad nemažai dvimečių naktimis dar keliasi po kelis kartus, kai tuo tarpu mano Ema miega idealiai jau 1,5 metų 😊
Ačiū! 🌟

Jono miegas

Kadangi vyresnioji sesė buvo praėjusi miego mokymus, gimus Jonui jau žinojau, kas tai yra geras miegas ir koks jis naudingas vaikams, tad neabejojau, jog kažkuriuo metu vėl kreipsimės į Miego Pasaką. Tiesiog supratau, kad ne tik tėvams, bet ir vaikams yra gera ramiai miegoti naktį. Ir nors pirmieji mėnesiai ėjosi gerai, miegas visgi turi tendenciją blogėti ir blogėti 🙈 Maždaug nuo 5-to mėnesio prasidėjo naktiniai būdravimai, trunkantys po 1,5-2 val ir pasikartojantys kiekvieną naktį su retomis išimtimis. Kaip ir dauguma mamų, galvojau palauksiu ir praeis, bet einant trečiam mėnesiui supratau, kad tai gali tęstis be galo. Kadangi namuose dar vyresnė dukrytė, tai labai pergyvenau, kaip mums pavyks pakeisti miego įpročius, bet Sigita visiškai ramiai pasakė – yra visokių situacijų ir tai tikrai ne kliūtis geram miegui! Na ir tikrai, viskas pavyko! Dabar Jonas ne tik lengvai užmiega ir saldžiai miega naktį, bet dar ir čiulptuko atsisakėm, kas mane labai džiugina 😊 O ir Jonas daug geresnės nuotaikos dienos metu, manau visgi geras poilsis tam turi įtakos 😊
Ačiū Sigita! 🌟

Ona Adelė, 10 mėn.

2021-12-21

Prastas visos šeimos miegas privertė mus ieškoti pokyčių. Miegelių mokymų kelias mums nebuvo lengvas, dar nesibaigė, bet džiugina šviesa tunelio gale. Akivaizdus progresas. O svarbiausia – pailsėjęs vaikas.

Tomas, 18 mėn.

2021-12-18

As su Sigitos pagalba turiu tobulai mieganti vaika. Jam dabar 1,6m tobulai miega nuo 6men. O dabar laukiuosi antro ir taip bijau, kad taip nebus ,🙈 nes tikrai pripratom su vyru prie gero 🙈 Aciu labai labai 😊

Atsiliepimo originalas: https://fb.watch/9ZAnkfxfES/

Ignė, 18 mėn.

2021-12-03

Didelis Jums ačiū už pagalbą Ignei labai greitai priprasti miegoti vienai, tiesą sakant pradžioje netikėjau, kad taip gali būti. Bet tai ką padarėte Jūs prilygsta stebuklui. Ačiū, Ignės, 1,6 m, močiutė 💗

Karolina, 4 mėn.

2021-11-02

Staiga pablogėjęs kūdikio miegas privertė ieškotis pagalbos. Po miego mokymų jaučiuosi nuostabiai. Pasikeite labai daug. Pradedant ramesnėmis naktimis, geresniu miegu. Lengvesnis dienos planavimas. Aš labai džiaugiuosi, kad radau šią programą. Rezultatai mane nustebino, net viršijo lūkescius.

Albertas, 7 mėn.

2021-11-01

… Dabar labiausiai man patinka rytai, kai ilgai maitinu Albertą. Po nakties jo būnu pasiilgusi. Kambaryje įsivyrauja visiška tyla ir susikaupimas. Pamaitinus negaliu atsispirti jo absoliučiam meilumui ir gerai nuotaikai. Su tokiu apspangusiu nuo palaimos vaikučiu dar praleidžiu dalį laiko glaudžiai bendraudama ir žaisdama. Prisiminus pirmąsias naktis, pagalvoju, kad nors ir buvo sunkesnės, bet įspūdingos, net neįtikėtinos. Vėliau, deja, pačiai sunkiau sekėsi miegoti. Matyt nėra lengva po daugiau nei pusės metų grįžti į įprastas miego valandas. Nors, jau praėjus 3 savaitei, ir mano miegas jau gerėja 🙂 Mokymų metu jau pirmą savaitę abu su vyru džiaugiamės pažinę naują Albertą, kurio nepažinojom prieš tai. Dabar jis vientisesnis ir tarsi kitoks. Anksčiau dienos metu būdavo keistų emocijų iškrovų. Galiausiai, kažkuriuo metu abu pajutom ir apmaudą, kad mokymų nepradėjom anksčiau. Bet kita vertus – viskam savas laikas, o mane dar ir nuraminot, kai pasakėt, kad dabar yra pats geriausias laikas būtent dėl mažylio amžiaus! Ir.. prasidėjo eksperimentavimo laikotarpis – ant kiek garsiai galime leisti vakarus ar dienas namie, kai vaikas miega?! 🙂

