Sėkmės istorijos

Daniela, 5 mėn.

2020-11-17

Prieš kreipiantis į Jus mūsų mergaitė tikrai labai blogai miegojo. Naktys būdavo košmaras, labai sunkios: 8-12 pabudimų, visi pabudimai ir užmigimai su verkimu. Dienos miegelių irgi nelaukdavau, net bijodavau to laiko, kai reikės vaiką migdyti, nes visad verkdavo, klykdavo. Labai džiaugiamės, kad Jus suradome. Dabar mūsų naktys ramios, su 1-2 prabudimais valgyti, be jokio verkimo, mergaitė pabudusi guguoja, vartosi, pavalgiusi vėl pati užmiega. Po Jūsų programos pradėjau net laukti vaiko migdymo, dukrytę paguldome su šypsena, beveik niekad neverkia, užmiega ir nusiramina pati. Negalvojau, kad mūsų situacijoje taip viskas gali pasikeisti į gerą. Ačiū Jums už tai, kad pagaliau mūsų visa šeima po nakties pabunda pailsėjusi, o dieną per mergaitės dienos miegelius galime ramiai užsiimti savo darbais. Džiaugiamės kasdien ir žinau, kad, jei dar kada kils sunkumų su miegu, iškart kreipsimės į Jus, kad padėtumėte mums juos išspręsti!

 

Keinas, 17 mėn.

2020-09-19

Musu berniukui Keinui 17 mėnesiu, nuo jo gimimo mes esam išmiegoje tik viena karta 8 valandas nesikeldami. Visus 16 mėnesiu supdavom vaiką ant ranku ir keldavomės daug kartu per naktį…

Musu berniukui Keinui 17 mėnesiu, nuo jo gimimo mes esam išmiegoje tik viena karta 8 valandas nesikeldami. Visus 16…

Posted by Pavel Voitukovic on 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis

Tomas, 12,5 mėn.

2020-09-16

Nežinau, kaip tinkamai padėkoti, kad grąžinote man miegą! Pagaliau jaučiuosi pailsėjusi, nebėra įtampos ir nesijaučiu, kad būčiau ant žlugimo ribos. Per metus neturėjau daugiau nei 4 valandų nepertraukiamo miego ir buvau tikrai išsekusi, irzli, nervindavo menkiausia smulkmena. Tai ką turime dabar, visiems šeimoje tarsi stebuklas, džiaugiamės kiekvieną rytą. 🙂 

Dar kartą AČIŪ.

Adomas, 18 mėn.

2020-07-13

Ačiū Jums labai už tokią nuoširdžią, malonią pagalbą ir palaikymą! Padarėt stebuklą. ne kitaip! 🙂 Net sapnuot negalėjau. kad mano Adomas taip tvarkingai miegos ir iš nemiegotojo ir naktinėtojo taps tokiu visai pavyzdingu miegotoju!! 🙂

Amelija, 14 mėn.

2020-06-11

Laba diena, Sigita. Visu pirma norėčiau jums padėkoti už didelę pagalbą ir paramą mums žingsniuojant šiuo nelengvu miego keliu. Gal ir ne viskas sekėsi 100% bet manau 80% tikrai pasiekėme su jūsų pagalbą. Ačiū jums labai. Bus keista kaip nereiks pildyti miego žurnalo, jau įpratau. Šiandien, Amelija užmigo per 12min. kedė nuo vakar stovi per pusę durų slenksčių (žinau, kad jos neturėjo visai jau būti), bet aš visada atsižvelgiu į Amelijos būklę, kaip ji reguoja ir jaučiasi.Gal mes ir ilgiau užtrukome einant tais mažais žingsniukais iki finišo, bet einame į priekį ir, manau, kad dar truputėli ir mums viskas pavyks. Svarbiausia kad pokyčiai tikrai yra. Vien tai, kad ji miega savo lovelėje ir tik su vienu maitinimu nakti, mums jau tai didelis pasiekimas. Tikrai nepasiduosime ir tęsime toliau savo darbus. Ačiū!

P. S. Jums dideliausios sėkmės savo darbuose, jūsų pagalba neįkainojama, mums, tėveliams kuriems reikia palaikymo ir jūsų žinių. Aš labai jums dėkinga, kad suteikėte galimybę mums keliauti “Miego Pasaka” keliu ir turime ramesnius miegelius.

Ema, 13 mėn.

2020-05-29

Labai labai džiaugiuosi sudalyvavusi šioje miego programoje. Nors informacijos apie vaikų miegą galima rasti daug, tačiau pačiai pasiekti rezultatų vis nesisekė.
Sigita viską sudėliojo į vietas ir labai tiksliai nurodė ką, kaip ir kada daryti. Ir dar – miego planas buvo pritaikytas konkrečiai mūsų vaikui, mūsų unikaliai situacijai (vaikas beveik nevalgantis kieto maisto), kartu su didžiuliu palaikymu, rūpesčiu ir motyvacija. Sunkesniais momentais, mintyse sau kartodavau Sigitos žodžius – ji nei minutės neleido dvejoti, kad kažkas gali nepavykti. Ir iš tikrųjų, pavyko! Jau antrą naktį pajutome žymų progresą (kokio pati nepasiekiau per kelias savaites), o 8-tą naktį dukrytė jau pilnai išmiegojo savo lovytėje, ir man nei karto nereikėjo keltis!

Visiems dvejojantiems, galiu tik pasakyti – tikrai verta! Negalėjau patikėti, kaip greitai ir kaip lengvai mano vaikas mokosi naujų miego įpročių, ir esu tikra, kad tokio rezultato pati nebūčiau pasiekusi. Ačiū!

Rekomenduoju! Mūsų situacija buvo itin kebli. Gavome asmeniškai pritaikytą miego planą – labai bijojau, kad jis nebūtų…

Posted by Agnė Bartaševičienė on 2020 m. birželio 9 d., antradienis