fbpx

Sėkmės istorijos

Gintarė, Majos (8 mėn.) mama

2023-09-19
Gintarė, Majos (8 mėn.) mama_miego pasaka sėkmės istorija

Labai prastas vaikučio miegas ir negebėjimas užmigti pačiai paskatino ieškotis pagalbos.
Po miego pokyčių programos jaučiuosi nuostabiai, nebereikia migdyti valandų valandas miegeliui, mažylė neatsikelia kas 20min. Ir nereikia pagalbos vėl užmigti.
Dabar labai džiaugiuosi laisvais vakarais ir geru vaikučio miegu.

Jono ir Tomo (1 m 10 mėn.) mama

2023-08-07
Tomas ir Jonas (1 m 10 mėn.)_miego pasaka sėkmės istorija

Dvynukų, Jono ir Tomo, mama dalinasi savo pasiekimais miego pokyčių programoje po 4 dienų.

Indrė, Kajos (8 mėn.) mama

2023-08-07
Indrė, Kajos (8 mėn.) mama_miego pasaka sėkmės istorija

Vaiko naktiniai pabudimai su rėkimu paskatino kreiptis pagalbos. Jus rekomendavo sesė, kuri jau seniai džiaugiasi puikiai miegeliais. Ir pasiekimai mūsų puikūs taip pat: Kaja užmiega be verkimų per 5-15 min. visiems miegučiams, o naktį išmiega be pabudimo.

Greta, Emilio (13 mėn.) mama

2023-05-25

Pirmą kartą išgirdusi terminą “miego specialistė” pasakiau – kas čia per specialybė?:) tiesiog negalėjau patikėti, kad tai egzistuoja ir suprasti, kaip tokio specialisto pagalba veikia.

Bet.. palūžau. Tiesiog fiziškai nebegalėjau keltis kas 30min, tuomet migdyti vaiką 30-40min ir vėl pamiegoti TIK 30min. Tai atrodė aukščiausio lygio kankinimas. Bijojau ir nakties, nes žinojau, kas manęs laukia, bet dar labiau bijojau dienos, nes paprasčiausiai nebeturėjau jėgų užsiimti su vaiku. Visos dienos ir naktys pasidarė tragiškos, o mano būsena kritinė.
Tuomet atradau Sigitą, kuri momentaliai pakeitė mūsų visų gyvenimus.
Galbūt kažkas pasakytų, kad taikomas metodas “nieko naujo”, BET Sigitos kompetencija, palaikymas, supratingumas yra savybės, kurios įpučia labai daug vilties, kad viskas susitvarkys ir tai tikrai susitvarko!

Didžiausias ačiū Sigitai, nuoširdžiausios rekomendacijos rinktis šią specialistę. Tėveliai, išgelbėkite savo naktis ir vėl atraskite tėvystės džiaugsmą ❤️

Emilija, Einoro (12 mėn.) mama

2023-03-28

Begalinis nuovargis po ilgų bemiegių menesių, kai kiekviena naktis atnesdavo tik didesnį nuovargį, paskatino ieškoti pagalbos. Šiai dienai jaučiamės puikiai! Miegam visą naktį be trukdžių visa šeima.

Ši programa buvo daug sunkesnė man, mamytei, nei pačiam vaikučiui. Nesitikėjau, kad man pačiai bus taip sunku elgtis ne, kaip man atrodo geriausiai, o kaip rekomenduojama elgtis. Džiaugiuosi, kad „perlaužiau” savo įsitikinimus, nes tik vadovaujantis instrukcijomis ir buvo pasiektas toks geras rezultatas.

Noriu patarti kitoms mamytėms nebijoti permainų ir jei sunku su vaikelio miegais, spręsti šią bėdą, o ne laukti „kol išaugs”.

 

Rūta, Agotos ir Adelės (7 mėn.) mama

2023-03-21

Dėkui Sigitai! Į šį žodį telpa visa mūsų šeimos padėka Sigitai ( Miego pasaka), kuri tiesiogine to žodžio prasme pakeitė mūsų gyvenimą auginant dvynukes! Auginti dvynukes didelis iššūkis, o kai nemiegas tampa visos šeimos palydovu tampa beprotiška… žmonės sakė laukit išaugs , tačiau širdis sakė kad laukti nėra ko… paskutinė viltis buvo Sigitos pagalba padedant dukrytėms išmiegoti… jau nuo pirmos dienos įvyko stebuklas, mergaitės pradėjo miegoti, miegojimų tarpai ilgėjo.. iki šios dienos galvojam kad taip negali būti.. gal tai kažkokia magija? Ne ne tai realybė! mano kaip mamos palinkėjimas yra vienintelis… nesikankinti ir ieškoti sprendimų būdų, o jie teveliai tikrai yra! Jei kreipsitės i Sigita jūsų šeimoje vaikučių miegas pagaliau virs miego pasaka ❤️

 

Agnė, Aideno (2 m 3 mėn.) mama

2023-03-09

Praejus 2 sav mokymams galime drasiai rekomenduoti Sigita kaip miego specialiste. Ji sutvarke Aideno miegelius ir pateisino musu seimos lukescius. Sunus geba uzmigti pats be pagalbos,  nakti prabudus grizta pats i mieguti, o rytais reikia eiti net zadinti, nes miega giliu miegu. Tikiu,kad augant dar bus nemazai issukiu,bet nebijosime kreiptis i „miego pasaka”  jei patys nesusitvarkysime. Jau po pirmo skambucio pajauciau , jog Sigita mum gali padeti. Ir tai buvo tiesa. Jeigu butume zinoje, butume kreipesi anksciau. Deja teko virs 2 metu naktimis tiesiogine prasme nemiegoti . Siuo metu esame visi issimiegoje ir laimingi 🙂

 

Agneta, Dovydo (10 mėn.) mama

2023-03-08

Geriausiai išleisti pinigai gyvenime:)
Sigita nuostabi, labai rekomenduoju🫶
Ramybė apgaubė mūsų naktis, o gera nuotaika mūsų rytus ir dienas.
Gyvenimas pasikeitė🥳
Labai rekomenduoju❤️

Neringa, Mėjos (7,5 mėn.) mama

2023-03-06

Prieš pradedant mūsų miegelių pokyčius, Mėja naktimis ir dienomis miegodavo tik įsikandusi krūtį, naktį keldavosi dažniausiai kas 1-2 val. Dienos metu miegelius miegodavo tik su manimi, naktį taip pat kartu, net jei į tualetą nueiti reikėdavo, būdavo daug ašarų, kad pasitraukiau.