Man labai patiko Jūsų tiek profesionalioji, tiek žmogiškoji pusė. Mokate ne tik plačiai atsakyti į visus klausimus su realiais, iš patirties, pavyzdžiais, bet ir gebate maloniai bendrauti, kas labai raminančiai nuteikia. Norisi dar paminėti apie moralinį nuteikimą (kaip rašėte el.laiške) prieš prasidedant mokymams. Jis mums padėjo geriau įsijausti ir tvirtai žengti pirmuosius žingsnius. Tikrai jautėmės kaip viena komanda, o tai tikiu – jau yra pusė darbo.

Ugnė, 6,5 mėn

2021-10-27

Pabaigus miego mokymus gyvenimo, poilsio kokybė žymiai pagerėjo, atsirado laiko sau, vyrui ir namams. Tieisog džiaugiuosi jus atradusi, ir susidūrus su miego nesklandumais, būtinai kreipsiuosi į jus pagalbos.

Liepa, 26 mėn.

2021-10-24

Kartais, net ir trumpi pokalbiai, padaro didelius pokyčius.
“Po jūsų pokalbio pakalbėjau su vyru ir abu supratome savo klaidas. Tačiau ir tai, kad nenorime daryti daug dalykų… Tad pabandėme įvykdyti pokyčius, kurie buvo mūsų supratimu esminiai. Tad labai ačiū už jūsų pokalbį, už išsamius atsakymus, nes šiuo metu turime ramius vakarus (dažniausiai). Jie prasideda apie 8:30 – 9:00.

Pradėjo keltis irgi ne 5h , 6:40 – 7:00, kas mus labai džiugina. Ryte atsikelia ir ateina išmiegojus į virtuvę arba jei reikia žadinti apsikabina ir sako ,,myliu”. O seniau serenados būdavo, nes alkana. Vaikas pailsėjęs, mes irgi. Pietų miego miega reguliariai nuo 13:00 – 15:00.

Kelionė buvo sakyčiau gana lengva, nes mūsų vaikas labai sukalbamas, labiau visko bijojau aš. Bet pavyko ir man išlikti ramiai

Labai ačiū dar kartelį. Pokalbis su jumis  mūsų galvose sudėliojo tam tikrus veiksmus, kuriuos delsėme daryti. Atskleidė klaidas, kurias padarėm ir parodė kelią, kuriuo galime eiti.

Skambutis ar net mintis, kad reikia skambinti jau yra ženklas, kad norisi pokyčių:)) arba kitaip tariant, jog jiems pribrendo tėveliai. Nes čia darbas didesnis su tėvais, man rodos, vyksta 😉 vaikai tik prisitaiko. Ir palaikymo reikia būtent tėvams. O jūs mokate tėvams nubrėžti tiklso gaires ir suteikti paramą.
Sėkmės jūsų misijoje ir darbe! Tegul vaikai ir tėvai miega ♥️

Leonas, 4,5 mėn.

2021-09-27

Mes labai džiaugiamės, kad kreipėmės į Jus. Nors gal ir nėra viskas kol kas tobula, bet gyvenimas tikrai labai palengvėjo.. pati jaučiu, kad turiu nuotaikos ir jėgų, ir vyras pastebėjo, kad visai kitas žmogus tapau be to supimo ir budėjimo nuolatinio..
Gyvenimo kokybė pagerėjo, turiu laisvus vakarus ir ramias naktis.

Dėkui už pagalbą 🙂

Stefanija, 5 mėn.

