fbpx

Ema, 13 mėn.

Sigita Žilinskienė
2020-05-29

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Labai labai džiaugiuosi sudalyvavusi šioje miego programoje. Nors informacijos apie vaikų miegą galima rasti daug, tačiau pačiai pasiekti rezultatų vis nesisekė.
Sigita viską sudėliojo į vietas ir labai tiksliai nurodė ką, kaip ir kada daryti. Ir dar – miego planas buvo pritaikytas konkrečiai mūsų vaikui, mūsų unikaliai situacijai (vaikas beveik nevalgantis kieto maisto), kartu su didžiuliu palaikymu, rūpesčiu ir motyvacija. Sunkesniais momentais, mintyse sau kartodavau Sigitos žodžius – ji nei minutės neleido dvejoti, kad kažkas gali nepavykti. Ir iš tikrųjų, pavyko! Jau antrą naktį pajutome žymų progresą (kokio pati nepasiekiau per kelias savaites), o 8-tą naktį dukrytė jau pilnai išmiegojo savo lovytėje, ir man nei karto nereikėjo keltis!

Visiems dvejojantiems, galiu tik pasakyti – tikrai verta! Negalėjau patikėti, kaip greitai ir kaip lengvai mano vaikas mokosi naujų miego įpročių, ir esu tikra, kad tokio rezultato pati nebūčiau pasiekusi. Ačiū!

Rekomenduoju! Mūsų situacija buvo itin kebli. Gavome asmeniškai pritaikytą miego planą – labai bijojau, kad jis nebūtų…

Posted by Agnė Bartaševičienė on 2020 m. birželio 9 d., antradienis