fbpx

Kūdikių ir vaikų miego konsultantė

2019 metais „Sleep Sense™” miego mokymų programa mūsų šeimos gyvenimą pakeitė per vieną naktį.

Mano mažyliui buvo 4 mėnesiai, kai, prieš tai išbandžiusi keletą kitų patarimų, rastų interneto platybėse (kurie, kaip supratote, norimų rezultatų neatnešė), pasiryžau praktiškai pritaikyti „Sleep Sense™” mokymų metu gautas žinias. Ir, nepaisant emociškai sunkaus pirmojo migdymo, tai buvo kažkas fantastiško. Patarimai veikė 100 procentų.!

Dėl „Sleep Sense™” programos metu įgytų bei praktiškai pritaikytų žinių, mes taip greitai pakeitėme savo miegelius, jog sužavėta likau ne tik aš, bet ir vyras. Juk mažylio miego kokybė daro įtaką ir visos šeimos narių poilsiui. Rezultatams pranokus lūkesčius, pajutau, kad noriu (o ir galiu!) padėti kitoms šeimoms, susiduriančios su panašiomis problemomis. Tai yra – ilgais, varginančiais migdymais nakčiai, dažnu mažylio naktiniu kėlimusi, nenoru miegoti pietų miegelio.

Noriu padėti tėvams, „įsisukusiems“ į ilgą, streso bei įtampos pilną vaikučio migdymo procesą, „nepamesti” savęs ir, žinoma, neapleisti savo santykių su antrąją puse. Noriu, kaip vaikų miego konsultantė, prisidėti prie to, jog dienos metu mažųjų krečiamos išdaigos keltų šypseną, susižavėjimą, o ne, priešingai, susierzinimą ar net pyktį. Galiausiai, noriu, kad tėveliai po miego specialisto konsultacijos tiesiog džiaugtųsi tėvyste. Juk, tik gerai pailsėję, galime matyti gražesnį bei geresnį pasaulį.

Taigi, įkvėpta savo bei daugelio kitų šeimų iš viso pasaulio teigiama patirtimi bei pokyčiais, 2020 metų pavasarį nusprendžiau vykti į Amsterdamą ir, padedama „Sleep Sense™” programos kūrėjos Deinos Obleman (Dana Obleman), tapti sertifikuota „Sleep Sense™“ vaikų miego konsultante.

Tiesa, mano noras tapti kūdikio miego specialiste sutapo su sudėtingu laikotarpiu, visą pasaulį užklupusiu 2020 m pradžioje. Pandemijos suvaržymai pakoregavo ir mano planus: teko mokytis nuotoliniu būdu (internetu). Mokantis susidūriau su įvairiais iššūkiais. Vienas jų – nuotolinis vyresniųjų sūnų mokslas. Tačiau, kai turi didelį norą ir matai viziją, jokie pasaulio kataklizmai nesutrukdo siekti tikslo.

Baigusi mokymus ir atlikusi praktiką, 2020 metų birželio 15 d. gavau diplomą. Taip tapau pirmąja ir vienintele sertifikuota miego programos „Sleep Sense™” konsultante Lietuvoje.

"Sleep Sense" vaikų miego programos baigimo diplomas

Mano mažylis jau nebe leliukas, o mažas vyrukas. Tačiau aš, kiekvieną vakarą, ruošdama miegeliui, negaliu atsidžiaugti, kaip lengvai ir paprastai jis užmiega! Tad kiekvieną rytą visa mūsų šeima pasitinka puikiai pailsėjusi.

Džiaugiuosi pasikeitusiu mūsų šeimos požiūriu į miegą, jo svarbą ir duodamą grąžą, kai visi gerai išsimiegame.

Ir Jūs nebijote gyventi kitaip? Norite ne tik teigiamų savo vaiko miegelio pokyčių, bet ir nuo to neatsiejamos geresnės visos šeimos gyvenimo kokybės? Parašykite man ar registruokitės nemokamam pažintiniam skambučiui ir pakalbėsime išsamiau, kaip aš galėčiau padėti Jūsų šeimai susigrąžinti gerą miegą.

Baigusi mokymus ir atlikusi praktiką, 2023 m birželio 15 d. gavau suaugusių miego programos „Solve Your Sleep™” diplomą. Dabar esu ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų miego pokyčių konsultantė, trenerė, koučerė (kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, svarbu, kad visi gerai miegotumėte 😉).

SYS suaugusių miego programos baigimo diplomas

 

Kaip veikia programa ir kaip mano sūnus, Erikas (kai jam buvo 11,5 mėn.) užmiega pats, savarankiškai, mažiau nei per 2 minutes, galite pamatyti čia:

Jei vis dar abejojate ar įmanoma išmokyti vaikuti užmigti savarankiškai, susipažinkite su Eriku, 11.5 mėn., miegelis mano klecką aplanko per trumpiau nei 2 min. Norite, kad ir Jūsų vaikutis taip užmigtų? Parašykite man ir aš Jums padėsiu ☺️

Posted by Miego pasaka on 2020 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis

SUSISIEKITE JAU DABAR

Jei Jūsų vaikas miega neramiai, dažnai pabunda naktį, sunku jį užmigdyti vakarais ar nenori eiti pietų miegelio, susisiekite su manimi ir aš Jums padėsiu. Kaip?

  1. Aš pateiksiu išsamios informacijos apie tai, kodėl miegas yra toks svarbus vaiko gerovei (tai suteiks Jums motyvacijos, reikalingos norint pakeisti vaiko miego įpročius.) Kas vyksta miego metu, kaip vaikutis reguoja į vienokius ar kitokius tėvų veiksmus. Informaciją pateiksiu suprantamai, aiškiai, su pavyzdžiais, su kitų šeimų istorijomis (taip Jums bus lengviau viską suprasti ir įsiminti).
  2. Sudarysiu lengvai įgyvendinamą individualų planą, pritaikytą Jūsų vaikui. Su Jūsų, tėvų, pagalba atrasime tai, kas tiks būtent Jūsų vaikui, nes niekas savo vaiko nepažįsta geriau nei tėvai.
  3. Parodysiu, kaip įvertinti sėkmę. (Ne, vaikas nemiegos neprabusdamas 12 valandų pirmąją naktį – nors taip nutinka! Aš pasakysiu, ko galite tikėtis pakeliui…)

Registruokitės į nemokamą 15 minučių susipažinimo skambutį. Mes aptarsime Jūsų vaiko miego ypatumus ir gal iš karto pavyks pasiūlyti Jums sprendimo idėjų.

 

Sėkmės istorijos