fbpx

Ginvilė, Edgar (19 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2024-06-09

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Mūsų šeimoje miego tema viena jautriausių. Nuo pat pirmų vaikelio naktų jos ramios nebuvo. Pilvo diegliai, refliuksas, nešiojimas ant rankų.
Turėjome pirmąją vienos specialistės pagalbą, kuri, deja, buvo nesėkminga  (vaikučiui buvo 12 mėnesių). Galiausiai mažasis atsidūrė mūsų lovoje, kad nereikėtų keltis 7-9 kartus ir keliauti į jo kambarį. Nors ir miegojo kartu lovoje, naktiniai atsibudimai niekur nedingo, toliau miegodavo tik žindymo pagalba.
Mėnesiai bėgo, o savaiminių pokyčių nebuvo. Supratome, kad jam trukdome miegoti geriau, nes kitaip neišmokėme, bet kokie mokytojai be gerų mokymų ir supratimo.
Ir radome Sigitą su Miego pasaka. 19 mėnesių prasidėjo kelionė geresnio miego link (naturalu, kad buvo baisu, jog liksime be pokyčių).

Šiandien turime vaikutį, kuris užmiega pats savam kambaryje, savoj lovytėj. Prabunda 1 kartą ir greitai susitvarkoma su miegučiu. Dar turime ankstyvus rytus, bet laimingi miego plano dėka tęsiame kelionę tobulo miego link.

Sigitos profesionalumas ir empatija mus lydėjo visa šį laiką. Komanda buvome ne tik namuose, bet tokie jautėmės ir su miego fėja – Sigita. 🙂