Dabar jaučiamės puikiai, tiek aš, tiek tėtis, tiek Mėja. Dabar dienos metu turiu 3 val. laiko sau, kada galiu atsipūsti ar nuveikti kažkokius darbus ir laisvą vakarą, kada galiu pažiūrėti mėgstamą serialą ar tiesiog ilsėtis, galime su vyru praleisti vakarą, o naktį miegoti! Dabar galiu planuoti dienos laiką, nes žinau, kada Mėja miegos, kada būdrausim, kada galime kažkur išvažiuoti, kiek turime laiko, atsirado aiškumas. Tai nuostabu! Mėja geriau taip pat jaučiasi, pailsėjusi, geros nuotaikos, kai viskas pavyksta pagal planą. Bendrai – atsirado žinojimas, kas kaip ir kada, jei kažkas nepavyksta, žinau, kaip iš to išeiti ir ką daryti. Mokymai suteikė labai daug žinių apie miegą ir viską, kas su tuo susiję.

Dėkoju už puikius mokymus ir palaikymą, kantrybę, prisitaikymą prie mūsų išsiderinusios dienotvarkės. Mums puikiai sekėsi nuo pat pradžių, kadangi jūs puikiai, suprantamai ir aiškiai išdėstėte visą informaciją. Taip pat norėjau pasidžiaugti ir savimi 😀 Kad pirmosiomis dienomis ir naktimis nepalūžau ir išlikau stipri, nesustojau ir negrįžau atgal, nors tikrai norėjosi. Po pirmos nakties, ypač kai Mėja užmigo (išvargo nuo verkimo), atsisėdusi ir padėjusi galvą tarp kojų, o po to kitą dieną visa pikta ir ant manęs supykusi, tikrai pradėjau galvoti, kad nutrūko ryšys, kad susargdinau vaiką, kad esu bloga mama, kad mano dukrelė baisiai kankinasi, mintys buvo visokios, tačiau su jūsų palaikymu jau kitą dieną pamačiau, kad viskas grįžo į senas vėžias, o Mėja tiesiog buvo pavargusi, kad joks ryšys nenutrūko, kad Mėja vėl šypsosi. Sakyčiau mokymai skirti ne tik vaiko miegui, bet ir tėvams, kaip išmokti ramiai miegoti, nusiraminti ir t. t. Pradžioje mokymų pergyvenau net dėl miegojimo pozų, kad Mėjai nepatogu, kad jos naktį nejausiu, kad uždus, kad kas nors atsitiks ir pan. Dabar galiu ramiai miegoti, atsipalaiduoti, nes kartu su mokymais įveikiau ir savo baimes. Net kameros monitorių jau išssijungiu naktį 😀

Laura, Amandos (9 mėn.) mama

2023-03-05

Didelis Ačiū Miego pasakai! Miego mokymų programos metu pagerėjo naktinis miegas, dienos miegai, o tuo pačiu ir vaiko bei mamos nuotaika. Vetoj ilgų migdymų trunkančių valandas, supimo ant rankų, bandymo paguldyti, o pabudus ir vėl supti, dabar tą laiką galime išnaudoti poilsiui ar kitiems maloniems dalykams 🤍

Liudvika, Lenos (12 mėn.) mama

2023-03-01

Prieš Sigitai atkeliaujant į mūsų gyvenimus, situacija su dukrytės (12men) miegu buvo kritiškai bloga, mes miegojome kartu, ji žindė naktimis kas pusvalandį ar net dažniau ir nubusdavo nuo kiekvieno mano krustelėjimo, labai daug verkė ir naktimis buvo tiesiog labai nerami. Tiek dieną, tiek naktį migdydavau ją po kelias valandas, aš buvau tokia pervargusi, kad atrodė tai tęsis amžinai, nuoširdžiai netikėjau, kad kasnors gali mums padėti, nes kiek kreipiausi su šia bėda pas gyditojus ar bet kokius kitus vaikų specialistus, visi sakydavo, kad tai normalu, kad vaikas tiesiog turi išaugti, kad iki 3 metų net nereikėtų tikėtis, kad vaikas gali turėti, kažkokią aiškią miego rutiną arba, kad turėčiau išvis nutraukti žindymą, tuomet galbūt vaikas miegotų geriau. Sigita savo žiniomis ir įdirbiu paneigė viską ką buvau girdėjusi anksčiau. Teigiamų rezultatų pasiekėme taip greitai, kad nei aš pati, nei Sigita tuo nelabai galėjome patikėti, bet tie rezultatai niekur nedingo. Mano dukrytė, miega atskirai, savo lovytėje, tiek dieną, tiek naktį užmiega pati, visada tuo pačiu metu ir jau dabar sugeba išmiegoti visą naktį, be didelių nubudinėjimų ar žindymo, net jeigu ir nubunda, jau išmoko užsimigdyti iš naujo pati. O svarbiausia, kad lovytė, kuri anksčiau buvo tik nepasitenkinimo ir ašarų šaltinis, dabar jai tapo nusiraminimo, poilsio ir saldaus miegelio vieta, kur ji jaučiasi saugiai ir ramiai. Už visą tai ir dar daugiau esame dėkingos Sigitai. Buvau palūžusi, pervargusi ir pasimetusi kai pradėjome mokymus, todėl buvo labai gera turėti tokį tvirtą užnugarį, žmogų, kuris taip išsamiai ir palaikančiai vedė per visą miego mokymų kelionę, suteikė daug informacijos, patarimų ir nuodugniai išdėstė visą veiksmų planą. Man asmeniškai, šis palaikymas buvo labai svarbus ir nuostabu, kad žinau, jog kad ir kokios miego negandos mus ištiktų ateityje, turėsime kur kreiptis pagalbos ir patarimų. Taigi linkiu tėveliams nesikankinti, nelaukti ir kreiptis kuo greičiau, jeigu turite bėdų su mažūjų miegu, kokybiškas poilsis-tai tikrai geriausia investicija į visos šeimos emocinę, fizinę ir psichologinę sveikatą. Ačiū, Jums Sigita ❤️

