fbpx

Vilma, Vyčio (8,5 mėn.) mama

Sigita Žilinskienė
2023-02-20

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Ieškojau pagalbos, nes negalėjau jau miegoti kartu su kūdikiu, nei aš, nei Vytis nepamiegodavo, keldavosi dažniau nei kas valandą, miegodavo tik su mano papu, arba atitraukus papą, su soske, bet vis tiek kelavosi blaškėsi daug, kaltinau dantis pilvą viską, identišką situaciją turėjau su pirmagimiu, ir galvojau tiesiog mano tokie vaikai, bet tada Gegužinukų grupėje radau atsakymą, kad būtent padėjo iš panašios situacijos išeiti MIEGO PASAKA

Dabar galiu miegoti viena, galiu nesijaudinti kad neišsimiega Vytis, turiu kamerytę per kurią visada stebiu ramia širdimi savo vaiką (us).

Norėčiau patarti mamoms, kurios kankinasi ir galvoja, kad reikia vaiko psichologinei būsenai, kad žįstų nuolat kol yra poreikis, tai netiesa, nes dabar matau kad Vytis išsimiega puikiai ir daug geriau be mano krūties.