2021-09-16

Visa šeima įžengė į naują, kokybiškesnį gyvenimo etapą 🙂 Atsirado ne tik daugiau miego tėvams, bet ir dienotvarkė. Prieš prasidedant mokymams buvo jaudulio tiek dėl dukters, tiek dėl mūsų pačių, tėvų. Nežinojome, ko galime tikėtis vieni iš kitų 🙂 Jūs, Sigita, ne tik profesionaliai konsultavote, dalinotės įvairiausia naudinga informacija, bet ir labai šiltai, dėmesingai prižiūrėjote mus visų mokymų metu. Visa šeima jums be galo dėkinga!

Motiejus, 10 mėn.

2021-09-07

Net nerandu žodžių apsakyti, kaip mūsų šeima dėkinga Jums! Buvome pavargę, pikti, galvojome, kad teks susitaikyti su tuo, kad mūsų vaikas tiesiog klyks lovelėje kol užmigs, kad kasnakt teks supti, nešioti, maitinti. Dar net neįpusėjus mokymų, gyvenimas pasikeitė kardinaliai! Jaučiamės laimingi ir, svarbiausia, pailsėję!

Buvo labai svarbus ne tik miego plano sudarymas, bet ir kasdienis palaikymas, kurį gavau šių mokymų metu! Tas tvirtas užnugaris ir parama, kurią jaučiau visada šalia, padėjo jaustis daug tvirčiau ir ramiau. Tai tikrai įtakojo greitesnių rezultatų pasiekimą.

Esame labai patenkinti Jūsų paslaugomis! Sužavėjo ne tik pati miego programa, bet ir Jūsų suteikiami patarimai bei nuoširdus bendravimas. Abu su vyru rekomenduojame Jus visiems savo pažįstamiems, kurie šiuo metu augina vaikučius 🙂

Mantas, 7 mėn.

2021-07-28

Norime padėkoti už kelionę kartu, su profesionalia pagalba rezultatai yra labai geri. Palaikymas, žmogiškumas, rūpestingumas yra tai ko reikėjo išvargusiems tėveliams. Internete galima rasti labai daug informacijos, bet džiaugiamės, kad su Sigitos pagalba viską išsifiltravome, gavome planą pritaikytą konkrečiai mūsų šeimai, daug analizės ir patarimų. Vaikutis geresnės nuotaikos, džiugiai mokosi naujų dalykų, nes pagaliau gavo kokybiško miego. Ačiū!

Ella, 7 mėn.

2021-07-07

Nusprendėme kreiptis pas Sigitą kadangi mūsų mažoji naktį miegodavo tik krūtinės pagalba, buvo neįmanoma perkelti jos į savo lovytę ir todėl susidurdavom su nuolatiniais prabudimais. Dukrytė nuo manęs neatsitraukdavo, miegodavau su nutirpusia ranka, bijodavau pajudėti, kad neprižadinti, buvau išsekusi, dažnai pikta ir apie vakarus sau jau buvau pamiršusi.
Sunku patikėti, kad per kelias naktis viskas pas mus pasikeitė ir jau pirmą naktį matėme didelius pasiekimus. Dabar mūsų mažoji miega savo lovytėje, ji užmiega pati, mūsų pagalba yra minimali arba visai nereikalinga. Naktys patapo ramesnes, dažnai išmiega visą naktį arba prabunda 1-2 kartus. Prieš mūsų pokyčius juokėmės iš idėjos, kad tiesiog paguldysim vaiką į lovytę, uždarysime duris ir ji miegos. Galvojome, kad tai tikrai neįmanoma, tikrai ne pas mus. Dabar juokiamės, kad būtent šitaip dažnai pas mus ji ir užmiega 🙂.
Per šiuos mokymus tikrai turėjome ir sunkesniu dienų ir daug klausimų, bet Sigita mus labai palaikė, davė daug svarbios informacijos, atsakė į visokius iškilusius klausimus ir džiaugėsi kartu su mumis mūsų pasiekimais. Labai profesionali, empatiška, draugiška ir maloni miego specialistė, kuri myli savo darbą.
Mes Jums labai dėkojame ir jei ateity iškils kokių problemų, mes būtinai su Jumis susisieksime.

Matas, 13 mėn.