Loreta, Milos (11 mėn.) mama

2023-02-24

Mūsų mažylės miegas nuo 4 mėnesio tapo chaotiškas, o suėjus 8 mėnesiams dar labiau pablogėjo. Aš maitindavau n kartų naktį, o vyras ištisai supdavo ant rankų, kad nuramintų. Po 10 mėnesių bemiegių naktų, didžiulio psichologinio ir fizinio nuovargio, nusprendėme ieškoti pagalbos. Esame labai dėkingi Sigitai. Net sunku patikėti, kad Mila išmiega visą naktį be didesnių pabudimų, taip pat pamažu tvarkosi ir dienos miegeliai. Rytai prasideda nebe 5h, o 7h. Dabar turiu daugiau energijos dieną žaidimams su dukryte, o vakarais laiko sau, pomėgiams, namams. Mūsų visų miegas tapo kokybiškesnis. Labai gailiuosi, kad nesikreipėme pagalbos anksčiau. Ačiū Jums!

Vilma, Vyčio (8,5 mėn.) mama

2023-02-20

Ieškojau pagalbos, nes negalėjau jau miegoti kartu su kūdikiu, nei aš, nei Vytis nepamiegodavo, keldavosi dažniau nei kas valandą, miegodavo tik su mano papu, arba atitraukus papą, su soske, bet vis tiek kelavosi blaškėsi daug, kaltinau dantis pilvą viską, identišką situaciją turėjau su pirmagimiu, ir galvojau tiesiog mano tokie vaikai, bet tada Gegužinukų grupėje radau atsakymą, kad būtent padėjo iš panašios situacijos išeiti MIEGO PASAKA

Dabar galiu miegoti viena, galiu nesijaudinti kad neišsimiega Vytis, turiu kamerytę per kurią visada stebiu ramia širdimi savo vaiką (us).

Norėčiau patarti mamoms, kurios kankinasi ir galvoja, kad reikia vaiko psichologinei būsenai, kad žįstų nuolat kol yra poreikis, tai netiesa, nes dabar matau kad Vytis išsimiega puikiai ir daug geriau be mano krūties.

Evelina, Danieliaus (2 metai 10 mėnesių) mama

2023-02-07

Jaučiuosi pailsėjusi ir laiminga, kad mano berniukas pats gali užmigti ir miegoti savo lovytėje. Mokymu pliusas dar ir tas, kad šalia kokybiško miego prisideda ir tai, kad vaikas išmoksta ir kitų įgūdžių : dantukų valymo, kambario susitvarkymo, mažiau isterijų, o svarbiausia visa šeima pailsėjusi.

Tai yra geriausia investicija ne tik į vaiką, bet ir į visą šeimos gerovę, Sigita jūs nuostabi, ačiū, kad kuriate tokias paslaugas, kurios palengvina tėvams naktis😍

Renata, Noelio (10 mėn.) mama

2023-01-17

Miego mokymams ryžomės dėl kokybiško miego/poilsio trūkumo. Šiandien jaučiamės puikiai! Džiaugiamės laisvesniu vakaru bei kokybišku miegu naktį.

Rūta ir Justas, Liucijos (12 mėn.) tėvai

2023-01-05

Ryžomės miegelių mokymams, nes norėjome paruošti vaiką darželiui ir pradėti miegoti savarankiškai.

Dabar turime daugiau laisvo laiko, ypač vakare. Vaikas atrodo labiau pailsėjęs. Visi jaučiamės geriau 🙂 Džiaugiamės pasiryžę pradėti mokyti Liuciją miegoti savarankiškai!

Rūta, Luko (2 m 3 mėn.) mama

2023-01-03

Rekomenduoju visiems, kurie patiria iššūkių su miegu.

Sigita mums labai smarkiai padėjo. Migdydavome sūnų po kelias valandas, valandomis važinėdavome automobiliu, kol sūnus užmigdavo. Buvome labai pavargę. Pradėjus dirbti su Sigita, jau tą pačią savaitę sūnus užmigdavo savo lovelėje per 15-30 minučių. Sumažėjo naktinių prabudimų. Esame labai labai dėkingi.

Modesta, Leticijos (22 mėn.) mama

2022-12-14
Leticijos sėkmės istorija_Miego pasaka

Noriu Jums laaabai labai padėkoti. Išgelbėjote mūsų naktis 🥰 Jūsų nemokama konsultacija, man paliko tokį įspūdį, ir tiek daug žinių davėte, daug taškelių ant „i” sudėjote. Jau nuo Jūsų skambučio pradėjau vadovautis Jūsų rekomendacijomis, nors po 2,5 val dienos miego labai sunku buvo jai keltis, bet po truputį po truputį atsikėlė (po truputį sumažinsime iki 2 val, bet iš karto taip drąsiai nenorėjau elgtis) o poveikis buvo iš karto, tą pačią naktį – dukrytė išmiegojo neatsikėlusi, užmigo taip pat nebe 23 val, o 21 val ji jau miegojo 🥰
Jūs tikrai nuostabi, ir Jūsų žinios neįkainojamos. Net nemokama konsultacija iš tikro turėtų kainuoti, nes Jūs labai daug per jas padedate. Ir su čiulptuku, toks auksinis patarimas, viską net susirašiau, kad atėjus laikui, kažko nepamirščiau 😊

Ačiū Jums labai.
Dabar, jau drąsiai žinosiu, kad Jūsų konsultacijas galima pirkti, ir tai nebus veltui išleisti pinigai. Ir tikrai rekomenduosiu, jei kam bus problemų su vaikučio miegu 😊

Greta, Emilio (7 mėn.) mama

2022-11-28
Emilio sėkmės istorija_Miego pasaka

Nebegalėjau gyventi be miego, Emilis visą naktį keldavosi kad 30-40 min., jaučiausi išsekusi, vaikas nuolat buvo irzlus ir nelaimingas. Draugei prasitarus, kad jos pusseserė įsigijo kursą ir nenustoja sakyti “verta kiekvieno cento”, šis sakinys mane papirko. Mokymai pakeitė mūsų gyvenimą, pagaliau vėl galiu mėgautis motinyste, baigėsi depresinės mintys, ašaros ir gyvenimas tik laukimu “kada tai baigsis”. Labai džiaugiuosi, kad nelaukėme, kol Emilis išaugs, priėmėme sprendimą ieškoti pagalbos.

