Individualios konsultacijos

Miego pasakos programa
“Patiems mažiausiems”

Miego pokyčių programa skirta besilaukiančioms šeimos ar auginančioms naujagimius nuo 0 iki 3 mėn. Sveikų miego įpročių suformavimas nuo ankstyvo amžiaus padės užtikrinti gerą savarankišką miegą Jūsų mažyliui ateityje. Programos trukmė: iki kol naujagimiui sueis 12 sav.

Kas įeina į šį paslaugų paketą?

Į šį paslaugų paketą įeina:

 1. 45 min. konsultacija
  Individuali 45 minučių trukmės konsultacija, kurioje aptarsime Jūsų naujagimio miego poreikius, kaip atpažinti mieguistumą, kaip teisingai sudaryti kūdikio maitinimo ir miego grafiką. Taip pat pateiksiu idėjų ir patarimų, kaip išmokyti kūdikį skirti dieną ir naktį bei kaip padėti Jūsų naujagimiui susiformuoti sveiko miego įpročius.
 2. Naujagimio miego planas
  Jūs gausite savo naujagimiui miego planą, kurį išsamiai aptarsime susitikimo ar video skambučio metu. Naujagimio miego plane pateikti metodai išmokys Jus pradėti puoselėti savo kūdikiui sveiko miego įpročius, t.y. padės susirasti nusiraminimo strategijas, o šiek tiek ūgtelėjus lengviau išmoks užmigti pats, be „užmigimo skanukų“.
 3. Palaikymas ir motyvacija
  Jūs neliksite vieni su miego planu ir gausybe patarimų, aš būsiu su Jumis iki kol Jūsų kūdikiui sueis 12 savaičių. Per šį laiką mes telefonu bendrausime 3 kartus, skambučių trukmė bus apie 20 min. Taip pat bendrausime el. laiškais.

Norite daugiau informacijos apie miego programą ar užsisakyti konsultacijas, rezervuokite laiką nemokamam pažintiniam pokalbiui čia: “Rezervuoti laiką skambučiui”

 

1 val. konsultacijos telefonu kaina: nuo 68 EUR
Pilnos paslaugos paketo kaina: 250 EUR (konsultacijos video skambučio pagalba)
Pilnos paslaugos paketo kaina: 285 EUR (konsultacija kliento namuose, Alytaus m.)
* Naujagimių miego konsultacijų tikslas yra šviesti šeimas apie naujagimių miegą ir suteikti priemones, kurių pagalba kūdikėliui būtų pradedami formuoti sveiko miego įpročiai. Ši programa nėra skirta padėti naujagimiams išmiegoti per visą naktį, dauguma naujagimių nėra pasirengę ilgam naktiniam miegui, kol jie nėra vyresni ir jų vystymasis nėra pažengęs į priekį.

Miego pasakos programa
"Saldus miegelis kūdikėliams"

Šis paslaugų paketas tinkamas auginantiems kūdikėlius nuo 4 mėn. iki 18 mėn. Tai pagalba mokant savo mažuosius savarankiškai užmigti be nešiojimų, supimų, maitinimų ir kitų “užmigimo skanukų”. Įsivaizduokite, Jūs paguldote savo kūdikį, pabučiuojate, palinkite labos nakties ir jis užmiega be Jūsų, o ryte pabunda laimingas, gerai pailsėjęs ir pasiruošęs dienos nuotykiams. Skamba per gerai, kad būtų tiesa?  Geras miegas yra įmanomas Jums ir Jūsų šeimai ir aš galiu padėti! Ramus kūdikio miegas visą naktį, visų tėvų svajonė. Programos trukmė 2 savaitės.

Kas įeina į šį paslaugų paketą?
 1. 60–90 min. konsultacija
  Privati 60–90 minučių trukmės konsultacija, kurioje aptarsime Jūsų kūdikio miego poreikius, kaip atpažinti mieguistumą, kaip teisingai sudaryti kūdikio maitinimo ir miego grafiką. Taip pat pateiksiu idėjų ir patarimų, kaip išmokyti kūdikį skirti dieną ir naktį bei kaip padėti jam susiformuoti sveiko miego įpročius.
 2. Individualus miego planas Jūsų kūdikiui
  Naudodamasi Jūsų atsakytu miego klausimynu ir informacija, kuria pasidalinsite su manimi, aš paruošiu išsamų, pritaikytą Jūsų kūdikėliui miego planą, kurį išsamiai aptarsime susitikimo ar video skambučio metu. Gausite žingsnis po žingsnio aprašytą miego planą su tikslais, kurių galite siekti, kad išmokytumėte savo kūdikį užmigti be „užmigimo skanukų“ ir miegoti ramiai visą naktį bei turėti kokybiškus pietų miegelius.
 3. Palaikymas ir motyvacija
  Jūs neliksite vieni su miego planu ir gausybe patarimų, aš būsiu su Jumis visas dvi savaites. Analizuosiu Jūsų pildomą miego žurnalą, jį aptarsime telefonu ir el. laiškais. Per pirmąją miego programos savaitę telefonu bendrausime 4 kartus. Aš Jums paskambinsiu iš anksto sutartu laiku, o skambučių trukmė bus apie 15 min. Taip pat bendrausime el. laiškais, kurie bus neribojami visą miego programos laiką.