2021-06-26

Niekam nebeturėjau nei kantrybės nei jėgų… Bemiegės naktys, fizinis ir psichologinis nuovargis, vis dažnesni pasipykimai su vyru privedė prie minties, kad reikia ieškoti pagalbos, sprendžiant mūsų mažulio miegelio bėdas.

Po miego mokymų jaučiuosi puikiai, viskas pasikeitė labai smarkiai, pagaliau pailsiu, vaikas išmiega visą naktį, turiu laiko savo pomėgiams ir bendroms vakarieniems su vyru, kurias jau buvom pamirše per metus laiko, atsirado daugiau jėgų ir noro kažką veikti ir daryti. Na viskas tiesiog puikiai 🙂

Visiems apie Jus pasakoju, nes padėjot iš naujo suprasti kaip gera būti mama 🙂

Paulina, 18 mėn.

2021-06-09

Nuostabi, draugiška, jautri, profesionali saldaus miegelio ekspertė bei žinovė ir be galo empatiška MAMA SIGITA, išsprendžianti ir išmokanti vaikelį patį savarankiškai užmigti!
Prisipažinsiu, iš pradžių gal šiek tiek ir skeptiški buvom su vyru, besikreipiant pagalbos, bet kuo toliau bendraujant ir matant tokius didžiulius pasiekimus bei rezultatus, buvom be galo laimingi ir dėkingi Sigitai ! 🙂 Labai džiaugiamės, kad kreipėmės pagalbos (beje, irgi pagal rekomendacijas) ir dar labiau džiaugiamės dukrelės išmiegojimu visą naktį savo kambaryje bei atsiradusiu laisvu laiku sau ir kitiems bei pagaliau sugrįžtančiu miegu sau 🙂.
Visiems tėveliams NUOŠIRDŽIAI REKOMENDUOJAM, kurie turi bėdų su vaikučių miegeliu ! 🤗

Žakas, 12 mėn.

2021-05-04

Istorija, kuria reikia pasidžiaugti ir verta pasidalinti ❣️

Gyvenimas gali apsiversti per vieną naktį. Ne, tai ne šiaip gražus posakis, kuris mums patiko ir norėtume pasidalinti, tai mūsų gyvenimas, kuris pasikeitė per vieną naktį prieš šiek tiek daugiau nei savaitę.😊

Taigi kas nutiko? Ogi mūsų mažylis (12 mėn.) pagaliau užmiega pats, pradėjo gerai miegoti naktį, „atleido“ mane ir tėtį iš kas naktinio varginančio „darbo“. Taigi ir aš pati jaučiuosi, kaip naujai gimusi ir su nauja energija ir mintimis kibsiu į kūrybinį darbą.

Kaip mums tai pavyko? Na, paslaptis slypi „Miego pasakoje“. O kartu su jos įkūrėjos, Sigitos Žilinskienės, pagalba mūsų mažojo Žako miegelis, pasikeitė per vieną naktį.❗️

Ką tokio stebuklingo ji padarė? Pirma, parašė mūsų vaikučiui individualų miego planą. Antra, jį aptarėm, nagrinėjom, diskutavom. Trečia, dėl mažylio staigaus susirgimo, turėjom pradžią atidėt šiek tiek, o paskui adaptavo įgyvendinimą prie naujos mūsų situacijos. Ketvirta, po pirmos nakties negalėjom patikėti, kas nutiko. Šiandien jau 9 naktis, o mes vis dar euforijoje. Ir žinome, kad kuo toliau, bus tik geriau. 🙏

O jei jau girtis dar labiau, tai pasak Sigitos, mūsų mažajam sekasi ypatingai gerai ir didžiulį pliusą ji uždeda mūsų Montessori kortelėms, kurias Žakas nagrinėja jau seniai ir nesvarbu, kad su dalimi jų susipažino kramtydamas 😃

Didžiausios rekomendacijos ir padėka Miego pasaka ❣️

Nojus, 18 mėn.

