fbpx

Liepa, 26 mėn.

Sigita Žilinskienė
2021-10-24

Miego filosofija

„Sleep Sense ™“ miego metodas buvo sukurtas remiantis tvirtu įsitikinimu, kad sveiki miego įpročiai padeda vaikams augti sveikiems. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir nori mokytis.

Skaityti toliau

Kartais, net ir trumpi pokalbiai, padaro didelius pokyčius.
„Po jūsų pokalbio pakalbėjau su vyru ir abu supratome savo klaidas. Tačiau ir tai, kad nenorime daryti daug dalykų… Tad pabandėme įvykdyti pokyčius, kurie buvo mūsų supratimu esminiai. Tad labai ačiū už jūsų pokalbį, už išsamius atsakymus, nes šiuo metu turime ramius vakarus (dažniausiai). Jie prasideda apie 8:30 – 9:00.

Pradėjo keltis irgi ne 5h , 6:40 – 7:00, kas mus labai džiugina. Ryte atsikelia ir ateina išmiegojus į virtuvę arba jei reikia žadinti apsikabina ir sako ,,myliu”. O seniau serenados būdavo, nes alkana. Vaikas pailsėjęs, mes irgi. Pietų miego miega reguliariai nuo 13:00 – 15:00.

Kelionė buvo sakyčiau gana lengva, nes mūsų vaikas labai sukalbamas, labiau visko bijojau aš. Bet pavyko ir man išlikti ramiai

Labai ačiū dar kartelį. Pokalbis su jumis  mūsų galvose sudėliojo tam tikrus veiksmus, kuriuos delsėme daryti. Atskleidė klaidas, kurias padarėm ir parodė kelią, kuriuo galime eiti.

Skambutis ar net mintis, kad reikia skambinti jau yra ženklas, kad norisi pokyčių:)) arba kitaip tariant, jog jiems pribrendo tėveliai. Nes čia darbas didesnis su tėvais, man rodos, vyksta 😉 vaikai tik prisitaiko. Ir palaikymo reikia būtent tėvams. O jūs mokate tėvams nubrėžti tiklso gaires ir suteikti paramą.
Sėkmės jūsų misijoje ir darbe! Tegul vaikai ir tėvai miega ♥️