fbpx

Albertas, 7 mėn.

Sigita Žilinskienė
2021-11-01

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

… Dabar labiausiai man patinka rytai, kai ilgai maitinu Albertą. Po nakties jo būnu pasiilgusi. Kambaryje įsivyrauja visiška tyla ir susikaupimas. Pamaitinus negaliu atsispirti jo absoliučiam meilumui ir gerai nuotaikai. Su tokiu apspangusiu nuo palaimos vaikučiu dar praleidžiu dalį laiko glaudžiai bendraudama ir žaisdama. Prisiminus pirmąsias naktis, pagalvoju, kad nors ir buvo sunkesnės, bet įspūdingos, net neįtikėtinos. Vėliau, deja, pačiai sunkiau sekėsi miegoti. Matyt nėra lengva po daugiau nei pusės metų grįžti į įprastas miego valandas. Nors, jau praėjus 3 savaitei, ir mano miegas jau gerėja 🙂 Mokymų metu jau pirmą savaitę abu su vyru džiaugiamės pažinę naują Albertą, kurio nepažinojom prieš tai. Dabar jis vientisesnis ir tarsi kitoks. Anksčiau dienos metu būdavo keistų emocijų iškrovų. Galiausiai, kažkuriuo metu abu pajutom ir apmaudą, kad mokymų nepradėjom anksčiau. Bet kita vertus – viskam savas laikas, o mane dar ir nuraminot, kai pasakėt, kad dabar yra pats geriausias laikas būtent dėl mažylio amžiaus! Ir.. prasidėjo eksperimentavimo laikotarpis – ant kiek garsiai galime leisti vakarus ar dienas namie, kai vaikas miega?! 🙂

Man labai patiko Jūsų tiek profesionalioji, tiek žmogiškoji pusė. Mokate ne tik plačiai atsakyti į visus klausimus su realiais, iš patirties, pavyzdžiais, bet ir gebate maloniai bendrauti, kas labai raminančiai nuteikia. Norisi dar paminėti apie moralinį nuteikimą (kaip rašėte el.laiške) prieš prasidedant mokymams. Jis mums padėjo geriau įsijausti ir tvirtai žengti pirmuosius žingsnius. Tikrai jautėmės kaip viena komanda, o tai tikiu – jau yra pusė darbo.