fbpx

Miego filosofija

Apie „Sleep Sense ™“ miego metodą

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Šio metodo, kurį taikiau ir savo sūnui, aš mokiausi pas pačią programos įkūrėją Dana Obleman, kuri sukūrė jį 2003 metais ir padėjo dešimtims tūkstančių mamų ir tėčių, išspręsti jų vaikų miego problemas.

Kai tėvai man patiki savo vaiko miego problemas, tai didžiausias pasitikėjimas, kurį galima gauti, todėl spręsdama jas, jaučiu ypatingą atsakomybę tiek prieš patį vaiką, tiek prieš tėvus.

Kas tai per metodas?

  1. Švietimas. Pateikiama išsami informacija apie tai, kodėl miegas yra toks svarbus vaiko gerovei. Tai suteikia tėvams motyvacijos, reikalingos norint pakeisti vaiko miego įpročius.
  2. Plano sudarymas. Sudaromas lengvai įgyvendinamas individualus planas konkrečiam vaikui. Su tėvų pagalba atrandama tai, kas tinka būtent jų vaikui ir žingsnis po žingsnio sudaromas planas, kurį įgyvendinti tikrai nėra sudėtinga.
  3. Lūkesčiai. Parodoma, kaip įvertinti sėkmę. Ne, vaikas nemiegos neprabusdamas 12 valandų pirmąją naktį – nors taip nutinka! Tėvai supažindinami, ko gali tikėtis pakeliui ir kaip tai spręsti.

Taikant „Sleep Sense ™“ miego metodą daug dėmesio skiriama skirtingiems auklėjimo stiliams, kurie pritaikomi konkrečiai Jūsų šeimai, kad būtų patogu ir malonu su juo dirbti ir, kad jis suveiktų Jūsų vaikui.

Verkimas…

Kadangi dauguma tėvų, ypač mamos, yra itin jautrūs kūdikių, vaikų verkimui, dažnai ir pagrįstai iškyla klausimas, ar ši programa susijusi su „išsiverkimu“.

Verkimas, tai Jūsų vaiko protestas dėl vykstančių pokyčių, ir tikėtina, kad keičiant jo miego įpročius, tai sukels protestą. Štai todėl aš visada sakau tėvams, kad taikant šią miego programą, greičiausiai Jūs pamatysite šiokį tokį protestą iš savo vaiko.

Tačiau būkite tikri, kad aš niekada neprašysiu Jūsų palikti savo vaiko, kad jis verktų vienas, taip pat neprašysiu Jūsų nepaisyti jo pagalbos šauksmų, būti šaltiems ir nejautriems ar elgtis nerūpestingai su savo vaiko emocijomis. Galų gale, Jūs geriausiai žinote savo vaiką, ir mano tikslas nėra bandyti pakeisti Jūsų santykius su juo. Mano tikslas visada yra padėti pagerinti tėvų ryšį su savo vaiku, parodant jam, kad tam tikrų taisyklių, procesų įvedimas į jų kasdieninį gyvenimą, gali iš esmės pakeisti mažamečio miego įpročius, kurie suformuos gero miego praktiką ne tik vaikui, bet grąžins ramias naktis ir jų tėvams.

Pagrindinė priežastis, kodėl mano taikoma „Sleep Sense ™“ miego programa tokia veiksminga yra ta, kad leidžia sukurti planą Jums tokį, kuriame jausitės patogiai, kadangi tik Jūs geriausiai pažįstate ir jaučiate savo vaiką. O papildoma individuali 2 ar 3 savaičių mano pagalba plano įgyvendinimui, leidžia užtikrinti tai, jog Jūs nepasiduosite po pirmųjų naktų ir pasieksite savo užsibrėžtus lūkesčius.

Sėkmės istorijos