Jūsų vietoje kelčiau kainą :). Pradžioje atrodė brangu, bet po tokio kiekio informacijos, po nuolatinio palaikymo, bendravimo, pagalbos ir TOKIO atsidavimo tam, ką darote, negalėjome patikėti, kad kaina tik tokia! Labai džiaugiuosi, kad mokymai nėra sausa teorija, kad dalinatės kitų tėvelių patirtimi (tai padeda suprasti, kad mes ne vieni) ir asmenine patirtimi, pasitikėjimas pačia programa tampa dar didesnis.

Daina, Beno (8 mėn.) mama

2022-11-11
Beno sėkmės istorija_Miego pasaka

Dabar jaučiamės puikiai. Vaikutis miega savo kambary, užmiega per kelias min. savarankiškai ir išmiega visą naktį be atsibudimų.

Labai jums ačiū už šiltą bendravimą, patarimus ir begalinį palaikymą. Visa informacija tiek pokalbių metu, tiek siųsta medžiaga buvo išdėstyta puikiai. Būsim amžinai dėkingi!

Eva, Liepos (12 mėn.) mama

2022-10-05
Miego pasaka sėkmės istorija, Liepa 12 mėn.

Mūsų dukrytei metukai, o su Sigita bendraujame nuo tada kai jai buvo 6 mėnesiai. Būtent nuo tada miegame kuo puikiausiai! Sigitos patarimai mūsų šeimai grąžino miegą, šypsenas veiduose ir pilnavertį gyvenimą. Nors ir patiems reikėjo įdėti pastangų, jau po trijų naktų dukra pati nusiramindavo ir užmigdavo. Mums tai atrodė pats didžiausias stebuklas, nes iki tol valandų valandas nešiodavom, čiūčiuodavom, dainuodavom, ant gimnastikos kamuolio šokinėdavom ir galvas sukdavom ką dar bedaryt. Viena 60 min konsultacija ir mūsų kančios baigėsi. Dabar kilus klausimų dėl miego, ramiai užsiregistruoju trumpai konsultacijai ir Sigita dažniausiai jau kitą dieną randa laiko skambučiu atsakyti į kilusius klausimus. Sigita bendrauja labai šiltai, nuoširdžiai, besirendama ir savo šeimos patirtimi. Nuoširdžiausias AČIŪ ir didžiausios rekomendacijos nuo mūsų šeimynos.

Greta, Aisčio (7 mėn.) mama

2022-09-27
Miego pasaka sėkmės istorija, Aistis 7 mėn.

Dar kartą dėkojame, kad visa šeima po miegelio mokymų yra pailsėjusi ir laiminga, o tėveliai turi gerokai daugiau laisvo laiko dėl ilgesnio vaiko nakties miego. Prieš pradedant miego planą mūsų sūnus, kuriam yra 7 mėn, įprastai keldavosi apie 5 kartus naktį, todėl apie kokybišką miegą galėjome tik pasvajoti. Po miegelio mokymų jis kuo puikiausiai užmiega savo kambaryje be migdymo ir keliasi tik vieną kartą pavalgyti. Gaila tik to, kad nesikreipėme į Miego Pasaką anksčiau.

Erika, Ąžuolo (10,5 mėn.) mama

2022-09-02

Miego pasaka_Sėkmės istorija_Ąžuolas_10,5

Nebežinojau ko griebtis, viskas buvo blogai, pati nepailsėdavau, neturėdavau jėgų diena. Tiesa sakant, maniau, kad čia yra laiko gaišimas, nes atrodė kad niekas negali geriau pažinoti mano vaiko, ir visa tai išaugsime. Bet čia yra geriausias sprendimas padarytas, ir geriausia investicija į miega. Esame labai laimingi ir dėkingi Jums, negaliu patikėti vaikas miega, kartais atsikelia 0-2kart, esu pailsėjusi, apsidirbu visus darbus, net lieka laiko sau, vaikas dieną linksmesnis, atrodo daugiau visko išmoksta, greičiau, nebijau palikti vaiko močiutei, nes žinau kad užmigs pats, nesu pririšta prie Ąžuolo. Mes net vakarais žiūrime televizorių su vyru, kalbamės, negaliu patikėti.

Gyvenimas apsisuko 360%. Labai dėkoju Jums, pats geriausias pasirinkimas buvo kreiptis. Nors ir pradžiai dvejojau.

Ačiū Jums, net nemoku apsakyti kaip džiaugiamės, pasirinkę Jus.

Aistė, Izabelės (11,5 mėn.) mama

2022-08-12

Miego pasaka | Izabelės miegelio sėkmės istorija

Dažni kelimaisi ir maitinimai naktį paskatino kreiptis pas Jus pagalbos. Dabar jaučiamės puikiai 😄 išmiegame visą naktį ir turim daugiau laiko sau. Noriu pasidžiaugti, kad supažindinot ir su žmogaus dizaino sistema.

Ugnė, Olivijos (8 mėn.) mama

2022-07-18

Miego pasaka | Sėkmės istorija, Olivija

Visą atsiliepimo video rasite „Miego pasaka” Instagramos paskyroje.

Jonas, 12 mėn.

2022-07-08

Noriu pasidžiaugti, kad po pokalbio su Jumis nusprendėme tiesiog leisti Jonui užmigti su tėčiu, o aš persikrausčiau į kitą kambarį. Tai tik to ir užteko! Kai išmoko užmigti nežindant, tai ir į savo lovytę labai lengvai perkraustėme, turim vakaro ritualus ir tpu tpu tpu, kol kas viskas sekasi labai gerai 🙂

Ačiū Jums!