2021-04-15

Giriu visiems, kam galiu 🙂 Tai pagirsiu ir čia! Mano Nojus nuo kokių 4mėnesių ėmė vis blogiau ir blogiau miegoti. Jau 8mėn. palūžau, pradėjau keltis ir į savo lovą, ir visaip bandžiau migdyti. Kol galiausiai 13mėn. keldavosi kas 15min., aš absoliučiai nepailsėdavau, o jis nuolat įsikabinęs į krūtį. Dieną NIEKO nevalgydavo, spjaudavo net skanėstus po pirmo kąsnio, kukurūzus ir t.t. Neįtiko jam nei jokie ten saldūs varškėtukai, nu tiesiog niekas. Labai kankinomės ne tik dėl miego, bet ir dėl maisto. Jaučiausi savotiškam dugne, nes pradėjo visokie “specialistai” ieškoti ligų ir problemų, bet kai suradau Miego pasaką – viskas apsivertė aukštyn kojom. Nusprendėm bandyti, nes nieko juk neprarasim. Jau pirmą naktį neprireikė jo maitinti, net eiti pas jį į kambarį, pirmą rytą suvalgė pusę jogurto indelio! Ir toliau domėjosi maistu… Aš negalėjau patikėt tuo, kas vyksta 🙈😅 Tai nerealu. Pirmi vakarai tikrai nebuvo emociškai lengvi, bet kai esi tikrai pavargęs ir žinai, dėl ko visa tai darai – VERTA. Nojus pradėjo ir valgyti, ir puikiai miegoti, ir kantrybės atsirado gerokai daugiau, daug daugiau nori žaisti, užsiimti ir t.t. Dabar jam jau 18mėn. ir vis dar džiaugiamės puikiu savarankišku vaiko miegu, o užmiega pats vos per kelias sekundes 😁 Fantastika!

Daniela, 9 mėn.

2021-02-15

Ačiū Jums, kad vėl Daniela pati užmiega ❤️ jei kas nutiks ne taip, kreipsimės. Nes tikrai geriau pasitarti nei kažką bandyti ir paskui po kiek laiko daug sunkiau sugrįžti į buvusią situaciją.

Ačiū labai! Sėkmės Jums! ❤️

Iglė, 14 mėn.

2021-01-19

Nuoširdžiai norime padėkoti Sigitai už suteiktą pagalbą atrandant ilgo bei saldaus miegelio kelią. Metus laiko mus kamavo bemiegės, įtemptos naktys, suirzę budavome dienomis, trūko poilsio.. Vis bandydavome įvairius metodus, ieškojome kaip pagerinti savo mergaites miegą, bet tinkamo varianto taip ir neradome. Džiaugiuosi, kad atradome Jus Sigita, ir kad Jūsų metodai tikrai veikia. Net nedvejodama Jus rekomenduoju visiems kurių vaikučiai naktimis būna neramūs, nes tik Jūsų dėka mes šiuo metu džiaugiamės saldžiu nakties miegu. Milijonas ačiū, ačiū, ačiū!

Tomas, 6,5 mėn.

2020-12-20

Sveiki, norime pasidžiaugti ir padėkoti, atrodo įvyko lūžis ir pas Tomuką, ir pas mus 🙂

Džiaugiamės ramiais vakarais ir ramiomis naktimis. Ačiū Jums už pagalbą, jei kils kokių bėdų su miegeliu tikrai Jums rašysiu 🙂

Ir keletai savo draugių Jus rekomendavau.

Vytė, 5 mėn.

2020-12-17

Noriu Jums padėkoti už pagalbą ir mokymą mažylės savarankiško miegelio.

Prieš kreipiantis į Sigitą dukrytė prastai miegojo (viskas pablogėjo po miego regreso). Darėme viską su vyru tik kad ji užmigtų: supome, maitinome, davėme čiulptuką, nešiojome ir t.t. Tačiau atėjo ta dienai, kai kėlimąsis kas valandą, o kartais ir dažniau privedė ieškoti sprendimo būdo ir taip atradome Sigitą. Pripažinsiu, kad buvo nelengva, mūsų dukrytė užsispyrus (nenuostabu, nes tėvai ne ką mažiau užsispyrę :D). Galvojau, kad nieko nebus, mažytė nepasiduos ir teks grįžti prie senų migdymo būdų, bet progresas kurį matėme jau po kelių dienų ir Sigitos palaikymas įkvėpė jėgų nepasiduoti ir toliau laikytis plano. Rezultate, mažytė užmiega pati, be supimo, be maitinimo ir be čiulptuko. Aišku, būna sunkesnių dienų ir pribudimų, tačiau arba mažytė pati toliau užmiega pati arba mūsų pagalba būna labai minimali. Todėl noriu padėkoti Sigitai už pagalbą. Ačiū Jums :)) Jeigu yra tėvelių su panašia situacija, nedvejokite, padėkite savo vaikučiui 🙂 Pamiegojęs vaikutis – laimingas ir sveikas vaikutis ir aišku nepamirškime laimingų tėvelių su daugiau laiko sau 🙂

