fbpx

Apie mane

„Sleep Sense™” programa leido man būti ta mama, kuria norėjau būti ne tik savo mažajam, bet ir kitiems dviem savo sūnums.

Kuomet supratau, jog mama noriu tapti trečią kartą, negalvojau, kad šio vaikučio gimimas turės įtakos ir mano karjerai.

Eriko laukimas nebuvo paprastas ir lengvas, tačiau žinojau ir buvau pasiryžusi tuos du motinystės metus skirti jam, labai norėjau džiaugtis kiekviena akimirka, kurią šis mažas žmogutis padovanos mums. Džiaugėmės visi, vaikutis leido miegoti naktį, leido ir dieną. Lyginant su kitais dviem mano sūnumis, Erikas buvo nuostabus, linksmas kūdikėlis, ne rėksniukas. Visgi po 3 mėnesių supratau, kad gerokai klydau dėl savo vaikučio: ryte jausdavausi kaip sulaužyta, nes naktį miegojau nepatogiai, nespėdavau atlikti jokių darbų dienos metu, nes dieną jis miegodavo tik kai yra supamas arba maitinamas, negalėjau jo paguldyti į lovytę, nes joje visai nemiegodavo ir tai tikrai nebuvo tobulo vaikučio pavyzdys. Visgi šeimoje buvo dar trys vyrai, kuriems taip pat reikėjo dėmesio: reikėjo mamos, reikėjo žmonos.

Vyras buvo paverkimo šalininkas ir sakydavo padėk į lovytę, paverks ir užmigs. Visgi man verkimas buvo tabu, aš vos ne vos galėdavau ištverti vieną minutę, nes to negalėjo atlaikyti nei mano ausys, nei širdis, nei sąžinė. Tačiau tęstis taip ilgiau negalėjo.

Išbandžiau kelis patarimus, perskaitytus interneto platybėse, tačiau norimo rezultato jie nedavė. Džiaugiuosi, kad nesusitaikiau su esama padėtimi, nepasirinkau būdo „palaukti kol išaugs” ir ieškojau toliau, nes kažkur viduje tikėjau, kad turi būti kažkas kas padėtų išspręsti mūsų miegelio problemas. Ir jį radau…

Programa taip greitai davė rezultatų, kad sužavėta buvau ne tik aš, bet ir vyras. O rezultatui pranokus lūkesčius, supratau, kad to noriu išmokyti ir kitus tėvelius, susiduriančius su panašiomis problemomis: užmigdant vaikus, su jų kėlimusi naktimis, ar nenoru pailsėti dienos metu. Noriu padėti tėvams „atgauti“ ramius vakarus ir naktis. Nes tik gerai pailsėjęs žmogus, gali nuveikti didelius darbus!

Taigi įkvėpta savo šeimos pasiekimo bei kitų šeimų visame pasaulyje rezultatais, nusprendžiau vykti į Amsterdamą viso to išmokti iš Sleep Sense™ programos kūrėjos Dana Obleman ir tapti sertifikuota Sleep Sense™ konsultante. Visgi sudėtingas laikotarpis užklupęs pasaulį, pakoregavo ir mano planus, teko mokytis nuotoliniu būdu, perkeltos abiejų vyresnių sūnų mokyklos į namus, dar labiau apsunkino visą mano mokslą, tačiau kai turi didelį norą ir matai viziją, jokie pasaulio kataklizmai nesutrukdė siekti tikslo. Džiaugiuosi būdama pirmoji, sertifikuota “Sleep Sense” konsultantė Lietuvoje.

Kaip veikia programa ir kaip vaikutis (mano sūnus, Erikas, 11,5 mėn.) gali pats savarankiškai užmigti mažiau nei per 2 minutes, galite pamatyti čia:

Jei vis dar abejojate ar įmanoma išmokyti vaikuti užmigti savarankiškai, susipažinkite su Eriku, 11.5 mėn., miegelis mano klecką aplanko per trumpiau nei 2 min. Norite, kad ir Jūsų vaikutis taip užmigtų? Parašykite man ir aš Jums padėsiu ☺️

Posted by Miego pasaka on 2020 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis

SUSISIEKITE JAU DABAR

Jei Jūsų vaikas miega neramiai, dažnai pabunda naktį, sunku jį užmigdyti vakarais ar nenori eiti pietų miegelio, susisiekite su manimi ir aš Jums padėsiu. Kaip?

  1. Aš pateiksiu išsamios informacijos apie tai, kodėl miegas yra toks svarbus vaiko gerovei. (Tai suteiks Jums motyvacijos, reikalingos norint pakeisti vaiko miego įpročius.)
  2. Sudarysiu lengvai įgyvendinamą individualų planą, pritaikytą Jūsų vaikui. Su Jūsų, tėvų, pagalba atrasime tai, kas tiks būtent Jūsų vaikui, nes niekas savo vaiko nepažįsta geriau nei tėvai.
  3. Parodysiu, kaip įvertinti sėkmę. (Ne, vaikas nemiegos neprabusdamas 12 valandų pirmąją naktį – nors taip nutinka! Aš pasakysiu, ko galite tikėtis pakeliui…)

Registruokitės į nemokamą 15 minučių susipažinimo skambutį. Mes aptarsime Jūsų vaiko miego ypatumus ir gal iš karto pavyks pasiūlyti Jums sprendimo idėjų.

Sėkmės istorijos