Agnė, Mėtos (17 mėn.) mama

2022-06-28

Galiu pasidžiaugti ir patvirtinti, kad konsultacijos telefonu, netgi nusipirkus miego plano informaciją, yra būtinos. Padeda informaciją užtvirtinti ir prisiduoti, tiksliau suformuoti savo elgesį. Teisybę sakant, tikėjausi, kad mūsų su Mėta kelias bus lengvesnis. Mėta labai protinga mergaitė ir iš tikrųjų viską suprato dar pirmąją naktį, tačiau būdama labai užsispyrus, o gal pajutusi savo nepriklausomybę ir galimybę reikšti nuomonę labai priešinosi miegeliams.Viso mokymo metu galvojau, kad programa skirta ne tik vaikui, bet ir tėvams. Ir jeigu vaiko įpročius įmanoma gana lengvai pakeisti, tai tėvų įpročių keitimas yra gal net svarbesnis. Tėvai gal ne iš karto suvokia, kad ir jiems teks gyvenimo būdą keisti, ne tik vaikui, o suaugusių žmonių „atkritimas” atgal į savo patogius įpročius yra daug sunkiau nugalimas manau.

Marija, Jokūbo (7,5 mėn.) mama

2022-06-28

Sigita, Kamilės (13 mėn.) mama

2022-06-13

Paskutiniu metu buvo pasidariusios sunkios naktys dukrytei ir man, t.y. dažni pabudimai ir nešiojimai, nuolatinis miego trūkumas. Draugė rekomendavo Jus. Pokyčiai po 2 savaičių tikrai akivaizdūs: dukrytė miega viena savo kambaryje, kartais jau išmiega ir visą naktį. Nebereikia nešioti ar pastoviai žindyti tam, kad ji nusiramintų.

Ačiū, kad padėjote mums sėkmingai pradėti kelionę link geresnio miegučio. Toliau tęsime ją patys. Kartais galbūt suklysime, galbūt paslysime, tačiau dėsime visas pastangas, kad mūsų dukrytė turėtų patį ramiausią ir saldžiausią miegutį 🙂

Gabija, Jorio (3,5 mėn.) mama

2022-06-13

Į MIEGO PASAKĄ kreipiausi apimta nevilties, nes naktys buvo virtusios košmaru. Maitinimai kas 1,30h, nubudimų naktį 5-7, vieną dieną pasakiau sau, kad nebegaliu, ir googlindama „ką daryti, kad vaikas miegotų” viename forume radau mamos pasidalintą rekomendaciją apie Sigitą, pasitarėme su vyru, nors paslauga ne iš pigiausių, nusprendėme, kad neturime ką prarasti ir galbūt mums padės geriau gyventi. Pirmoji programos naktis buvo tikrai viena sunkiausių mano gyvenime emociškai, nes verkėme abu – tiek vaikas, tiek aš. Po tokios nakties su Sigita pasitarėme, kad koreguosime programą ir dirbsime taip, kad jausčiausi tiek aš, tiek vaikutis komfortiškai ir tokiu būdu sieksime maksimalių rezultatų. Nors buvo padaryta daug išimčių (mano sprendimu), kurių programoje nebuvo numatyta, kad pasiekti geriausią rezultatą, tačiau mums pavyko pasiekti, kad vaikutis užmigtų pats lovelėje, užmiega 7h vakare, atsikelia 6h ryto (šią vietą dar reikės pakoreguoti), o naktį užtenka 1-2 maitinimų. Gyvenimo kokybė ženkliai pagerėjo, tapome laimingi ir pailsėję tėvai, laimingas ir vaikutis. Sigitos profesionalumas, puikus savo srities išmanymas, palaikymas, motyvacija ir didžiulė empatija leido pasiekti šių puikių rezultatų. Jeigu susidursime su sunkumais ateityje – nedvejodami vėl kreipsimės į Sigitą pagalbos. Ačiū, kad mūsų košmariškas naktis pavertėte į puikią miego pasaką 🙂

Vilija, Patricijos (13 mėn.) mama

2022-06-09

Ačiū Sigitai, kad padėjo mūsų šeimai išspręsti mūsų mažosios Patricijos (13 mėn.) miego problemas. Nebereikia keltis naktimis, maitinti, keisti sauskelnių 🙂 Mergaitė išmiega visą naktį. O ir tėvai jau gali pamiegoti (jau metus nebuvom miegoję visą naktį, tik po kelias valandas), vakarais skirti laiko sau 🙂 Tikra MIEGO PASAKA! 🤗

Ana, 3,5 mėn.

2022-06-07

Ačiū Jums labai! Naktys nuo buvusios tragikomedijos labai pasikeitė! Dukra nesikelia ir nebevalgo naktimis nuo 4 mėn. Gavau daug naudingos informacijos, kuri pasiteisino 100%! 🙂

Augustė, Unės (10 mėn.) mama

2022-05-28

Aš vis dar negaliu patikėt, ir pripratus prie gero net pamirštu pasidžiaugt, kaip susitvarkė mūsų mažylės miegai (dabar jau jai 10 mėn), o jau pora mėnesių miega atsikeldama tik kartą. Labai ilgai nedrįsome pradėt programos, kelias savaitės nukėlinėjom, atrodė, kad bus daug kankinimosi, daug verkimo, labai nenorėjau kankint vaikučio. O viskas buvo žymiai paprasčiau ir greičiau nei galima įsivaizduot 🙂 Pora pirmų migdymo buvo sunkesnių su verkimu po valandą, bet labai greit, jau antrą ar trečią naktį mažylė kėlėsi tik du kartus (kai prieš tai keldavosi bent 4-5 ir paryčiais sunkiai įmigdavo, ir būdavo, kad keldavosi labai anskti ryte). Rezultatas jautėsi iškart, ir dabar jau pora mėnesių keliamės tik kartą (taip norėjom, pasilikom vieną maitinimą), o mažylė miega savo kambaryje, tad ir ji pailsi geriau ir mes. Pagaliau išsimiegam, ir ryte keliasi vėliau. Gyvenimas tikrai labai stipriai pagerėjo:) Ačiū Sigitai už nuoširdų darbą ir pagalbą, ji ne tik nuolat buvo kartu, patarė ir labai greit reaguodavo, ir lūžio momentais, kai nežinodavom ką daryt, labai greit atsakydavo. Viską sekė faile, kaip mums sekasi ir ne tik susiskambindavom, bet ir kai dvejojom labai padrasino, pamotyvavo. Taip kad patariu visiem – mažiau galvot, mažiau dvejot, o imt ir daryt :))

Matas, 2 m 1 mėn.

