fbpx

Greta, Emilio (7 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2022-11-28

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau
Emilio sėkmės istorija_Miego pasaka

Nebegalėjau gyventi be miego, Emilis visą naktį keldavosi kad 30-40 min., jaučiausi išsekusi, vaikas nuolat buvo irzlus ir nelaimingas. Draugei prasitarus, kad jos pusseserė įsigijo kursą ir nenustoja sakyti “verta kiekvieno cento”, šis sakinys mane papirko. Mokymai pakeitė mūsų gyvenimą, pagaliau vėl galiu mėgautis motinyste, baigėsi depresinės mintys, ašaros ir gyvenimas tik laukimu “kada tai baigsis”. Labai džiaugiuosi, kad nelaukėme, kol Emilis išaugs, priėmėme sprendimą ieškoti pagalbos.

Jūsų vietoje kelčiau kainą :). Pradžioje atrodė brangu, bet po tokio kiekio informacijos, po nuolatinio palaikymo, bendravimo, pagalbos ir TOKIO atsidavimo tam, ką darote, negalėjome patikėti, kad kaina tik tokia! Labai džiaugiuosi, kad mokymai nėra sausa teorija, kad dalinatės kitų tėvelių patirtimi (tai padeda suprasti, kad mes ne vieni) ir asmenine patirtimi, pasitikėjimas pačia programa tampa dar didesnis.