Norite daugiau informacijos apie miego programą ar užsisakyti konsultacijas, rezervuokite laiką nemokamam pažintiniam pokalbiui čia: “Rezervuoti laiką skambučiui”

 

1 val. konsultacijos telefonu kaina: nuo 68 EUR
Pilnos paslaugos paketo kaina: 350 EUR (konsultacijos video skambučio pagalba)
Pilnos paslaugos paketo kaina: 385 EUR (konsultacija kliento namuose, Alytaus m.)

Miego pasakos programa
"Laikas miegoti vaikuti"

Ar Jūsų vakarai kupini diskusijų, ribų tikrinimo, atsikalbinėjimų, ginčų ir miego baimių? Nežinote, kiek laiko užtruksite kol užmigdysite savo vaikutį ir kokia bus naktis?

Aš turiu Jums gerų naujienų! Mažyliai ir vaikai taip pat gali išmokti gerai miegoti. Leiskite man išmokyti, kaip miegą paversti svajone, su džiaugsmu atsisveikinti su savo angelėliu ir pasisveikinti tik ryte, po visos nakties miego! Ši programa skirta patenkinti specifinius Jūsų vaikučio (nuo 18 mėn.)  miego poreikius, siekiant padėti jam pačiam užmigti ir gerai išsimiegoti. Programos trukmė 3 savaitės.

Kas įeina į šį paslaugų paketą?

Į šį paslaugų paketą įeina:

 1. 60–90 min. konsultacija
  Privati 60–90 minučių trukmės konsultacija, kurioje aptarsime Jūsų vaikučio sveiko miego poreikius ir miego plano įgyvendinimo strategijas, pasiaiškinsime kaip išmokyti savo mažylį skirti dieną ir naktį bei kaip skatinti savarankišką miegą.
 2. Individualus miego planas Jūsų vaikučiu.
  Naudodamasi Jūsų atsakytu miego klausimynu ir informacija, kuria pasidalinsite su manimi, aš paruošiu išsamų, pritaikytą Jūsų vaikučiui miego planą, kurį išsamiai aptarsime susitikimo ar video skambučio metu. Gausite žingsnis po žingsnio aprašytą miego planą su tikslais, kurių galite siekti, kad išmokytumėte savo vaikutį užmigti be „užmigimo skanukų“ ir miegoti ramiai visą naktį bei turėti kokybiškus pietų miegelius.
 3. Palaikymas ir motyvacija
  Jūs neliksite vieni su miego planu ir gausybe patarimų, aš būsiu su Jumis visas tris savaites. Analizuosiu Jūsų pildomą miego žurnalą, jį aptarsime telefonu ir el. laiškais. Per pirmąją miego programos savaitę telefonu bendrausime 4 kartus. Aš Jums paskambinsiu iš anksto sutartu laiku, o skambučių trukmė bus apie 15 min. Taip pat bendrausime el. laiškais, kurie bus neribojami visą miego programos laiką.

Norite daugiau informacijos apie miego programą ar užsisakyti konsultacijas, rezervuokite laiką nemokamam pažintiniam pokalbiui čia: “Rezervuoti laiką skambučiui”

 

1 val. konsultacijos telefonu kaina: nuo 68 EUR
Pilnos paslaugos paketo kaina: 420 EUR (konsultacijos video skambučio pagalba)
Pilnos paslaugos paketo kaina: 455 EUR (konsultacija kliento namuose, Alytaus m.)

Miego pasakos programa
"Dvigubai daugiau laimės"

Ar turite daug mažučių nemiegančių naktimis? Galbūt dvynukų, trynukų ar bet kurio amžiaus brolių ir seserų, kuriems taip pat reikia pagalbos?

Kuo galiu padėti?
 1. Jei miego problemas norėsite spręsti tuo pačiu metu, tai antram vaikučiui kaina bus 30 proc. nuo programos pagal atitinkamą amžiaus grupę.
 2. Jei miego problemas norėsite spręsti atskirai, t.y. pabaigus pirmojo vaikučio, pradėti kito (14 dienų bėgyje), paslaugos kaina bus 50 proc. nuo programos pagal atitinkamą amžiaus grupę.
 3. 1 val. pokalbio telefonu kaina nuo 68 EUR. Šio pokalbio metu aptarsime Jūsų situaciją, padėsiu suprasti kodėl taip vyksta ir ką reiktų daryti, kad situaciją pagerėtų.
* Antras vaikutis bus laikomas jaunesnis.

Norite daugiau informacijos apie miego programą ar užsisakyti konsultacijas, rezervuokite laiką nemokamam pažintiniam pokalbiui čia: “Rezervuoti laiką skambučiui”

 

Miego pasakos paslaugos buvusiems klientams

Jei pastebėjote, kad augant vaikeliui kyla naujų miego iššūkių, o Jūs patys nebegalite jų išspręsti, aš esu tam, kad Jums padėčiau. Kartais reikia tiek nedaug, kad Jūsų šeimos geras miegas sugrįžtų…

Ką galiu pasiūlyti?

Štai keletas skirtingų variantų, kuriuos galiu pasiūlyti savo buvusiems klientams:

 1. Papildoma konsultacinė savaitė el. paštu – 68,00 EUR.
 2. Valandos trukmės telefoninis pokalbis, skirtas aptarti Jūsų naują situaciją ir susigrąžinti pasiektą miego tvarką – 115,00 EUR.
 3. Naujagimio pradinis rinkinys – vienos valandos skambutis ir savaitės susirašinėjimas el. paštu, kad Jūsų naujajam šeimos nariui būtų kuo geresnė miego pradžia! 138,00 EUR.

Sėkmės istorijos