2022-05-23

Rašau norėdama Jums padėkoti nežinau kelintą kartą.
Matukas pradėjo lankyt darželį. Pats palikimo ir atsiskirimo etapas nebuvo pats lengviausias, bet galiausiai pasiekėm tą momentą kai pradėjom palikinėti Matą pietų miegui. Nemeluosiu, streso man buvo. Namuose jis miega tamsiam kambary su baltuoju triukšmu, ko aišku daržely nėra. Kas gerai, kad galėjom atnešti savo miegmaišį. Atėjus pirmam pietų miegui tikrai galvojau, kad nieko nebus, laukiau prie darželio, kad jį tiesiog pasiimti ir važiuoti namo miegot. Ir ką Jūs galvojat? Užmigo vaikas per 10min. Aišku, sake truputi ašaryčių buvo, kelis kartus pašaukė mamą, bet pirmą dieną išmiegojo 1val.20min. Na ir dabar jau visą savaitę jis miega daržely kuo puikiausiai. Po pietu valgio, jei jis pavalgo greičiau nei kiti vaikai, tiesiog nueina, pasiima savo miegmaišį ir eina i lovytę.
Ir aš nuoširdžiai manau, kad tai tik Jūsų dėka. Tik su Jumis sugebėjom išaiugdyti tokius šaunius miego įpročius, kad vaikui miegas tapo laukiama dienos dalis.
Ačiū dar kartą!

Adelė, 3 mėn.

2022-04-25

Esame labai patenkinti, kad radome jus! Kreipėmės dėl ilgų ir varginančių vaiko migdymų. Po pirmų dviejų savaičių jau matome ir jaučiame rezultatus, kuriais patys labai džiaugiamės! Dukrytė jau užmiega pati, atsibunda pailsėjus, o ir mes jaučiamės puikiai. Ir mums užteko tik valandos konsultacijos kardinaliems pokyčiams.

Eglė, Žemynos (14 mėn.) mama

2022-03-10

Suaugusiųjų pasaulyje jau mažai kas tiki stebuklais. O pasirodo, kad jie tikrai yra!!! Niekada su vyru nebūtume patikėję, kad mūsų nors vienas vaikas kada gyvenime eis miegoti 8 val. Bet atradus Sigitą, ją patikėjus ir atlikus kartu puikų darbą ir turime realią situaciją: Žemyna jau nuo 19.30 val. trina akutes; 20 val. miega. Jei nakti ir prabunda, kai trukdo ligutė, neramumas ar tas nelemtas augantis dantis, ji išmoko puikiai susitvarkyti su tuo ir svarbiausiai, kad PATI savarankiškai su tuo susitvarko ir užmiega. Keliasi 07.30 val. Pietų miega 1,5 val. Supratau, kad svarbiausiai vaikui yra netrukdyti 😉 Jau nekalbu apie Mūsų pasikeitusią gyvenimo kokybę sutvarkius Žemynos miegutį, apie vaiko elgseną, nuotaiką, savijautą. Trumpai tariant: MUMS labai patinka, ir su kiekviena diena VIS labiau patinka, kad mūsų vaikas išmoko miegoti, užmigti ir savarankiškai vėl susirasti miegutį, jei netyčia jis kažkur pabėga 😊 Tik žinot, koks skirtumas yra tarp vaikų ir suaugusiųjų žmonių STEBUKLŲ. Tai, kad vaikus stebūklai ištinka savaime, o suaugusiems dažnu atveju reikia įdėti tam tikrai nemažai ryžto, kantrybės, tikėjimo ir aišku didelio darbo. Bet kaip bebūtų dėka Sigitos, tikrai patyrėme STEBUKLĄ 🥰🤩🥳 Didelis dėkui JUMS 💐🌺🌼

Ieva, Anos (7 mėn) mama

2022-03-08

Sigita, norėčiau jums dar kartą padėkoti ir palinkėti didžiausios sėkmės darbuose. Man asmeniškai viduje buvo sunku priimti sprendimą pradėti pokyčius, kadangi atrodė, kad taip labiau atsižvelgsiu į savo poreikius, o ne vaiko. Tačiau jūs padėjote tam pasiryžti, suprasti, jog svarbūs yra visos šeimos poreikiai. Dabar galime jaustis ramesni, turėti nuspėjamą dienos ritmą, šeimos gyvenime daugiau harmonijos ir mažiau chaoso. O ir mažoji savarankiškesnė, geba pati nurimti, nebereikia čiulptuko, kas, tikiu, jog ir jai pačiai duoda daugiau ramybės.

Liepa, 5 mėn.

2022-02-23

Nors praėjo nedaug laiko labai norim pasidžiaugti rezultatais. Liepa pati užmiega vakare per 5-10 min., naktį retai kada būna problemų su užmigimu pavalgius. Iš 8-10 kėlimųsi dabar liko 2 🙂 esam labai patenkinti, mūsų su vyru gyvenimo kokybė ženkliai pagėrėjo, namuose puiki nuotaika, ir, aišku, tokia pat nuotaika ir Liepai.

Pirmos naktys buvo kiek sunkesnės, taip pat susidūrėm su pasipriešinimu 6 naktį, bet tai truko apie 20 min… labai džiaugiuosi, kad vyras ryžtingai nusprendė ją migdyti, nes kai jis jos verkimą įvertina 2-3 balais, aš 5… :))

Turim daugybę motyvacijos nesustoti pusiaukelėje.

Kartais net nepatikiu kaip lengvai viskas pavyko… 🙂

Pastaba: Šios šeimos miegelių pokyčiams užteko valandinės konsultacijos.

