fbpx

Sigita, Martyno (13 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2024-04-19

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

🔺Per metus turėjome tik 3 normalias naktis. 🔺Naktį mažylis kėlėsi nuo 2 iki 10 kartų (kartais ir daugiau). 🔺Didelis nuovargis, stresas ir kiti blogi jausmai viduje. 🔺Nežinojimas kaip visa tai išspręsti.. 🔺Atšalę santykiai su vyru. 🔺Poilsio trūkumas. Pakankamai priežasčių suprasti, kad reikia pokyčių.

Pamačiau Facebooke apie Miego pasaka, užsiregistravau į nemokamą live paskaitą. Po jos norėjosi daugiau žinių ir informacjos, taigi kreipiausi individualiai.

Gyvenimas nušvito naujom spalvom. Dabar turime daugiau laiko sau su vyru (o jo mums LABAI trūko). Dabar vakarais galime labiau atsipalaiduoti, nes žinome, kad nereiks bet kurią sekundę bėgti pas vaikutį ir dar vėl migdyt 30 minučių ar 1 valandą ar net 2… Dabar vaikutis užmiega daug greičiau,o svarbiausia nereikia jo ilgai supti. Iki mokymų pradžios mūsų geriausias draugas buvo gimnastikos kamuolys (dabar jis skirtas tik sportui😊). Taip pat turime dabar kokybiškesnį ir ilgesnį miegą. Dėl to jaučiamės daug labiau pailsėją ir su daugiau jėgų naujai dienai. Dar vis kartais negalime patikėti šiais dideliais pokyčiais. Dėl to esame labai laimingi ir esame daug dažniau su ŠYPSENA, nei prieš mokymus. Visi šie pokyčiai į mūsų šeimą atnešė daugiau RAMYBĖS, ir dar daugiau MEILĖS❤️

Pamenu, kad prieš pradedant dar kuris laikas dvejojau dėl šių mokymų. Gąsdino kaina, nes suprantama jog ji tikrai nemaža. Bet viskas atsiperka 100%❤️👌 Tada supranti, kad ta suma visai mažulytė, su tuom ką gauni ir ką pasiemi. Taip pat gąsdino ir nauji pokyčiai, beja ne mane vieną. Vyras taip pat nerimavo kaip čia mums seksis. Kai kam visa tai keista, kažkam nesamonė, dar kažkam labai brangu, o mums tai geriausias pasirinkimas buvo pokyčių link…❤️