fbpx

MINI miego pokyčių programa "Saldus miegelis kūdikėliams", 3-17 mėn. kūdikiams

„Saldus miegelis kūdikėliams” – tai specialiai sukurti miego mokymai, skirti 3-17 mėnesių amžiaus kūdikiams. Ši programa sukurta su tikslu, plėsti tėvų žinias ir suteikti jiems įrankius efektyviam mažylių miego organizavimui. Per šiuos mokymus dėmesys skiriamas svarbioms temoms, o teikiamos naudingos rekomendacijos padės sukurti optimalią miego aplinką kūdikiui. Be to, programa leis suprasti, kaip skirtingi veiksniai, tokie kaip dienotvarkė, maitinimas ir rutinos, gali turėti įtakos kūdikio miegui.

Šie mokymai suteiks ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kurie padės Jums sukuriant palankias sąlygas ramiam ir giliajam kūdikio miegui. Išmoksite tinkamai suderinti dienotvarkę, maitinimą ir rutinas, kad kūdikis galėtų ramiai ir saugiai užmigti. Tai puiki investicija ne tik į ramų mažylio ir Jūsų miegą bet kartu atkursite ir harmoniją savo šeimos gyvenime.

Kam šie mokymai skirti:

 

Jei šiose situacijose matote save, mokymai Jums bus itin naudingi:

 

Žinios, kurias įgysite mokymų metu:

 

Ko tikėtis išklausius šių mokymų?

Vaikų miego problema tikrai labai aktuali. Tai parodė ir Jūsų besiregistruojančių skaičius vebinarui. Šių mokymų tikslas – suteikti Jums žinias ir įrankius, kurie padės pakeisti Jūsų turimą miego situaciją ir susigrąžinti į šeimą ne tik gerą miegą, bet ir hormoniją santykiuose.
Įrašytus miego mokymus (1 val. 49 min. trukmės) galėsite peržiūrėti Jums priimtinu metu. Prieigą prie mokymų įrašo turėsite 3 mėn.
Esant poreikiui, papildomai galėsite užsisakyti 20 min. konsultacijas.

SVARBU: Jeigu Jūsų vaikučiui nustatyti rimti sveikatos sutrikimai, prieš užsisakant programą susisiekite su manimi.

 

INVESTUOKITE Į SAVO ŠEIMOS GERĄ MIEGĄ – 147 €

Kaip užsisakyti šiuos mokymus?

Toliau spauskite čia…