Gerda, Santiago (4,5 mėn.) mama

2022-02-15

Pradžioje žinojome, kad bus sudėtinga ir tikrai, jau būčiau pasidavusi, jei ne vyro užsispyrimas. Bet po keleto naktų situacija po truputi pradėjo gerėti ir tikrai džiaugiuos, kad nesustojom ir tęsėm kelionę toliau. Dabar vakarais turime laiko sau, naktys nebeatrodo tokios baisios, visi geriau pailsime. Žinoma, dar nėra viskas tobula, bet situacija dabartinė nepalyginama su tuo kaip buvo.

Giedrė, Martyno (9 mėn.) mama

2022-02-07

Iš pradžių į tokio pobūdžio programas žiūrėjau skeptiškai, bet nusprendėmė „griebtis šiaudo”, nes nuovargis kenkė tiek vaikui, tiek mums. Ilgi migdymai vakarais, dieną pradėdavome 5 ryto, o kur dar pietų miegai, kurie trukdavo 20-35 minutes… Matydama kitus vaikus saldžiai miegant grauždavau save, ką netinkamai darau. Atrodo tiek literatūros, tiek išbandyta, o niekas neveikia arba veikia labai laikinai. O kur dar visų mamų ir tetų patarimai „pirmakartei” mamai, ką ir kaip netinkamai darau. O viskas apsivertė vos per kelias dienas! Iki šiol negaliu patikėti, kad vaikas paguldytas į savo lovelę, savo kambaryje, be jokių čiulptukų užmiega PATS. Ir išmiega puikiai, net naktinio pienelio nebereikia… 🙂

Su vyru pajautėme, ką vėl reiškia miegoti naktį, atsisakėme įvairių „pagalbininkų” be kurių vaikas dar greičiau užmiega. Vakarai skirti mūsų kaip poros laikui, o ne vežimo sūpavimui 1-2 valandas.

Adriana, 4,5 mėn.

2022-02-03

https://www.instagram.com/dr.natalijafedotova/

Paula, 10 mėn.

2021-12-28

Ilgai kaupiausi parašyti, nes vis galvojau kaip čia teisingiau išdėstyti mintis. Su vyru susitarėme, kad jei nepavyks, tai žinosim, kad padarėm viską. O pinigus tik sumokėję iškart pamiršom. Liko tik laikytis. Tvirtai, klausyti ir nenukrypti. Taisyklės iš pradžių gąsdino, po to supratome, kad jos yra puiku, nes viską taip gali susiplanuoti.

Mano vaikas 8-9 mėnesį keldavosi kas 45 min. Užmigdavo tik su krūtimi, perkeliant prabusdavo ir vėl viskas iš naujo. Visada trindavo akis ir visi sakydavo: ooo miegelio nori. Ji taip pat buvo pervargusi. Aš buvau taip išsekusi, kad man reikėjo pagalbos. Ir aš ją gavau čia.

Visų pirma dėkoju, o antra džiaugiuosi. Mano vaikas jau mėnesį laiko miega nuo 8 vakaro iki beveik pusės 8 ryto savo kambaryje, savo lovelėje, neprabusdama. Pietų miegelius miega 2, savo kambaryje, o ne kratant vežimą, dažniausiai po 1,5 val. Jei prabunda, apsiverčia į kitą pusę ir vėl miega. Ryte ją reikia žadinti! Ji nebetrina visą dieną akių ir atsikelia žavingai užtinusi, ir sveikinasi su šypsena. Mes turime vakarus, žiūrime filmus, tvarkomės kai vaikas miega, gyvenam gyvenimą, ir man nebetirpsta kaklas nuo nepertraukiamo žindymo.

Ir kas mano nuomone svarbiausia: nuopelnai yra ir mūsų ir Sigitos bendrai. Nes viena pusė nebūtų suveikusi, čia ne stebuklingas ploviklis, kurį nusipirkus išsivalo dėmė. Čia labai sunkus darbas, todėl ir rekomenduoju prieš pradedant labai stipriai tam pasirįžti. O ir dabar su vyru pašnekam, kad jei netyčia išeisim iš ritmo, rutinos, kažkas pablogės, mes gi viską jau mokam ir pradėsim iš naujo!

Ačiū už gyvenimo kokybės pagerinimą.

Elzė, 9 mėn.

2021-12-27

Su Elzės miegais būdavo visko. Bet niekada nesakėme, kad mūsų naktys tragiškos. Tačiau pradėjo atsirasti naktiniai būdravimai. Jie dažnėjo, vargino visus mus. Galiausiai vieną rytą parašiau Sigitai. Antraštė “SOS” pasakė daug.

Su Sigita maloniai pasikalbėjome. Pradėjau miego pokyčius savarankiškai.

Naktinis visų miegas susitvarkė per keletą naktų. Tėtis rytais net pramiegojo žadintuvą!

Su dienos miegeliais lovytėje sekėsi sunkiau. Bet rezultatai džiugino vis labiau.

Visgi pokyčių kelias nebuvo lengvas niekam. Norėjau viską mesti. Atrodė, kad po kurio laiko viskas vėl tik blogėja, kad progresą staiga keičia regresas. Bet pokalbiai su Sigita įkvėpė kantrybės. Taigi susikaupėme, atradome Elzei patinkančius ir tinkančius miego ritualus. Dar prisijaukinome miegmaišį, kuris pasiteisino 100%.

Šiandien galiu drąsiai pasakyti: fantastika, kai vaikas miega lovytėje tiek dieną, tiek naktį. O migdymas tapo maloniu vakaro ritualu.

Ema 2 m 9 mėn., Jonas 8 mėn.

