fbpx

Ella, 7 mėn.

Sigita Žilinskienė
2021-07-07

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Nusprendėme kreiptis pas Sigitą kadangi mūsų mažoji naktį miegodavo tik krūtinės pagalba, buvo neįmanoma perkelti jos į savo lovytę ir todėl susidurdavom su nuolatiniais prabudimais. Dukrytė nuo manęs neatsitraukdavo, miegodavau su nutirpusia ranka, bijodavau pajudėti, kad neprižadinti, buvau išsekusi, dažnai pikta ir apie vakarus sau jau buvau pamiršusi.
Sunku patikėti, kad per kelias naktis viskas pas mus pasikeitė ir jau pirmą naktį matėme didelius pasiekimus. Dabar mūsų mažoji miega savo lovytėje, ji užmiega pati, mūsų pagalba yra minimali arba visai nereikalinga. Naktys patapo ramesnes, dažnai išmiega visą naktį arba prabunda 1-2 kartus. Prieš mūsų pokyčius juokėmės iš idėjos, kad tiesiog paguldysim vaiką į lovytę, uždarysime duris ir ji miegos. Galvojome, kad tai tikrai neįmanoma, tikrai ne pas mus. Dabar juokiamės, kad būtent šitaip dažnai pas mus ji ir užmiega 🙂.
Per šiuos mokymus tikrai turėjome ir sunkesniu dienų ir daug klausimų, bet Sigita mus labai palaikė, davė daug svarbios informacijos, atsakė į visokius iškilusius klausimus ir džiaugėsi kartu su mumis mūsų pasiekimais. Labai profesionali, empatiška, draugiška ir maloni miego specialistė, kuri myli savo darbą.
Mes Jums labai dėkojame ir jei ateity iškils kokių problemų, mes būtinai su Jumis susisieksime.