Daniela, 5 mėn.

2020-11-30

Prieš kreipiantis į Jus mūsų mergaitė tikrai labai blogai miegojo. Naktys būdavo košmaras, labai sunkios: 8-12 pabudimų, visi pabudimai ir užmigimai su verkimu. Dienos miegelių irgi nelaukdavau, net bijodavau to laiko, kai reikės vaiką migdyti, nes visad verkdavo, klykdavo. Labai džiaugiamės, kad Jus suradome. Dabar mūsų naktys ramios, su 1-2 prabudimais valgyti, be jokio verkimo, mergaitė pabudusi guguoja, vartosi, pavalgiusi vėl pati užmiega. Po Jūsų programos pradėjau net laukti vaiko migdymo, dukrytę paguldome su šypsena, beveik niekad neverkia, užmiega ir nusiramina pati. Negalvojau, kad mūsų situacijoje taip viskas gali pasikeisti į gerą. Ačiū Jums už tai, kad pagaliau mūsų visa šeima po nakties pabunda pailsėjusi, o dieną per mergaitės dienos miegelius galime ramiai užsiimti savo darbais. Džiaugiamės kasdien ir žinau, kad, jei dar kada kils sunkumų su miegu, iškart kreipsimės į Jus, kad padėtumėte mums juos išspręsti!

Sofija, 24 mėn.

2020-10-28

Nuostabus rytas, kai pamatai kaip miegojo naktį vaikutis, ir netgi ne savas ☺️. Nuostabus rytas šeimai, kurių dukrytė, Sofija (greitai bus 2 metukai), jau 2-ąją miego mokymo dieną išmiegojo visą naktį (11 val.), SAVO kambaryje, SAVO lovytėje! (Iki vakar, ji buvo visai negulėjusi joje ir net keliant vidun, tėvai, sulaukdavo didžiausio pasipriešinimo). Puikus pasiekimas. Labai džiaugiuosi už juos ir kartu su jais. 🥰

https://www.facebook.com/miegopasaka.lt/photos/a.132457341754561/181400923526869/

Keinas, 17 mėn.

2020-09-19

Musu berniukui Keinui 17 mėnesiu, nuo jo gimimo mes esam išmiegoje tik viena karta 8 valandas nesikeldami. Visus 16 mėnesiu supdavom vaiką ant ranku ir keldavomės daug kartu per naktį. Kai mano žmona man pasakė apie “Miego Pasaka”, as buvau nusiteikęs labai skeptiškai. Dabar taip dziaugiames, nes tai buvo pats geriausias musu sprendimas. Vaikas pats užmiega ir diena, ir vakare. Ismiega visa naktį neprabusdamas. Rezultatai buvo matomi jau po poros dienų. Aciu, aciu, aciu “Miego Pasaka”. Vaikas jaučiasi puikiai, issimiegojes, tėveliai pagaliau irgi miega visa naktį 😊 Visi laimingi ir patenkinti.

Tomas, 12,5 mėn.

2020-09-16

Nežinau, kaip tinkamai padėkoti, kad grąžinote man miegą! Pagaliau jaučiuosi pailsėjusi, nebėra įtampos ir nesijaučiu, kad būčiau ant žlugimo ribos. Per metus neturėjau daugiau nei 4 valandų nepertraukiamo miego ir buvau tikrai išsekusi, irzli, nervindavo menkiausia smulkmena. Tai ką turime dabar, visiems šeimoje tarsi stebuklas, džiaugiamės kiekvieną rytą. 🙂 

Dar kartą AČIŪ.