2021-12-27

Emos miegelių istorija

Kai prieš 1,5 metų pradėjome Emos miego mokymus, visai nežinojau ko tikėtis, kiek tas miegas gali buti geresnis. Rezultatas LABAI nustebino – tiek pagerėjo VISOS mūsų šeimos gyvenimo kokybė! Ramios naktys, lengvas užmigimas, vakarai, kai nereikia galvoti „turbūt jau tuoj tuoj pabus”. Įsivedėme puikią rutiną – prieš kiekvieną miegą skaitėme knygutes. Tai tikrai prasmingai išnaudotas laikas, ir nauda mano dukrytei buvo didžiulė, kiek ji išmoko naujų žodžių! Kadangi atsisakėme naktinių maitinimų, pajutau ir truputį pagerėjusį valgymą dienos metu, kas buvo mūsų problema.
Skirtumas po miego mokymų buvo toks didžiulis, kad kiekvieną kartą paguldžiusi dukrytę miegoti, pagalvodavau, wow kaip faina! Negaliu atsistebėti! Ir ta nuostaba tęsėsi kažkur metus, paskui jau tiesiog pripranti ir net nebekyla klausimų, kad gali būti kitaip 😀🙈 O juk žinau, kad gali, ir kad nemažai dvimečių naktimis dar keliasi po kelis kartus, kai tuo tarpu mano Ema miega idealiai jau 1,5 metų 😊
Ačiū! 🌟

Jono miegas

Kadangi vyresnioji sesė buvo praėjusi miego mokymus, gimus Jonui jau žinojau, kas tai yra geras miegas ir koks jis naudingas vaikams, tad neabejojau, jog kažkuriuo metu vėl kreipsimės į Miego Pasaką. Tiesiog supratau, kad ne tik tėvams, bet ir vaikams yra gera ramiai miegoti naktį. Ir nors pirmieji mėnesiai ėjosi gerai, miegas visgi turi tendenciją blogėti ir blogėti 🙈 Maždaug nuo 5-to mėnesio prasidėjo naktiniai būdravimai, trunkantys po 1,5-2 val ir pasikartojantys kiekvieną naktį su retomis išimtimis. Kaip ir dauguma mamų, galvojau palauksiu ir praeis, bet einant trečiam mėnesiui supratau, kad tai gali tęstis be galo. Kadangi namuose dar vyresnė dukrytė, tai labai pergyvenau, kaip mums pavyks pakeisti miego įpročius, bet Sigita visiškai ramiai pasakė – yra visokių situacijų ir tai tikrai ne kliūtis geram miegui! Na ir tikrai, viskas pavyko! Dabar Jonas ne tik lengvai užmiega ir saldžiai miega naktį, bet dar ir čiulptuko atsisakėm, kas mane labai džiugina 😊 O ir Jonas daug geresnės nuotaikos dienos metu, manau visgi geras poilsis tam turi įtakos 😊
Ačiū Sigita! 🌟

Ona Adelė, 10 mėn.

2021-12-21

Prastas visos šeimos miegas privertė mus ieškoti pokyčių. Miegelių mokymų kelias mums nebuvo lengvas, dar nesibaigė, bet džiugina šviesa tunelio gale. Akivaizdus progresas. O svarbiausia – pailsėjęs vaikas.

Tomas, 18 mėn.

2021-12-18

As su Sigitos pagalba turiu tobulai mieganti vaika. Jam dabar 1,6m tobulai miega nuo 6men. O dabar laukiuosi antro ir taip bijau, kad taip nebus ,🙈 nes tikrai pripratom su vyru prie gero 🙈 Aciu labai labai 😊

Atsiliepimo originalas: https://fb.watch/9ZAnkfxfES/

Ignė, 18 mėn.

2021-12-03

Didelis Jums ačiū už pagalbą Ignei labai greitai priprasti miegoti vienai, tiesą sakant pradžioje netikėjau, kad taip gali būti. Bet tai ką padarėte Jūs prilygsta stebuklui. Ačiū, Ignės, 1,6 m, močiutė 💗

Karolina, 4 mėn.

2021-11-02

Staiga pablogėjęs kūdikio miegas privertė ieškotis pagalbos. Po miego mokymų jaučiuosi nuostabiai. Pasikeite labai daug. Pradedant ramesnėmis naktimis, geresniu miegu. Lengvesnis dienos planavimas. Aš labai džiaugiuosi, kad radau šią programą. Rezultatai mane nustebino, net viršijo lūkescius.

Albertas, 7 mėn.

2021-11-01

… Dabar labiausiai man patinka rytai, kai ilgai maitinu Albertą. Po nakties jo būnu pasiilgusi. Kambaryje įsivyrauja visiška tyla ir susikaupimas. Pamaitinus negaliu atsispirti jo absoliučiam meilumui ir gerai nuotaikai. Su tokiu apspangusiu nuo palaimos vaikučiu dar praleidžiu dalį laiko glaudžiai bendraudama ir žaisdama. Prisiminus pirmąsias naktis, pagalvoju, kad nors ir buvo sunkesnės, bet įspūdingos, net neįtikėtinos. Vėliau, deja, pačiai sunkiau sekėsi miegoti. Matyt nėra lengva po daugiau nei pusės metų grįžti į įprastas miego valandas. Nors, jau praėjus 3 savaitei, ir mano miegas jau gerėja 🙂 Mokymų metu jau pirmą savaitę abu su vyru džiaugiamės pažinę naują Albertą, kurio nepažinojom prieš tai. Dabar jis vientisesnis ir tarsi kitoks. Anksčiau dienos metu būdavo keistų emocijų iškrovų. Galiausiai, kažkuriuo metu abu pajutom ir apmaudą, kad mokymų nepradėjom anksčiau. Bet kita vertus – viskam savas laikas, o mane dar ir nuraminot, kai pasakėt, kad dabar yra pats geriausias laikas būtent dėl mažylio amžiaus! Ir.. prasidėjo eksperimentavimo laikotarpis – ant kiek garsiai galime leisti vakarus ar dienas namie, kai vaikas miega?! 🙂

Man labai patiko Jūsų tiek profesionalioji, tiek žmogiškoji pusė. Mokate ne tik plačiai atsakyti į visus klausimus su realiais, iš patirties, pavyzdžiais, bet ir gebate maloniai bendrauti, kas labai raminančiai nuteikia. Norisi dar paminėti apie moralinį nuteikimą (kaip rašėte el.laiške) prieš prasidedant mokymams. Jis mums padėjo geriau įsijausti ir tvirtai žengti pirmuosius žingsnius. Tikrai jautėmės kaip viena komanda, o tai tikiu – jau yra pusė darbo.

Ugnė, 6,5 mėn

2021-10-27

Pabaigus miego mokymus gyvenimo, poilsio kokybė žymiai pagerėjo, atsirado laiko sau, vyrui ir namams. Tieisog džiaugiuosi jus atradusi, ir susidūrus su miego nesklandumais, būtinai kreipsiuosi į jus pagalbos.